HD Filmy Online

Film Online: Uśpieni (2014)

The Quiet Ones

Ocena: 6.1/10 (1)

Profesor Coupland nakłania swoich studentów do udziału w eksperymencie. Członkowie grupy doprowadzają do obłędu młodą pacjentkę.

„The Quiet Ones” to horror produkcji amerykańskiej, który został nakręcony w 2014 roku. Film wyreżyserował John Pogue. Nad scenariuszem pracowali: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg. Za oprawę muzyczną do filmu odpowiada Lucas Vidal. Jednym z bohaterów filmu jest profesor Coupland, który stosuje kontrowersyjne metody i nakłania swoich najzdolniejszych i najlepszych studentów do tego, żeby zdecydowali się na wzięcie udziału w eksperymencie. Eksperyment ma polegać na stworzeniu złego ducha, poltergeista. Członkowie ekipy przeprowadzają teksty na pewnej młodej pacjentce. Korzystają z faktu, że na zjawiska paranormalne ma ogromny wpływ negatywna energia ludzka. Udaje im się doprowadzić do obłędu młodą pacjentkę. W dalszej części filmu dochodzi do niepokojących i przerażających zjawisk. Ekipa zaczyna rozumieć, że pobudziła do działania potężną i niebezpieczną siłę.

 


Długość: 01:38:24
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2014-05-16 (Polska) 2014-04-11 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: John Pogue
Scenariusz: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg

Muzyka: Lucas Vidal
Zdjęcia: Mátyás Erdély

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Jared Harris, Sam Claflin, Olivia Cooke, Erin Richards, Rory Fleck-Byrne, Laurie Calvert, Max Pirkis

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Mroczne cienie - Film Online
Mroczne cienie
Główny bohater filmu to Barnabas Collins (Johnny Deep), który staje się wampirem. Łamie on serce pewnej wiedźmy i dlatego zostaje pochowany żywcem.
Dracula 3D - Film Online
Dracula 3D
Historia najsłynniejszego wampira świata - hrabiego Drakuli, który w mrocznym zamku w Transylwanii gości młodego mężczyznę, zaproszonego przez hrabiego...
Entity - Film Online
Entity
2010 rok. Angielska ekipa telewizyjnego programu "Darkest Secrets" wyrusza do odległego rosyjskiego lasu na syberyjskim regionie w którym to w roku 1998 odna...
Śmierć w Tombstone - Film Online
Śmierć w Tombstone
Film opowiada historię lidera gangu, który został zamordowany przez swoich ludzi i trafił do piekła. Szatan daje mu szansę na dokonanie zemsty.
Underworld: Przebudzenie - Film Online
Underworld: Przebudzenie
Aktorka Kate Beckinsale powraca w kontynuacji trylogii, jako Selene – najlepsza wojowniczka wampirzyca.
Carrie - Film Online
Carrie
Adaptacja debiutanckiej powieści Stephena Kinga. Nieśmiała i poniżana przez uczniów Carrie odkrywa, że posiada zdolności telekinetyczne.
Obcy - 8. pasażer "Nostromo" - Film Online
Obcy - 8. pasażer "Nostromo"
Przebudzenie”. Członkowie załogi podróżujący statkiem kosmicznym Nostromo odbierają tajemniczy sygnał i lądują na małej planetoidzie.
Abraham Lincoln kontra zombie - Film Online
Abraham Lincoln kontra zombie
Film opowiada historię prezydenta Lincolna, który podczas wojny secesyjnej razem ze swoją ekipą walczy z armią konfederackich Zombiaków.
Smiley - Film Online
Smiley
Smiley to morderca, którego można przywołać na jednym z wideoczatów. Młode studentki postanawiają sprawdzić prawdziwość tych informacji.
Egzorcysta - Film Online
Egzorcysta
Zdesperowana matka szuka pomocy dla swojej 12-letniej córki, która została opętana przez demona. Do walki z nim staje dwóch księży egzorcystów.
13 Eerie - Film Online
13 Eerie
Po przybyciu na opuszczoną wyspę studenci kryminologii stają się świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń.
Wampirzyce - Film Online
Wampirzyce
Bohaterkami filmu są dwie kobiety-wampirzyce. Mieszkają w Nowym Jorku. Żyją normalnie i próbują ułożyć sobie życie osobiste.

Zobacz wszystkie Filmy Online