Uśpieni (2014)

The Quiet Ones

Ocena: 6/10 (226)

Profesor Coupland nakłania swoich studentów do udziału w eksperymencie. Członkowie grupy doprowadzają do obłędu młodą pacjentkę.

„The Quiet Ones” to horror produkcji amerykańskiej, który został nakręcony w 2014 roku. Film wyreżyserował John Pogue. Nad scenariuszem pracowali: John Pogue, Tom de Ville, Oren Moverman, Craig Rosenberg. Za oprawę muzyczną do filmu odpowiada Lucas Vidal. Jednym z bohaterów filmu jest profesor Coupland, który stosuje kontrowersyjne metody i nakłania swoich najzdolniejszych i najlepszych studentów do tego, żeby zdecydowali się na wzięcie udziału w eksperymencie. Eksperyment ma polegać na stworzeniu złego ducha, poltergeista. Członkowie ekipy przeprowadzają teksty na pewnej młodej pacjentce. Korzystają z faktu, że na zjawiska paranormalne ma ogromny wpływ negatywna energia ludzka. Udaje im się doprowadzić do obłędu młodą pacjentkę. W dalszej części filmu dochodzi do niepokojących i przerażających zjawisk. Ekipa zaczyna rozumieć, że pobudziła do działania potężną i niebezpieczną siłę.


Długość: 01:38:24
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online w jakości HD z Lektorem PL:


Premiera: 2014-05-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
John Pogue

Scenariusz: , , ,

Muzyka:
Lucas Vidal

Zdjęcia: Mátyás Erdély

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Uśpieni - Zdjęcie 1Uśpieni - Zdjęcie 2Uśpieni - Zdjęcie 3Uśpieni - Zdjęcie 4Uśpieni - Zdjęcie 5Uśpieni - Zdjęcie 6Uśpieni - Zdjęcie 7Uśpieni - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

„Uśpieni” na pewno nikogo nie znudzą, wręcz przeciwnie, widz nie będzie mógł zmrużyć oka i złapać chwili na oddech. W filmie w zasadzie „COŚ” dzieje się przez cały czas. Pierwsze sceny są już interesujące i wciągają widza w dalszy świat zjawisk paranormalnych i dziwacznych eksperymentów. Z każdą chwilą rośnie napięcie, żeby w końcowym rozrachunku zaskoczyć totalną bombą. Świetne rekwizyty na planie filmowym, mroczny klimat, migające ekrany, stare lalki – to wszystko może przestraszyć bardziej, aniżeli miski i dzbany pełne krwi, czy piła wdzierająca się w skórę. Film jest dobrym horrorem paranormalnym dla wszystkich o mocnych nerwach. Potrafi zatrzymać widza przy sobie, a nawet sprawić, że będzie się chciało powrócić. „Uśpionych” ogląda się „jednym tchem”, z oczami przyklejonymi do ekranu. Taka właśnie jest produkcja, którą wyreżyserował John Pogue.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

silver
nietypowy horror, dlatego bardzo mi się podobał

tuja7
Fajnie pomyślana historia, naprawdę doceniam pomysł. Do tego bardzo dobra gra aktorka i daje 9

drewnianykot
raczej słaby ten film, nie wpadł mi w oko

braz7
John Pogue stworzył naprawdę spoko film. Podobała mi się fabuła, gra aktorów i zdjęcia. Bardzo dobrze oceniam film.

tato
uwielbiam filmy z efektami paranormalnymi !

roleta45
bardzo szybko zapomnę o tresci tego filmu ale tak na jeden raz może być

gwiazdka87
no no muszę powiedzieć, ze film jest bardzo dobry :)

romantyczny
Bardzo podoba mi sie ten film, nie sądziłem, ze po seansie filmu online będe miał az takie dobre zdaie na jego temat.

nocami
dobra historia z tym eksperymentem... znacie podobne filmy?

Marek
bardzo fajny film, ogladalem ze sporym zaciekawieniem

        

Powiązane Filmy Online:

Harry Angel - Film Online HD PL
Harry Angel

Bohaterem filmu jest nowojorski prywatny detektyw, który nazywa się Harold Angel. Harold podejmuje się nietypowego zadania.
Wij - Film Online HD PL
Wij

Angielski kartograf podczas wyprawy na wschód Europy trafi na zapomnianą wioskę w ukraińskich lasach, której mieszkańcy są bardzo specyficzni.
Drakula - Film Online HD PL
Drakula

Hrabia Drakula spędza długi czas w opustoszałym zamku w Transylwanii. Pewnego razu postanawia opuścić zamek i udać się do Londynu.
Zajazd pod duchem - Film Online HD PL
Zajazd pod duchem

Bohaterami filmu są Claire i Luke. Pracują oni w zabytkowym hotelu Yankee Pedlar Inn. Hotel zostaje zamknięty z uwagi na obecność duchów.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online