Wkręceni (2014)

Ocena: 6.9/10 (1443)

Trzech przyjaciół ze Śląska po utracie pracy wyrusza na szalony weekend do Warszawy. W drodze przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to polska komedia w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada historię trójki przyjaciół, którzy znają się od wielu lat. Razem spędzają wolny czas, razem pracują. W jednym czasie także wszyscy tracą pracę w fabryce samochodów na Śląsku. Na domiar złego Franczesko traci dziewczynę, która nie chce wiązać się z bezrobotnym. Wtedy Franczesko (Piotr Adamczyk), Fikoł (Bartosz Opania) i Szyja (Paweł Domagała) postanawiają spędzić wspólnie szalony weekend w Warszawie i porządnie zabawić się za pieniądze z odpraw. Już w drodze do Warszawy w bardzo drogim hotelu wpadają w wir zabawy i wydają wszystkie pieniądze. Komedia pomyłek zaczyna się na dobre, kiedy przyjaciele ruszają w dalszą trasę z zamiarem zdobycia gotówki. Kiedy kończy się im paliwo w okolicach Zarzecza, przypadkowo zostają wzięci za niemieckich inwestorów, na których właśnie tam oczekiwano.


Długość: 01:40:27
Gatunek: Komedia

Premiera: 2014-01-10 (Polska) (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria:
Piotr Wereśniak

Scenariusz:

Muzyka:
Bartosz Chajdecki

Zdjęcia: Maciej Majchrzak

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Wkręceni - Zdjęcie 1Wkręceni - Zdjęcie 2Wkręceni - Zdjęcie 3Wkręceni - Zdjęcie 4Wkręceni - Zdjęcie 5Wkręceni - Zdjęcie 6Wkręceni - Zdjęcie 7Wkręceni - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Film ani dobry, ani zły. Rzec by można: „po prostu film” – momentami pusty. Produkcja adresowana przede wszystkim do tych, którzy uwielbiają komedie, a w szczególności te polskie. Film ogląda się zwyczajnie, momentami można się pośmiać, sceny zabawne wprawiają w dobry humor, muzyka też w porządku, ale na tym kończą się plusy tego polskiego obrazu. Film jest zbyt przerysowany i mocno zakręcony, co zaczyna powodować niepokój u odbiorców. Nikt przecież nie lubi oglądać mocno naciąganych filmów, ani takich, które nie mają w sobie warstwy logicznej. Fabuła filmu w zasadzie dobra, tylko kiepsko zrealizowana, a aktorzy jakoś nie przejęli się swoimi rolami i nie zachwycają pasjonatów kina. Film ogląda się poprawnie, siedząc w fotelu i popijając nieszczególne zwroty akcji dobrym piwem. W połączeniu z popcornem i alkoholem film zyskuje i wtedy można coś z niego wyłuskać.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

chaos
Piotr Wereśniak zrobił extra film. Lubię filmy online w szczególności oglądać te polskiej produkcji.

para graf
Dla fanów polskiego kina:)

adam
polska komedia Wereśniaka - superrrrrrrrrrrrrrrrr :):):) polecammmmm

yquq
Rewelacyjna polska komedia. Polecam

liczytacja
Piotr Adamczyk i Paweł Domagała na ekranie! Zagrali wspaniale... warto obejrzeć ten film.

carolinne olivne
Lubię polskie filmy....

łapa15
Wspaniała komedia dla całej rodziny......Polacy potrafią robić komedie.

parkingowa_dziewczyna
Dobra akcja i ciekawa fabuła, polecam

BruK
Polska kiszka jednak...

SP.
film ok, trochę śmieszny nawet, Piosenka fajna

        

Powiązane Filmy Online:

Raj na ziemi - Film Online HD PL
Raj na ziemi

Zestresowane i żyjące w ciągłym biegu małżeństwo z Nowego Jorku zmienia swoje życie i dołącza do członków hipisowskiej komuny.
21 Jump Street - Film Online HD PL
21 Jump Street

Dwójka policjantów pracuje nad rozbrojeniem gangu dealerów narkotykowych. W tym celu wciela się w role uczniów liceum.
Seksmisja - Film Online HD PL
Seksmisja

Dwaj ochotnicy w roku 1991 poddani zostają hibernacji. Podczas śpiączki wybucha wojna nuklearna. Mężczyźni budzą się w roku 2044.
Jabłka Adama - Film Online HD PL
Jabłka Adama

Do wiejskiego kościoła przybywa w ramach resocjalizacji mężczyzna o imieniu Adam. Jego zadaniem będzie zrobienie szarlotki.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online