Wróg publiczny (1998)

Enemy of the State

Ocena: 8.5/10 (7545)

Młody prawnik wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Jest to początkiem jego kłopotów.

„Wróg publiczny” to film sensacyjny produkcji amerykańskiej, którego reżyserem jest Tony Scott. Scenariusz napisał David Marconi. W rolach głównych zobaczyć można aktorów takich jak: Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet. Głównym bohaterem filmu jest młody, ambitny i dobrze zapowiadający się prawnik waszyngtoński: Robert Clayton Dean. Mężczyzna zupełnie przypadkowo zostaje wplątany w niezła sensację. Wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Nagranie jest dowodem na to, że w zbrodnię zamieszany jest urzędnik Agencji Bezpieczeństwa Narodowego NSA - Thomas Brian Reynolds. Życie młodego prawnika ulega drastycznym przemianom. Mężczyzna traci pracę, jego karty kredytowe pozostają bez pokrycia, a żona nakazuje mu, żeby się wyprowadził. Dean zaczyna zdawać sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znalazł.

 

Długość: 02:11:45
Gatunek: Sensacyjny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1998-12-25 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Tony Scott
Scenariusz: David Marconi

Muzyka: Trevor Rabin, Harry Gregson-Williams
Zdjęcia: Daniel Mindel

Główni aktorzy z Filmu Online:

Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet, Regina King, Stuart Wilson, Ian Hart, Laura Cayouette

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Wróg publiczny Online - Zdjęcie 1Wróg publiczny Online - Zdjęcie 2Wróg publiczny Online - Zdjęcie 3Wróg publiczny Online - Zdjęcie 4Wróg publiczny Online - Zdjęcie 5Wróg publiczny Online - Zdjęcie 6Wróg publiczny Online - Zdjęcie 7Wróg publiczny Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Chłopaki nie płaczą Online PL
Chłopaki nie płaczą

Bohaterami filmu są młodzi przyjaciele: Kuba i Oskar. Mężczyźni przez zupełny przypadek zostają wplątani w gangsterskie porachunki.
Brudny Harry Online PL
Brudny Harry

W San Francisco grasuje seryjny morderca, który zabija przypadkowe osoby. Sprawą zajmuje się twardy i bezwzględny Harry Callahan.
Szklana pułapka 5 Online PL
Szklana pułapka 5

Słynny policjant z Nowego Jorku jedzie do Moskwy w poszukiwaniu syna. Uwalnia go z więzienia i razem z nim podejmuje walkę z groźnymi przestępcami.
Tożsamość Bourne'a Online PL
Tożsamość Bourne'a

Główny bohater filmu to Jason Bourne, który zostaje wyłowiony z morza, ale nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online