Twoja Baza Filmowa

W ukryciu (2013)

W ukryciu - Film Opowieść o dwóch kobietach, które są spragnione miłości. Wpadają one w pułapkę własnych emocji i uczuć.

Nowy film Jana Kidawy-Błońskiego porusza na pewno temat kontrowersyjny, jakim jest miłość, fascynacja kobiety kobietą. „W ukryciu” to poruszająca, a zarazem niebezpieczna opowieść o tym, jak wielką rolę odkrywają emocje i pragnienia skrywane na dnie ludzkiej duszy. Ten psychologiczny dramat z pewnością dotyka takich spraw jak: samotność, tęsknota, pożądanie, miłość, śmierć, wina i kara. Spragnione wielkich i pięknych uczuć dwie kobiety wpadają w pułapkę fascynacji. Wchodzenie coraz głębiej w siebie, we własne dusze i myśli prowadzi w końcu do wielkiej tragedii. Film Kidawy jest fascynujący i ciężki. Należy głęboko wniknąć w psychikę głównych bohaterów, żeby zrozumieć ich odczuwanie i czyny. Boczarska jak zwykle urocza i fascynująca. Aktorka doskonale czuje się w tego typu klimatach, dlatego ta rola (podobnie jak kiedyś rola Różyczki) doskonale do niej pasuje.Długość: 01:43:27
Gatunek: Thriller, Romans

Premiera: 2013-12-26 (Polska) 2013-10-14 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Scenariusz: Maciej Karpiński

Muzyka: Antoni Łazarkiewicz
Zdjęcia: Łukasz Gutt

Główni aktorzy:

Magdalena Boczarska, Julia Pogrebińska, Tomasz Kot, Krzysztof Stroiński, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Przemysław Bluszcz, Maciej Mikołajczyk

Powiązane Filmy:

Intruz - Film
Intruz

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości. Ludzkie ciała i umysły opanowują Dusze, które choć są z natury dobre, to nie potrafią czuć.
Nocny pociąg do Lizbony - Film
Nocny pociąg do Lizbony

Profesor Raimund porzuca nudne życie wykładowcy i wyrusza do Lizbony w pełną niespodzianek podróż, która zaprowadzi go do wnętrza samego siebie.

Zobacz wszystkie Filmy