Zakochany kundel (1955)

Lady and the Tramp

Ocena: 8.5/10 (5674)

Lady to piękna i dobrze sytuowana cocker-spanielka, Tramp to bezpański kundel. Pewnego razu urocza Lady spotyka bezpańskiego Trampa.

„Zakochany kundel” to film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany w 1955 roku przez Walta Disneya. Film miał swoją premierę w czerwcu 1955 roku. Film opowiada miłosną historię Lady i Trampa. Bohaterka Lady to piękna i dobrze sytuowana cocker-spanielka, Tramp to bezpański kundel. Pewnego razu urocza Lady spotyka bezpańskiego Trampa. Pies ten jest znany powszechnie i szanowany za wspaniałe pomysły i odwagę, jaką się potrafi wykazać. Początkowo nie podbija on serca dumnej suczki Lady. Udaje mu się jednak zyskać serduszko Lady dzięki romantycznym przyjemnościom, które wprowadza w ich życie. Romantyczne kolacje na tyłach włoskiej knajpki, pyszny makaron, wspólne ucieczki przed hyclem – to tylko niektóre ze zdarzeń. Wszystko układa się wspaniale, do momentu aż Lady nie zostaje złapana przez hycla. Czy Tramp uratuje swoją ukochaną Lucy? Czy bajka zakończy się szczęśliwie?

 

Długość: 01:15:48
Gatunek: Animacja, Familijny, Romans, Muzyczny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1997-05-30 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Hamilton Luske, Wilfred Jackson, Clyde Geronimi
Scenariusz: Erdman Penner, Don DaGradi, Joe Rinaldi, Ralph Wright

Muzyka: Oliver Wallace, Sonny Burke

Główni aktorzy z Filmu Online:

Peggy Lee, Larry Roberts, Bill Baucom, Stan Freberg, Alan Reed, Barbara Luddy, Verna Felton, Bill Thompson

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Zakochany kundel Online - Zdjęcie 1Zakochany kundel Online - Zdjęcie 2Zakochany kundel Online - Zdjęcie 3Zakochany kundel Online - Zdjęcie 4Zakochany kundel Online - Zdjęcie 5Zakochany kundel Online - Zdjęcie 6Zakochany kundel Online - Zdjęcie 7Zakochany kundel Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online