HD Filmy Online

Film Online: Uśpieni (2014)

The Quiet Ones

Ocena: 6.1/10 (1)

Profesor Coupland nakłania swoich studentów do udziału w eksperymencie. Członkowie grupy doprowadzają do obłędu młodą pacjentkę.

„The Quiet Ones” to horror produkcji amerykańskiej, który został nakręcony w 2014 roku. Film wyreżyserował John Pogue. Nad scenariuszem pracowali: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg. Za oprawę muzyczną do filmu odpowiada Lucas Vidal. Jednym z bohaterów filmu jest profesor Coupland, który stosuje kontrowersyjne metody i nakłania swoich najzdolniejszych i najlepszych studentów do tego, żeby zdecydowali się na wzięcie udziału w eksperymencie. Eksperyment ma polegać na stworzeniu złego ducha, poltergeista. Członkowie ekipy przeprowadzają teksty na pewnej młodej pacjentce. Korzystają z faktu, że na zjawiska paranormalne ma ogromny wpływ negatywna energia ludzka. Udaje im się doprowadzić do obłędu młodą pacjentkę. W dalszej części filmu dochodzi do niepokojących i przerażających zjawisk. Ekipa zaczyna rozumieć, że pobudziła do działania potężną i niebezpieczną siłę.

 


Długość: 01:38:24
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2014-05-16 (Polska) 2014-04-11 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: John Pogue
Scenariusz: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg

Muzyka: Lucas Vidal
Zdjęcia: Mátyás Erdély

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Jared Harris, Sam Claflin, Olivia Cooke, Erin Richards, Rory Fleck-Byrne, Laurie Calvert, Max Pirkis

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

American Mary - Film Online
American Mary
Mary, studentka chirurgii, wchodzi do podziemnego świata i skuszona wizją łatwych zarobków zaczyna dokonywać nielegalnych zabiegów modyfikacji ludzkiego ...
Wampirzyce - Film Online
Wampirzyce
Bohaterkami filmu są dwie kobiety-wampirzyce. Mieszkają w Nowym Jorku. Żyją normalnie i próbują ułożyć sobie życie osobiste.
Hatchet III - Film Online
Hatchet III
Marybath ponownie musi zmierzyć się z Victorem Crowley’em. Czy dziewczynie uda się ujść z życiem i uratować wiele istnień ludzkich?
Demony - Film Online
Demony
Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.
Harry Angel - Film Online
Harry Angel
Bohaterem filmu jest nowojorski prywatny detektyw, który nazywa się Harold Angel. Harold podejmuje się nietypowego zadania.
V/H/S - Film Online
V/H/S
W zrujnowanym domu znalezione zostają kasety video. Na każdej z tych kaset zostało zarejestrowane przerażające nagranie.
Mama - Film Online
Mama
Po wielu latach poszukiwań, odnalezione zostają dwie siostry. Gdy trafiają do domu wujka i jego partnerki, zaczynają dziać się dziwne i niepokojące rzec...
Silent Hill: Apokalipsa 3D - Film Online
Silent Hill: Apokalipsa 3D
Film jest drugą częścią wizjonerskiego horroru. Heather przez całe życie ucieka przed niewytłumaczalnymi i bardzo niebezpiecznymi siłami.
Obcy - decydujące starcie - Film Online
Obcy - decydujące starcie
Porucznik Ellen Ripley dryfowała w kosmicznej przestrzeni przez pięćdziesiąt siedem lat. Tym razem zmierzy się z setkami obcych.
Grave Encounters 2 - Film Online
Grave Encounters 2
Grupa studentów zbiera dowody na to, że film „Grave Encounters” to dokument. Aby dowieść tego przekraczają bramy szpitala psychiatrycznego.
The Wicked - Film Online
The Wicked
Grupa nastolatków po tajemniczym zniknięciu 7-letniej dziewczynki udaje się do lasu, by znaleźć dom znanej z legend czarownicy.
Entity - Film Online
Entity
2010 rok. Angielska ekipa telewizyjnego programu "Darkest Secrets" wyrusza do odległego rosyjskiego lasu na syberyjskim regionie w którym to w roku 1998 odna...

Zobacz wszystkie Filmy Online