Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Siła i honor (2000)

Men of Honor

Ocena: 8.6/10 (5599)

Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem.

„Siła i honor” to dramat biograficzny produkcji amerykańskiej, którego premiera miała miejsce we wrześniu w 2000 roku. W Polsce film wszedł na ekrany kin 4 maja 2001 roku. Reżyserem produkcji jest George Tillman Jr. Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem. Niestety, jest rok 1948 i jest to trudne do zrealizowania. W tych czasach czarnoskóry Amerykanin może zostać najwyżej kucharzem. Marzenia Carla spotykają się z silną niechęcią społeczności lokalnej, a w szczególności oficera szkoleniowego Billey’ego Sunday’a. Pomimo wszystko, pomimo całej skomplikowanej sytuacji, ogólnej niechęci itp., mężczyzna postanawia zrealizować wytyczony przez siebie cel. Czy mu się to uda? W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 02:08:39
Gatunek: Biograficzny, Dramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2001-05-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
George Tillman Jr.

Scenariusz:

Muzyka:
Mark Isham

Zdjęcia: Anthony B. Richmond

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Siła i honor - Zdjęcie 1Siła i honor - Zdjęcie 2Siła i honor - Zdjęcie 3Siła i honor - Zdjęcie 4Siła i honor - Zdjęcie 5Siła i honor - Zdjęcie 6Siła i honor - Zdjęcie 7Siła i honor - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Control Film Online PL
Control

Film opowiada o życiu i śmierci znanego wokalisty zespołu Joy Division. Ian nie potrafił wybrać między żoną a kochanką i popełnił samobójstwo.
Piąta władza Film Online PL
Piąta władza

W 2007 r. Julian Assange i jego kolega Daniel Domscheit-Berg zakładają internetowa platformę, na której można anonimowo umieszczać tajne informacje.
Wszystko za życie Film Online PL
Wszystko za życie

Christopher z dnia na dzień decyduje się rzucić swoje dotychczasowe życie. Chłopak wyrusza w podróż życia, na Alaskę, gdzie zamierza osiąść.
Wielki mistrz Film Online PL
Wielki mistrz

Film opowiada historię dwóch mistrzów kung-fu: Ip Mana z południowych Chin i Gong Er z północnych. Ich drogi krzyżują się w mieście Foshan.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online