Wędrówki z dinozaurami 3D (2013)

Walking with Dinosaurs 3D

Ocena: 6.7/10 (120)
Wędrówki z dinozaurami 3D Online PL Film jest kinową wersją słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, która została zrealizowana w cyfrowym 3D.

„Wędrówki z dinozaurami 3D” to australijsko – amerykańsko – brytyjski film animowany z roku 2013. Reżyserami produkcji są Barry Cook i Neil Nightingale. To doskonałe kino adresowane jest do całej rodziny. Wspaniała animacja familijna zadziwi małego i dużego widza. Akcja filmu rozgrywa się w odległej przeszłości, w czasach prehistorycznych – 70 milionów lat temu. Mały, ciekawski pachyrinozaur o wielkiej głowie przypominającej smoka uczy się, w jaki sposób należy zdobywać pożywienie i nadążać za całym stadem. Film jest pełen zapierających dech w piersiach scen, z wykorzystaniem kolorowych motywów, niezwykłych krajobrazów, których już nie ma na planecie Ziemia. Mały Paczi nauczy każdego widza wielu pożytecznych rzeczy: dowiemy się jak wyglądały zęby gorgozaurów i jak wysoko unosiły się w powietrze pterozaury. Film jest kinową wersją słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, która została zrealizowana w cyfrowym 3D.

 

Długość: 01:27:09
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

Premiera: 2014-01-03 (Polska) 2013-12-18 (Świat)

Produkcja: Australia, USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Barry Cook, Neil Nightingale
Scenariusz: John Collee

Muzyka: Paul Leonard-Morgan
Zdjęcia: John Brooks

Główni aktorzy:

Charlie Rowe, Karl Urban, Angourie Rice, John Leguizamo, Justin Long, Skyler Stone, Tiya Sircar, Clay Savage

Galeria zdjęć:

Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 1Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 2Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 3Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 4Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 5Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 6Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 7Wędrówki z dinozaurami 3D Online - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Herkules Online PL
Herkules

Animowana historia mitycznego herosa, Herkulesa. Bohater stawia czoło Hadesowi, który chce przejąć władzę na Olimpie.
Kumba Online PL
Kumba

Kumba to wyjątkowa zebra, pasiasta tylko do połowy, która wyrusza w niebezpieczną podróż w celu zdobycia pasów na całym ciele.
Pudłaki Online PL
Pudłaki

Mały, osierocony chłopiec zostaje przygarnięty przez pełne ciepła i życzliwości zamieszkujące podziemia miasta Pudłotrolle.
Przygody Tintina Online PL
Przygody Tintina

Nieustraszony reporter TinTin wybiera się na wielką wyprawę. Celem podroży będzie odnalezienie okrętu, który zaginął.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9