Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Zakochany kundel (1955)

Lady and the Tramp

Ocena: 8.5/10 (5674)

Lady to piękna i dobrze sytuowana cocker-spanielka, Tramp to bezpański kundel. Pewnego razu urocza Lady spotyka bezpańskiego Trampa.

„Zakochany kundel” to film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany w 1955 roku przez Walta Disneya. Film miał swoją premierę w czerwcu 1955 roku. Film opowiada miłosną historię Lady i Trampa. Bohaterka Lady to piękna i dobrze sytuowana cocker-spanielka, Tramp to bezpański kundel. Pewnego razu urocza Lady spotyka bezpańskiego Trampa. Pies ten jest znany powszechnie i szanowany za wspaniałe pomysły i odwagę, jaką się potrafi wykazać. Początkowo nie podbija on serca dumnej suczki Lady. Udaje mu się jednak zyskać serduszko Lady dzięki romantycznym przyjemnościom, które wprowadza w ich życie. Romantyczne kolacje na tyłach włoskiej knajpki, pyszny makaron, wspólne ucieczki przed hyclem – to tylko niektóre ze zdarzeń. Wszystko układa się wspaniale, do momentu aż Lady nie zostaje złapana przez hycla. Czy Tramp uratuje swoją ukochaną Lucy? Czy bajka zakończy się szczęśliwie?

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 01:15:48
Gatunek: Animacja, Familijny, Romans, Muzyczny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1997-05-30 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Hamilton Luske
,
Wilfred Jackson
,
Clyde Geronimi

Scenariusz: , , ,

Muzyka:
Oliver Wallace
,
Sonny Burke


Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Zakochany kundel - Zdjęcie 1Zakochany kundel - Zdjęcie 2Zakochany kundel - Zdjęcie 3Zakochany kundel - Zdjęcie 4Zakochany kundel - Zdjęcie 5Zakochany kundel - Zdjęcie 6Zakochany kundel - Zdjęcie 7Zakochany kundel - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online