Wróg publiczny (1998)

Enemy of the State

Ocena: 8.5/10 (7545)

Młody prawnik wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Jest to początkiem jego kłopotów.

„Wróg publiczny” to film sensacyjny produkcji amerykańskiej, którego reżyserem jest Tony Scott. Scenariusz napisał David Marconi. W rolach głównych zobaczyć można aktorów takich jak: Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet. Głównym bohaterem filmu jest młody, ambitny i dobrze zapowiadający się prawnik waszyngtoński: Robert Clayton Dean. Mężczyzna zupełnie przypadkowo zostaje wplątany w niezła sensację. Wchodzi w posiadanie kasety video z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmena. Nagranie jest dowodem na to, że w zbrodnię zamieszany jest urzędnik Agencji Bezpieczeństwa Narodowego NSA - Thomas Brian Reynolds. Życie młodego prawnika ulega drastycznym przemianom. Mężczyzna traci pracę, jego karty kredytowe pozostają bez pokrycia, a żona nakazuje mu, żeby się wyprowadził. Dean zaczyna zdawać sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znalazł.


Długość: 02:11:45
Gatunek: Sensacyjny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1998-12-25 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Tony Scott

Scenariusz:

Muzyka:
Trevor Rabin
,
Harry Gregson-Williams

Zdjęcia: Daniel Mindel

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Wróg publiczny - Zdjęcie 1Wróg publiczny - Zdjęcie 2Wróg publiczny - Zdjęcie 3Wróg publiczny - Zdjęcie 4Wróg publiczny - Zdjęcie 5Wróg publiczny - Zdjęcie 6Wróg publiczny - Zdjęcie 7Wróg publiczny - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Safe House Online PL - Film
Safe House

Frost to były agent CIA, który jest poszukiwany przez agentów. Kiedy zostaje odesłany do kryjówki Westona, na placówkę tę napadają tajemniczy najemcy.
Ósma strona Online PL - Film
Ósma strona

Johnny Worricker jest agentem MI5. By odkryć prawdę o tajemniczych aktach zostawionych przez szefa musi pozbyć się swojej tożsamości.
Gorączka Online PL - Film
Gorączka

Neil razem z grupą przyjaciół organizuje napad na opancerzony samochód, w którym mieszczą się papiery wartościowe. Jego śladem podąża detektyw.
Kochanie, chyba cię zabiłem Online PL - Film
Kochanie, chyba cię zabiłem

Bohaterem jest spokojny księgowy Jan. Mężczyzna za sprawą pechowego zbiegu okoliczności popełnia dwa przestępstwa.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online