HD Filmy Online

Film Online: W ukryciu (2013)

Ocena: 6.2/10 (116)

Opowieść o dwóch kobietach, które są spragnione miłości. Wpadają one w pułapkę własnych emocji i uczuć.

„W ukryciu” (2013) to polski dramat, którego początkowy tytuł brzmiał „Nigdy się nie dowiesz”. Reżyserem produkcji jest Jan Kidawa-Błoński. Rzecz dzieje się w Radomiu w latach 40. zeszłego stulecia. Ojciec głównej bohaterki – Janki (Magdalena Boczarska) ukrywa w domu córkę przyjaciół – piękną i ekscentryczną Ester. Młoda Ester jest Żydówką. Początkowo Janka nie reaguje entuzjastycznie na obecność kobiety pod swoim dachem, jednak stopniowo pomiędzy kobietami zaczyna wytwarzać się specyficzna więź. Spragnione miłości, skazane na samotność, żyjące w ciężkich czasach, kobiety – wpadają w pułapkę emocji, jakich wcześniej nie znały. Tworzy się pomiędzy nimi relacja o zabarwieniu erotycznym. Kiedy pewnego dnia, ojciec staje się ofiarą „łapanki” obie kobiety muszą same zadbać o siebie, a ich relacja zacznie się stawać coraz bardziej niebezpieczna i obsesyjna.

 


Długość: 01:43:27
Gatunek: Thriller, Romans

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2013-12-26 (Polska) 2013-10-14 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Scenariusz: Maciej Karpiński

Muzyka: Antoni Łazarkiewicz
Zdjęcia: Łukasz Gutt

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Magdalena Boczarska, Julia Pogrebińska, Tomasz Kot, Krzysztof Stroiński, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Przemysław Bluszcz, Maciej Mikołajczyk

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia Radom w 1940 roku jest to czas okupacji Niemieckiej w Polsce. Główną bohaterką jest nastoletnia Janka, która mieszka wraz ze swoim ojciec fotografem. Pewnego dnia ojciec przyprowadza do domu młodą żydówkę Ester, aby ją ukryć przed Niemcami. Z początku Janka jest niezadowolona z niespodziewanego gościa, lecz z czasem zaczyna się fascynować Ester. Janka po stracie ojca wdaję się w romans z Ester. Kobiety chcąc pozostać w ukryciu zrobią wszystko, by nikt się nie dowiedział.

Komentarze do Filmu Online:

jelow
obsada dobra i film również! ;)

YEDI
W ukryciu to dobry film polecam!

Marcin
Ciekawa historia miło się oglądało

edlardo
Mnie jakoś nie przekonał

EURO
zaskoczyl mnie pozytywnie

glacha
strasznie nudny...

henio
Zwiastun był słaby ale film mnie miło zaskoczył

Bogus
Bardzo mi się podobał

Felicja
Fajny polski filmik :)

Ulka
Dobre polskie kino

       

Powiązane Filmy Online:

Nocny pociąg do Lizbony - Film Online
Nocny pociąg do Lizbony
Profesor Raimund porzuca nudne życie wykładowcy i wyrusza do Lizbony w pełną niespodzianek podróż, która zaprowadzi go do wnętrza samego siebie.
Urodzeni mordercy - Film Online
Urodzeni mordercy
Dwójka kochanków przemierza Stany Zjednoczone i dokonuje brutalnych, okrutnych morderstw na ludziach, których spotyka przypadkowo.
Intruz - Film Online
Intruz
Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości. Ludzkie ciała i umysły opanowują Dusze, które choć są z natury dobre, to nie potrafią czuć.

Zobacz wszystkie Filmy Online