Tańczący z wilkami (1990)

Dances with Wolves

Ocena: 8.7/10 (7767)

Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń.

„Tańczący z wilkami” to western produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Film został wyreżyserowany przez Kevina Costnera. On również zagrał główną rolę w filmie. Scenariusz opracował Michael Blake, w oparciu o swoją własną książkę pod takim samym tytułem. Film opowiada o losach weterana porucznika Dunbara, który został oddelegowany do opuszczonego fortu na granicy kraju. Porucznik cieszy się, pomimo że brakuje mu towarzystwa. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się indiańskie plemię Siuksów. Porucznikowi udaje się nawiązać z członkami plemienia przyjazne stosunki. Znajomość z czasem zmienia się w wielką przyjaźń. Mężczyzna bierze udział w polowaniach i czuje się wśród członków plemienia dobrze. Poznaje również smak miłości. Jego wybranką jest biała kobieta wychowywana przez Indian. W pozostałych rolach wystąpili: Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant.


Długość: 03:01:06
Gatunek: Western

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 1990-12-31 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria:
Kevin Costner

Scenariusz:

Muzyka:
John Barry

Zdjęcia: Dean Semler

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Tańczący z wilkami - Zdjęcie 1Tańczący z wilkami - Zdjęcie 2Tańczący z wilkami - Zdjęcie 3Tańczący z wilkami - Zdjęcie 4Tańczący z wilkami - Zdjęcie 5Tańczący z wilkami - Zdjęcie 6Tańczący z wilkami - Zdjęcie 7Tańczący z wilkami - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

The Salvation Online PL - Film
The Salvation

Kiedy John wraz z rodziną przybywa na Dziki Zachód nie spodziewa się, że ta niebezpieczna kraina już na starcie zmieni jego życie w najgorszy koszmar.
Rango Online PL - Film
Rango

Kameleon Rango pomaga mieszkańcom miasta Dirt, zostaje stróżem prawa, który walczy z panoszącymi się bandytami i kryminalistami.
Siedmiu wspaniałych Online PL - Film
Siedmiu wspaniałych

Mała meksykańska wioska jest terroryzowana przez bandę Calvery. Mieszkańcy wynajmują siedmiu rewolwerowców, by bronić siebie i wioski.
Dobry, zły i brzydki Online PL - Film
Dobry, zły i brzydki

Trzech mężczyzn, Dobry i Zły i Brzydki poszukują pewnego złota wartego majątek, ukrytego na jednym z cmentarzy.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online