HD Filmy Online

Film Online: Wkręceni (2014)

Ocena: 7.6/10 (580)

Trzech przyjaciół ze Śląska po utracie pracy wyrusza na szalony weekend do Warszawy. W drodze przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to polska komedia w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada historię trójki przyjaciół, którzy znają się od wielu lat. Razem spędzają wolny czas, razem pracują. W jednym czasie także wszyscy tracą pracę w fabryce samochodów na Śląsku. Na domiar złego Franczesko traci dziewczynę, która nie chce wiązać się z bezrobotnym. Wtedy Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) postanawiają spędzić wspólnie szalony weekend w Warszawie i porządnie zabawić się za pieniądze z odpraw. Już w drodze do Warszawy w bardzo drogim hotelu wpadają w wir zabawy i wydają wszystkie pieniądze. Komedia pomyłek zaczyna się na dobre, kiedy przyjaciele ruszają w dalszą trasę z zamiarem zdobycia gotówki. Kiedy kończy się im paliwo w okolicach Zarzecza, przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów, na których właśnie tam oczekiwano.

 


Długość: 01:40:27
Gatunek: Komedia

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2014-01-10 (Polska) 2014-01-10 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak

Muzyka: Bartosz Chajdecki
Zdjęcia: Maciej Majchrzak

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Piotr Adamczyk, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk, Dominika Kluźniak, Monika Krzywkowska, Kamilla Baar, Kacper Kuszewski

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia trzech zwolnionych pracowników fabryki samochodów na śląsku, którzy postanawiają pojechać do Warszawy zabawić się za pieniądze z odpraw. Jednak już po drodze zatrzymują się w bardzo drogim hotelu i tam zaczynają zabawę na której wydają wszystkie pieniądze. Chcąc zdobyć jakąś gotówkę ruszają w drogę i kończy im się paliwo gdzieś na wsi niedaleko jakiegoś miasta, wzbudzając zainteresowanie lokalnej władzy i pomyłkowo są wzięci za Niemieckich inwestorami na których właśnie czekano.

Komentarze do Filmu Online:

Ziom
Byłem na tym filmie w kinie, bardzo fajna komedia, mógłby być inny koniec ale bardzo bardzo fajna polecam

Karola
Chyba nie bedzie szalenstwa

NAJN
Zwiastun mi nie podszedl ale zmusze sie i obejrze

Slawek
Podobno glosny o nim w esce polecaja itp...

KAITO
Ja sadze ze bedzie to nie wypal tak jak kac wawa

onomatopeja
opis fajny ciekawe jaki film bedzie

mati
Obsada świetna

basia
Piotr Adamczyk moze byc i do komedii i jako papiez :)

kameron
haha napewno będzie śmiesznie :D

Michcio
Piotr Wereśniak znany z dobrych komedii

ERWINA
Jeżeli będzie śmieszny tak jak kiler to będzie KOZAK ! :)

       

Powiązane Filmy Online:

Dyktator - Film Online
Dyktator
Film jest opowieścią o heroicznej historii dyktatora, który ryzykuje życiem, żeby w kraju nie zapanowała demokracja.
Smak życia 3, czyli chińska układanka - Film Online
Smak życia 3, czyli chińska...
Bohaterów połączyło wspólne życie studenckie. Obecnie mają po 40 lat, a ich życie nadal jest skomplikowane jak chińska układanka.
Podejrzani zakochani - Film Online
Podejrzani zakochani
Albert i Basia szukają miłości i poznają się w Internecie. Na pierwszą randkę wysyłają jednak swoich atrakcyjnych zastępców…
Thanks for Sharing - Film Online
Thanks for Sharing
Trzech mężczyzn bierze udział w kuracji odwykowej, by wyleczyć swoje uzależnienie od seksu. Każdy z nich ma swoją fascynującą historię.
Wampirzyce - Film Online
Wampirzyce
Bohaterkami filmu są dwie kobiety-wampirzyce. Mieszkają w Nowym Jorku. Żyją normalnie i próbują ułożyć sobie życie osobiste.
Niech żyje Francja! - Film Online
Niech żyje Francja!
Dyktator Tabulistanu wysyła swoich dwóch odważnych obywateli, na spektakularną misję samobójczą do Paryża.
Nie lubię poniedziałku - Film Online
Nie lubię poniedziałku
Jest to jedna z najzabawniejszych polskich komedii lat siedemdziesiątych. Akcja rozgrywa się w Warszawie, w pechowy poniedziałek.
Turbo - Film Online
Turbo
To doskonała bajka dla całej rodziny, której głównym bohaterem jest ślimak Teoś. Teoś marzy o tym, żeby zostać najszybszym ślimakiem świata.
About Last Night - Film Online
About Last Night
Komedia romantyczna o dwójce przyjaciół, którzy poszukują prawdziwej miłości i robią wszystko, żeby dopomóc swojemu szczęściu.
Wieczni chłopcy - Film Online
Wieczni chłopcy
Thomas planuje poślubić Lolę. Jednak ojciec dziewczyny chce go przed tym uchronić i próbuje pokazać Thomasowi, że szczęście leży daleko od stabilizac...
Porachunki - Film Online
Porachunki
Do domu w Normandii wprowadza się amerykańska rodzina. Okazuje się jednak, że ojciec rodziny to mafiozo, objęty programem ochrony światków.
Sąsiedzi - Film Online
Sąsiedzi
Kelly i Mac to spokojne małżeństwo. Ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy do domu obok wprowadza się grupa hałaśliwych studentów.

Zobacz wszystkie Filmy Online