Turbo (2013)

Ocena: 7.5/10 (1038)

To doskonała bajka dla całej rodziny, której głównym bohaterem jest ślimak Teoś. Teoś marzy o tym, żeby zostać najszybszym ślimakiem świata.

„Turbo” to amerykański film animowany z 2013 roku w reżyserii Davida Sorena. To doskonałe kino familijne dla widzów w każdym wieku, w szczególności dla tych najmłodszych. Główny bohater bajki pasjonuje się wyścigami samochodowymi, a jego marzeniem jest, żeby wystartować w wyścigu. Skoro szczur może być szefem kuchni, to dlaczego ślimak nie mógłby ścigać się w rajdzie Indianapolis 500? Winniczek Teoś nie cieszy się jednak dobrą opinią, gdyż nocami ogląda relacje z rajdów, a za dnia nie przykłada się do żadnych zadań ogrodowych np. do zbierania pomidorów z ogrodowych grządek. Rezolutny winniczek nie rezygnuje z marzeń i wytrwale trenuje, jednakże nie zdobywa dobrych wyników. Pewnego razu Teoś oddala się od swojego ogrodu i kibicuje uczestnikom wyścigu ulicznego. Tam przypadkiem zostaje oblany dopalaczem nitro. Zachodzi „magiczna przemiana” i DNA ślimaka zmienia się. Zmutowany winniczek budzi się jako „Turbo”.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:36:15
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-09-27 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: David Soren
Scenariusz: Darren Lemke, David Soren, Robert D. Siegel

Muzyka: Henry Jackman
Zdjęcia: Chris Stover

Główni aktorzy z Filmu Online:

Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Pena, Samuel L. Jackson, Luis Guzmán, Bill Hader, Snoop Dogg, Maya Rudolph

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Turbo - Zdjęcie 1Turbo - Zdjęcie 2Turbo - Zdjęcie 3Turbo - Zdjęcie 4Turbo - Zdjęcie 5Turbo - Zdjęcie 6Turbo - Zdjęcie 7Turbo - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Krudowie Film Online PL
Krudowie

Po trzęsieniu Ziemi, które niszczy jaskinię, Krudowie wyruszają na pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu nowego schronienia.
Samoloty 2 Film Online PL
Samoloty 2

Dusty nie może brać udziału w wyścigach samolotowych. Wstępuje więc do straży pożarnej i zamierza nieść pomoc w przypadku pożarów.
Ralph Demolka Film Online PL
Ralph Demolka

Ralph Demolka bohater gry w salonie z automatami chce udowodnić wszystkim, że nadaje się na superbohatera.
Skubani Film Online PL
Skubani

Bohaterami tego animowanego filmu są ptaki, które zamierzają zmienić bieg wydarzeń i wpłynąć na przeszłość i przyszłość.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online