Siła i honor (2000)

Men of Honor

Ocena: 8.6/10 (5599)

Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem.

„Siła i honor” to dramat biograficzny produkcji amerykańskiej, którego premiera miała miejsce we wrześniu w 2000 roku. W Polsce film wszedł na ekrany kin 4 maja 2001 roku. Reżyserem produkcji jest George Tillman Jr. Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem. Niestety, jest rok 1948 i jest to trudne do zrealizowania. W tych czasach czarnoskóry Amerykanin może zostać najwyżej kucharzem. Marzenia Carla spotykają się z silną niechęcią społeczności lokalnej, a w szczególności oficera szkoleniowego Billey’ego Sunday’a. Pomimo wszystko, pomimo całej skomplikowanej sytuacji, ogólnej niechęci itp., mężczyzna postanawia zrealizować wytyczony przez siebie cel. Czy mu się to uda? W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith.


Długość: 02:08:39
Gatunek: Biograficzny, Dramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2001-05-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
George Tillman Jr.

Scenariusz:

Muzyka:
Mark Isham

Zdjęcia: Anthony B. Richmond

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Siła i honor - Zdjęcie 1Siła i honor - Zdjęcie 2Siła i honor - Zdjęcie 3Siła i honor - Zdjęcie 4Siła i honor - Zdjęcie 5Siła i honor - Zdjęcie 6Siła i honor - Zdjęcie 7Siła i honor - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Gdy budzą się demony Online PL - Film
Gdy budzą się demony

Robert Torres wyrusza w podróż do Hiszpanii. Dziennikarz ma zamiar znaleźć materiał do swojej książki.
Sobowtór diabła Online PL - Film
Sobowtór diabła

Lafif podejmuje naukę. Uczy się mówić i wyglądać jak pierwowzór. Zostaje wprowadzany krok po kroku w tajemnice domu Husseinów.
Tytani Online PL - Film
Tytani

Mieszany zespół sportowy weźmie udział w okręgowych mistrzostwach szkół. Jest to szansa na zdobycie tytułu mistrzowskiego.
Fruitvale Station Online PL - Film
Fruitvale Station

Film oparty na prawdziwej historii czarnoskórego chłopaka, który został aresztowany pod zarzutem spowodowania zamieszek w metrze.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online