HD Filmy Online

Film Online: Tańczący z wilkami (1990)

Dances with Wolves

Ocena: 8.7/10 (7588)

Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń.

„Tańczący z wilkami” to western produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Film został wyreżyserowany przez Kevina Costnera. On również zagrał główną rolę w filmie. Scenariusz opracował Michael Blake, w oparciu o swoją własną książkę pod takim samym tytułem. Film opowiada o losach weterana porucznika Dunbara, który został oddelegowany do opuszczonego fortu na granicy kraju. Porucznik cieszy się, pomimo że brakuje mu towarzystwa. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się indiańskie plemię Siuksów. Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń. Mężczyzna bierze udział w polowaniach i czuje się wśród członków plemienia dobrze. Poznaje również smak miłości. Jego wybranką jest biała kobieta wychowywana przez Indian. W pozostałych rolach wystąpili: Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant.

 


Długość: 03:01:06
Gatunek: Western

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 1990-12-31 (Polska) 1990-10-19 (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Kevin Costner
Scenariusz: Michael Blake

Muzyka: John Barry
Zdjęcia: Dean Semler

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Kevin Costner, Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant, Floyd 'Red Crow' Westerman, Tantoo Cardinal, Robert Pastorelli, Maury Chaykin

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Truposz - Film Online
Truposz
William Blake, który ucieka oskarżony o podwójne morderstwo zostaje przypadkowo wzięty przez pewnego Indianina za ducha brytyjskiego poety.
Sweetwater - Film Online
Sweetwater
Sarah, piękna była prostytutka, z pomocą szeryfa chce zemścić się za śmierć męża na fanatycznym religijnym przywódcy.
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie - Film Online
Pewnego razu na Dzikim Zachod...
Banda Franka w brutalny sposób morduje Bretta i jego trojkę dzieci. Wdowa po nim musi zmierzyć się z groźnymi przestępcami.
Bez przebaczenia - Film Online
Bez przebaczenia
Film opowiada historię rewolwerowca, który chce zdobyć nagrodę i przyjmuje wyjątkowe zlecenie. Czy uda mu się doprowadzić sprawę do końca?
Śmierć w Tombstone - Film Online
Śmierć w Tombstone
Film opowiada historię lidera gangu, który został zamordowany przez swoich ludzi i trafił do piekła. Szatan daje mu szansę na dokonanie zemsty.
Jeździec znikąd - Film Online
Jeździec znikąd
Opowieść o dzikim zachodzie i spełniającej się zemście. Jeździec w masce i dwoje kompanów będą wymierzać sprawiedliwość.
Za kilka dolarów więcej - Film Online
Za kilka dolarów więcej
Dwóch łowców głów ściga tego samego przestępcę. Mężczyźni jednoczą siły w walce z Indio i będącymi pod jego dowództwem rewolwerowcami.
Za garść dolarów - Film Online
Za garść dolarów
Do miasteczka na granicy USA przybywa tajemniczy rewolwerowiec, który rozpoczyna walkę z dwoma grupami przemytników terroryzujących miasto.
Siedmiu wspaniałych - Film Online
Siedmiu wspaniałych
Mała meksykańska wioska jest terroryzowana przez bandę Calvery. Mieszkańcy wynajmują siedmiu rewolwerowców, by bronić siebie i wioski.
Butch Cassidy i Sundance Kid - Film Online
Butch Cassidy i Sundance Kid
Film jest tragikomiczną opowieścią o autentycznych postaciach z historii Dzikiego Zachodu – Butchu Cassidym i Billym Kidzie.
Rango - Film Online
Rango
Kameleon Rango pomaga mieszkańcom miasta Dirt, zostaje stróżem prawa, który walczy z panoszącymi się bandytami i kryminalistami.
Django - Film Online
Django
Łowca nagród korzysta z pomocy niewolnika Django. Po udanej akcji mężczyźni nawiązują współpracę i szukają żony Django.

Zobacz wszystkie Filmy Online