Tańczący z wilkami (1990)

Dances with Wolves

Ocena: 8.7/10 (7767)

Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń.

„Tańczący z wilkami” to western produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Film został wyreżyserowany przez Kevina Costnera. On również zagrał główną rolę w filmie. Scenariusz opracował Michael Blake, w oparciu o swoją własną książkę pod takim samym tytułem. Film opowiada o losach weterana porucznika Dunbara, który został oddelegowany do opuszczonego fortu na granicy kraju. Porucznik cieszy się, pomimo że brakuje mu towarzystwa. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się indiańskie plemię Siuksów. Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń. Mężczyzna bierze udział w polowaniach i czuje się wśród członków plemienia dobrze. Poznaje również smak miłości. Jego wybranką jest biała kobieta wychowywana przez Indian. W pozostałych rolach wystąpili: Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant.

 

Długość: 03:01:06
Gatunek: Western

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1990-12-31 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Kevin Costner
Scenariusz: Michael Blake

Muzyka: John Barry
Zdjęcia: Dean Semler

Główni aktorzy z Filmu Online:

Kevin Costner, Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant, Floyd 'Red Crow' Westerman, Tantoo Cardinal, Robert Pastorelli, Maury Chaykin

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 1Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 2Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 3Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 4Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 5Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 6Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 7Tańczący z wilkami Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie Online PL
Pewnego razu na Dzikim...

Banda Franka w brutalny sposób morduje Bretta i jego trojkę dzieci. Wdowa po nim musi zmierzyć się z groźnymi przestępcami.
Butch Cassidy i Sundance Kid Online PL
Butch Cassidy i Sundance Kid

Film jest tragikomiczną opowieścią o autentycznych postaciach z historii Dzikiego Zachodu – Butchu Cassidym i Billym Kidzie.
Jeździec znikąd Online PL
Jeździec znikąd

Opowieść o dzikim zachodzie i spełniającej się zemście. Jeździec w masce i dwoje kompanów będą wymierzać sprawiedliwość.
Bez przebaczenia Online PL
Bez przebaczenia

Film opowiada historię rewolwerowca, który chce zdobyć nagrodę i przyjmuje wyjątkowe zlecenie. Czy uda mu się doprowadzić sprawę do końca?

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online