W ukryciu (2013)

Ocena: 6.3/10 (329)

Opowieść o dwóch kobietach, które są spragnione miłości. Wpadają one w pułapkę własnych emocji i uczuć.

„W ukryciu” (2013) to polski dramat, którego początkowy tytuł brzmiał „Nigdy się nie dowiesz”. Reżyserem produkcji jest Jan Kidawa-Błoński. Rzecz dzieje się w Radomiu w latach 40. zeszłego stulecia. Ojciec głównej bohaterki – Janki (Magdalena Boczarska) ukrywa w domu córkę przyjaciół – piękną i ekscentryczną Ester. Młoda Ester jest Żydówką. Początkowo Janka nie reaguje entuzjastycznie na obecność kobiety pod swoim dachem, jednak stopniowo pomiędzy kobietami zaczyna wytwarzać się specyficzna więź. Spragnione miłości, skazane na samotność, żyjące w ciężkich czasach, kobiety – wpadają w pułapkę emocji, jakich wcześniej nie znały. Tworzy się pomiędzy nimi relacja o zabarwieniu erotycznym. Kiedy pewnego dnia, ojciec staje się ofiarą „łapanki” obie kobiety muszą same zadbać o siebie, a ich relacja zacznie się stawać coraz bardziej niebezpieczna i obsesyjna.

 

Długość: 01:43:27
Gatunek: Thriller, Romans

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-12-26 (Polska) (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Scenariusz: Maciej Karpiński

Muzyka: Antoni Łazarkiewicz
Zdjęcia: Łukasz Gutt

Główni aktorzy z Filmu Online:

Magdalena Boczarska, Julia Pogrebińska, Tomasz Kot, Krzysztof Stroiński, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Przemysław Bluszcz, Maciej Mikołajczyk

Galeria zdjęć z Filmu Online:

W ukryciu Online - Zdjęcie 1W ukryciu Online - Zdjęcie 2W ukryciu Online - Zdjęcie 3W ukryciu Online - Zdjęcie 4

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia Radom w 1940 roku jest to czas okupacji Niemieckiej w Polsce. Główną bohaterką jest nastoletnia Janka, która mieszka wraz ze swoim ojciec fotografem. Pewnego dnia ojciec przyprowadza do domu młodą żydówkę Ester, aby ją ukryć przed Niemcami. Z początku Janka jest niezadowolona z niespodziewanego gościa, lecz z czasem zaczyna się fascynować Ester. Janka po stracie ojca wdaję się w romans z Ester. Kobiety chcąc pozostać w ukryciu zrobią wszystko, by nikt się nie dowiedział.

Recenzja Filmu Online:

Nowy film Jana Kidawy-Błońskiego porusza na pewno temat kontrowersyjny, jakim jest miłość, fascynacja kobiety kobietą. „W ukryciu” to poruszająca, a zarazem niebezpieczna opowieść o tym, jak wielką rolę odkrywają emocje i pragnienia skrywane na dnie ludzkiej duszy. Ten psychologiczny dramat z pewnością dotyka takich spraw jak: samotność, tęsknota, pożądanie, miłość, śmierć, wina i kara. Spragnione wielkich i pięknych uczuć dwie kobiety wpadają w pułapkę fascynacji. Wchodzenie coraz głębiej w siebie, we własne dusze i myśli prowadzi w końcu do wielkiej tragedii. Film Kidawy jest fascynujący i ciężki. Należy głęboko wniknąć w psychikę głównych bohaterów, żeby zrozumieć ich odczuwanie i czyny. Boczarska jak zwykle urocza i fascynująca. Aktorka doskonale czuje się w tego typu klimatach, dlatego ta rola (podobnie jak kiedyś rola Różyczki) doskonale do niej pasuje.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

anaitka
aktorki zagrały bardzo fajnie,babeczki z nich super!!!

boro
ten film jest bardzo fajny , tematyka II wojny swiatowej i lesbijki... no ciekawie.....

men
Magdalena Boczarska to piekna aktorka........ mruuuuuuuu

liska888
To Polacy zrobili taki film/??? ojaaaa niech starają się tak dalej...!!!

chrab
oceniam na 9... hmmm... bardzo dobry kawalek kina polskiego, zaskoczenie wielkie

onaona
Jan Kidawa-Błoński to super reżyser.... bardzo doby film

bogdab5
och te kobietki, a Boczarska to jest przepiękna.....

michcio8
no tak czasem jest z tymi laseczkami, film daje się obejrzeć ale nic rewelacyjnego

rzodkiewka
jak dla mnie przereklamowany, nic szczegolnego

listpolecony
polecam, kobieta to jednak najbardziej zrozumie się z kobietą... och co za historia!

          

Powiązane Filmy Online:

Urodzeni mordercy Online PL
Urodzeni mordercy

Dwójka kochanków przemierza Stany Zjednoczone i dokonuje brutalnych, okrutnych morderstw na ludziach, których spotyka przypadkowo.
Władcy umysłów Online PL
Władcy umysłów

Na drodze Davida pojawiają się tajemniczy ludzie, którzy zaczynają spiskować przeciwko niemu. Okazuje się, że chcą rozłączyć zakochanych.
Sala samobójców Online PL
Sala samobójców

Po incydencie na balu maturalnym Dominik poznaje w Internecie dziewczynę, która fascynuje się samookaleczaniem i śmiercią.
Intruz Online PL
Intruz

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości. Ludzkie ciała i umysły opanowują Dusze, które choć są z natury dobre, to nie potrafią czuć.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online