Uśpieni (2014)

The Quiet Ones

Ocena: 6/10 (335)

Profesor Coupland nakłania swoich studentów do udziału w eksperymencie. Członkowie grupy doprowadzają do obłędu młodą pacjentkę.

„The Quiet Ones” to horror produkcji amerykańskiej, który został nakręcony w 2014 roku. Film wyreżyserował John Pogue. Nad scenariuszem pracowali: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg. Za oprawę muzyczną do filmu odpowiada Lucas Vidal. Jednym z bohaterów filmu jest profesor Coupland, który stosuje kontrowersyjne metody i nakłania swoich najzdolniejszych i najlepszych studentów do tego, żeby zdecydowali się na wzięcie udziału w eksperymencie. Eksperyment ma polegać na stworzeniu złego ducha, poltergeista. Członkowie ekipy przeprowadzają teksty na pewnej młodej pacjentce. Korzystają z faktu, że na zjawiska paranormalne ma ogromny wpływ negatywna energia ludzka. Udaje im się doprowadzić do obłędu młodą pacjentkę. W dalszej części filmu dochodzi do niepokojących i przerażających zjawisk. Ekipa zaczyna rozumieć, że pobudziła do działania potężną i niebezpieczną siłę.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:38:24
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-05-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: John Pogue
Scenariusz: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg

Muzyka: Lucas Vidal
Zdjęcia: Mátyás Erdély

Główni aktorzy z Filmu Online:

Jared Harris, Sam Claflin, Erin Richards, Rory Fleck-Byrne, Olivia Cooke, Laurie Calvert, Aldo Maland, Max Pirkis

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Uśpieni - Zdjęcie 1Uśpieni - Zdjęcie 2Uśpieni - Zdjęcie 3Uśpieni - Zdjęcie 4Uśpieni - Zdjęcie 5Uśpieni - Zdjęcie 6Uśpieni - Zdjęcie 7Uśpieni - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

„Uśpieni” na pewno nikogo nie znudzą, wręcz przeciwnie, widz nie będzie mógł zmrużyć oka i złapać chwili na oddech. W filmie w zasadzie „COŚ” dzieje się przez cały czas. Pierwsze sceny są już interesujące i wciągają widza w dalszy świat zjawisk paranormalnych i dziwacznych eksperymentów. Z każdą chwilą rośnie napięcie, żeby w końcowym rozrachunku zaskoczyć totalną bombą. Świetne rekwizyty na planie filmowym, mroczny klimat, migające ekrany, stare lalki – to wszystko może przestraszyć bardziej, aniżeli miski i dzbany pełne krwi, czy piła wdzierająca się w skórę. Film jest dobrym horrorem paranormalnym dla wszystkich o mocnych nerwach. Potrafi zatrzymać widza przy sobie, a nawet sprawić, że będzie się chciało powrócić. „Uśpionych” ogląda się „jednym tchem”, z oczami przyklejonymi do ekranu. Taka właśnie jest produkcja, którą wyreżyserował John Pogue.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Nothing Left to Fear Film Online PL
Nothing Left to Fear

Rodzina przeprowadza się do niewielkiego miasteczka, aby rozpocząć nowe życie. W nowym miejscu córki padają ofiarami złych mocy.
Byzantium Film Online PL
Byzantium

Film opowiada historię dwóch tajemniczych kobiet, które przybywają do nadmorskiego kurortu, w którym szukają schronienia.
Krzyk 4 Film Online PL
Krzyk 4

Sidney przed laty przeżyła krwawą masakrę zgotowaną przez tajemniczego mordercę. Po latach przybywa do tego miasteczka, niestety w ślad za nią pojawia...
Paranormal Activity 4 Film Online PL
Paranormal Activity 4

Kilka lat po wydarzeniach z drugiej części do nawiedzonego domu wprowadza się inna rodzina. Zaczynają mieć miejsce przerażające rzeczy.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online