HD Filmy Online

Film Online: Wkręceni (2014)

Ocena: 7.6/10 (580)

Trzech przyjaciół ze Śląska po utracie pracy wyrusza na szalony weekend do Warszawy. W drodze przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to polska komedia w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada historię trójki przyjaciół, którzy znają się od wielu lat. Razem spędzają wolny czas, razem pracują. W jednym czasie także wszyscy tracą pracę w fabryce samochodów na Śląsku. Na domiar złego Franczesko traci dziewczynę, która nie chce wiązać się z bezrobotnym. Wtedy Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) postanawiają spędzić wspólnie szalony weekend w Warszawie i porządnie zabawić się za pieniądze z odpraw. Już w drodze do Warszawy w bardzo drogim hotelu wpadają w wir zabawy i wydają wszystkie pieniądze. Komedia pomyłek zaczyna się na dobre, kiedy przyjaciele ruszają w dalszą trasę z zamiarem zdobycia gotówki. Kiedy kończy się im paliwo w okolicach Zarzecza, przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów, na których właśnie tam oczekiwano.

 


Długość: 01:40:27
Gatunek: Komedia

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2014-01-10 (Polska) 2014-01-10 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak

Muzyka: Bartosz Chajdecki
Zdjęcia: Maciej Majchrzak

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Piotr Adamczyk, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk, Dominika Kluźniak, Monika Krzywkowska, Kamilla Baar, Kacper Kuszewski

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia trzech zwolnionych pracowników fabryki samochodów na śląsku, którzy postanawiają pojechać do Warszawy zabawić się za pieniądze z odpraw. Jednak już po drodze zatrzymują się w bardzo drogim hotelu i tam zaczynają zabawę na której wydają wszystkie pieniądze. Chcąc zdobyć jakąś gotówkę ruszają w drogę i kończy im się paliwo gdzieś na wsi niedaleko jakiegoś miasta, wzbudzając zainteresowanie lokalnej władzy i pomyłkowo są wzięci za Niemieckich inwestorami na których właśnie czekano.

Komentarze do Filmu Online:

Ziom
Byłem na tym filmie w kinie, bardzo fajna komedia, mógłby być inny koniec ale bardzo bardzo fajna polecam

Karola
Chyba nie bedzie szalenstwa

NAJN
Zwiastun mi nie podszedl ale zmusze sie i obejrze

Slawek
Podobno glosny o nim w esce polecaja itp...

KAITO
Ja sadze ze bedzie to nie wypal tak jak kac wawa

onomatopeja
opis fajny ciekawe jaki film bedzie

mati
Obsada świetna

basia
Piotr Adamczyk moze byc i do komedii i jako papiez :)

kameron
haha napewno będzie śmiesznie :D

Michcio
Piotr Wereśniak znany z dobrych komedii

ERWINA
Jeżeli będzie śmieszny tak jak kiler to będzie KOZAK ! :)

       

Powiązane Filmy Online:

Sąsiedzi - Film Online
Sąsiedzi
Kelly i Mac to spokojne małżeństwo. Ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy do domu obok wprowadza się grupa hałaśliwych studentów.
Królowa balu - Film Online
Królowa balu
Amber po śmierci otrzymuje zadanie. Ma pomóc nieśmiałej, zakompleksionej i zagubionej Lisie zostać królową balu.
Przelotni kochankowie - Film Online
Przelotni kochankowie
Komedia pomyłek przedstawia losy grupy pasażerów jednego z samolotów linii Madryt-Meksyk, który podczas lotu ulega usterce technicznej.
Mając ciebie - Film Online
Mając ciebie
Główny bohater Jack wiedzie uporządkowane życie u boku swojej dziewczyny. Nagle dowiaduje się, że jest ojcem siedmioletniego chłopca.
Dom bardzo nawiedzony - Film Online
Dom bardzo nawiedzony
Malcolm zamieszkuje ze swoją dziewczyną. Okazuje się, że ukochana głównego bohatera jest opętana przez demona.
Eliksir miłości - Film Online
Eliksir miłości
Harper w wyniku kontuzji rezygnuje z tańca. Podczas podróży do Włoch wypija magiczny eliksir, który odmładza ją o 30 lat.
Gambit, czyli jak ograć króla - Film Online
Gambit, czyli jak ograć kró...
Harry, kustosz sztuki zamierza zemścić się na swoim szefie, bogatym Lordzie Shabandara. Potrzebuje do tego jednak pomocy pięknej kobiety.
Nieobliczalni - Film Online
Nieobliczalni
Tytułowi „Nieobliczalni” to dwaj policjanci z Paryża, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Policjanci będą musieli rozszyfrować pewną, trudną zag...
Stażyści - Film Online
Stażyści
Billy i Nick, zwolnieni z pracy sprzedawcy po czterdziestce, starają się o nową pracę w Google. Rywalizują przy tym z gronem młodych, bardzo zdolnych stu...
Last Vegas - Film Online
Last Vegas
Czwórka przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej przyjaciela o imieniu Billy.
Dod Sno 2 - Film Online
Dod Sno 2
Grupa nazistów-zombie powraca, żeby dokończyć swoją misję. Martin – główny bohater -podczas ataku nazistowskich zombie zostaje ugryziony w rękę.
Kawa i papierosy - Film Online
Kawa i papierosy
Film składa się z jedenastu epizodów, których bohaterowie spotykają się na kawie, palą papierosy i rozmawiają na różne tematy.

Zobacz wszystkie Filmy Online