Wróg publiczny (1998)

Enemy of the State

Ocena: 8.5/10 (7545)

Młody prawnik wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Jest to początkiem jego kłopotów.

„Wróg publiczny” to film sensacyjny produkcji amerykańskiej, którego reżyserem jest Tony Scott. Scenariusz napisał David Marconi. W rolach głównych zobaczyć można aktorów takich jak: Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet. Głównym bohaterem filmu jest młody, ambitny i dobrze zapowiadający się prawnik waszyngtoński: Robert Clayton Dean. Mężczyzna zupełnie przypadkowo zostaje wplątany w niezła sensację. Wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Nagranie jest dowodem na to, że w zbrodnię zamieszany jest urzędnik Agencji Bezpieczeństwa Narodowego NSA - Thomas Brian Reynolds. Życie młodego prawnika ulega drastycznym przemianom. Mężczyzna traci pracę, jego karty kredytowe pozostają bez pokrycia, a żona nakazuje mu, żeby się wyprowadził. Dean zaczyna zdawać sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znalazł.

 

Długość: 02:11:45
Gatunek: Sensacyjny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1998-12-25 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Tony Scott
Scenariusz: David Marconi

Muzyka: Trevor Rabin, Harry Gregson-Williams
Zdjęcia: Daniel Mindel

Główni aktorzy:

Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet, Regina King, Stuart Wilson, Ian Hart, Laura Cayouette

Galeria zdjęć:

Wróg publiczny Online - Zdjęcie 1Wróg publiczny Online - Zdjęcie 2Wróg publiczny Online - Zdjęcie 3Wróg publiczny Online - Zdjęcie 4Wróg publiczny Online - Zdjęcie 5Wróg publiczny Online - Zdjęcie 6Wróg publiczny Online - Zdjęcie 7Wróg publiczny Online - Zdjęcie 8

Komentarze:

          

Powiązane:

Uprowadzona 2 Online PL
Uprowadzona 2

Dwa lata po porwaniu Kim porywacze szykują okrutną zemstę. Porywają jej ojca i matkę, dziewczyna będzie musiała zrobić wszystko, by uratować rodziców.
Polowanie na Czerwony Październik Online PL
Polowanie na Czerwony...

W kierunku Stanów Zjednoczonych kieruje się okręt „Czerwony Październik”. Analitycy zastanawiają się nad zamiarami dowódcy okrętu.
Kochanie, chyba cię zabiłem Online PL
Kochanie, chyba cię zabiłem

Bohaterem jest spokojny księgowy Jan. Mężczyzna za sprawą pechowego zbiegu okoliczności popełnia dwa przestępstwa.
Yuma Online PL
Yuma

Zyga jest królem „jumy”, czyli drobnych kradzieży na terenie Niemiec. On i jego wspólnicy wpadają w tarapaty, kiedy zadzierają z rosyjskimi...

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online