Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Wkręceni (2014)

Ocena: 6.9/10 (1443)

Trzech przyjaciół ze Śląska po utracie pracy wyrusza na szalony weekend do Warszawy. W drodze przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to polska komedia w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada historię trójki przyjaciół, którzy znają się od wielu lat. Razem spędzają wolny czas, razem pracują. W jednym czasie także wszyscy tracą pracę w fabryce samochodów na Śląsku. Na domiar złego Franczesko traci dziewczynę, która nie chce wiązać się z bezrobotnym. Wtedy Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) postanawiają spędzić wspólnie szalony weekend w Warszawie i porządnie zabawić się za pieniądze z odpraw. Już w drodze do Warszawy w bardzo drogim hotelu wpadają w wir zabawy i wydają wszystkie pieniądze. Komedia pomyłek zaczyna się na dobre, kiedy przyjaciele ruszają w dalszą trasę z zamiarem zdobycia gotówki. Kiedy kończy się im paliwo w okolicach Zarzecza, przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów, na których właśnie tam oczekiwano.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 01:40:27
Gatunek: Komedia

Premiera: 2014-01-10 (Polska) (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria:
Piotr Wereśniak

Scenariusz:

Muzyka:
Bartosz Chajdecki

Zdjęcia: Maciej Majchrzak

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Wkręceni - Zdjęcie 1Wkręceni - Zdjęcie 2Wkręceni - Zdjęcie 3Wkręceni - Zdjęcie 4Wkręceni - Zdjęcie 5Wkręceni - Zdjęcie 6Wkręceni - Zdjęcie 7Wkręceni - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Film ani dobry, ani zły. Rzec by można: „po prostu film” – momentami pusty. Produkcja adresowana przede wszystkim do tych, którzy uwielbiają komedie, a w szczególności te polskie. Film ogląda się zwyczajnie, momentami można się pośmiać, sceny zabawne wprawiają w dobry humor, muzyka też w porządku, ale na tym kończą się plusy tego polskiego obrazu. Film jest zbyt przerysowany i mocno zakręcony, co zaczyna powodować niepokój u odbiorców. Nikt przecież nie lubi oglądać mocno naciąganych filmów, ani takich, które nie mają w sobie warstwy logicznej. Fabuła filmu w zasadzie dobra, tylko kiepsko zrealizowana, a aktorzy jakoś nie przejęli się swoimi rolami i nie zachwycają pasjonatów kina. Film ogląda się poprawnie, siedząc w fotelu i popijając nieszczególne zwroty akcji dobrym piwem. W połączeniu z popcornem i alkoholem film zyskuje i wtedy można coś z niego wyłuskać.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

chaos
Piotr Wereśniak zrobił extra film. Lubię filmy online w szczególności oglądać te polskiej produkcji.

para graf
Dla fanów polskiego kina:)

adam
polska komedia Wereśniaka - superrrrrrrrrrrrrrrrr :):):) polecammmmm

yquq
Rewelacyjna polska komedia. Polecam

liczytacja
Piotr Adamczyk i Paweł Domagała na ekranie! Zagrali wspaniale... warto obejrzeć ten film.

carolinne olivne
Lubię polskie filmy....

łapa15
Wspaniała komedia dla całej rodziny......Polacy potrafią robić komedie.

parkingowa_dziewczyna
Dobra akcja i ciekawa fabuła, polecam

BruK
Polska kiszka jednak...

SP.
film ok, trochę śmieszny nawet, Piosenka fajna

        

Powiązane Filmy Online:

Celeste i Jesse - Na zawsze razem Film Online PL
Celeste i Jesse - Na zawsze...

Celeste i Jesse to małżeństwo, które jest z sobą od czasów liceum. Para decyduje się na rozwód, ale nie może bez siebie żyć.
Filth Film Online PL
Filth

Policjant Bruce prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa japońskiego studenta. Chce w ten sposób zdobyć awans i odzyskać rodzinę.
Czas na miłość Film Online PL
Czas na miłość

Portia wiedzie spokojne i uporządkowań życie. Wszystko zmienia się wraz z pojawieniem się w jej życiu byłego kolegi ze studiów.
Sens życia wg Monty Pythona Film Online PL
Sens życia wg Monty Pythona

Szalona grupa znana ze swojego absurdalnego poczucia humoru tym razem pokazuje widzom na czym polega Sens Życia.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online