Tańczący z wilkami (1990)

Dances with Wolves

Ocena: 8.7/10 (7767)

Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń.

„Tańczący z wilkami” to western produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Film został wyreżyserowany przez Kevina Costnera. On również zagrał główną rolę w filmie. Scenariusz opracował Michael Blake, w oparciu o swoją własną książkę pod takim samym tytułem. Film opowiada o losach weterana porucznika Dunbara, który został oddelegowany do opuszczonego fortu na granicy kraju. Porucznik cieszy się, pomimo że brakuje mu towarzystwa. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się indiańskie plemię Siuksów. Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń. Mężczyzna bierze udział w polowaniach i czuje się wśród członków plemienia dobrze. Poznaje również smak miłości. Jego wybranką jest biała kobieta wychowywana przez Indian. W pozostałych rolach wystąpili: Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant.


Długość: 03:01:06
Gatunek: Western

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1990-12-31 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria:
Kevin Costner

Scenariusz:

Muzyka:
John Barry

Zdjęcia: Dean Semler

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Tańczący z wilkami - Zdjęcie 1Tańczący z wilkami - Zdjęcie 2Tańczący z wilkami - Zdjęcie 3Tańczący z wilkami - Zdjęcie 4Tańczący z wilkami - Zdjęcie 5Tańczący z wilkami - Zdjęcie 6Tańczący z wilkami - Zdjęcie 7Tańczący z wilkami - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Bez przebaczenia Online PL - Film
Bez przebaczenia

Film opowiada historię rewolwerowca, który chce zdobyć nagrodę i przyjmuje wyjątkowe zlecenie. Czy uda mu się doprowadzić sprawę do końca?
Za kilka dolarów więcej Online PL - Film
Za kilka dolarów więcej

Dwóch łowców głów ściga tego samego przestępcę. Mężczyźni jednoczą siły w walce z Indio i będącymi pod jego dowództwem rewolwerowcami.
Jeździec znikąd Online PL - Film
Jeździec znikąd

Opowieść o dzikim zachodzie i spełniającej się zemście. Jeździec w masce i dwoje kompanów będą wymierzać sprawiedliwość.
The Salvation Online PL - Film
The Salvation

Kiedy John wraz z rodziną przybywa na Dziki Zachód nie spodziewa się, że ta niebezpieczna kraina już na starcie zmieni jego życie w najgorszy koszmar.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online