Siła i honor (2000)

Men of Honor

Ocena: 8.6/10 (5599)

Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem.

„Siła i honor” to dramat biograficzny produkcji amerykańskiej, którego premiera miała miejsce we wrześniu w 2000 roku. W Polsce film wszedł na ekrany kin 4 maja 2001 roku. Reżyserem produkcji jest George Tillman Jr. Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem. Niestety, jest rok 1948 i jest to trudne do zrealizowania. W tych czasach czarnoskóry Amerykanin może zostać najwyżej kucharzem. Marzenia Carla spotykają się z silną niechęcią społeczności lokalnej, a w szczególności oficera szkoleniowego Billey’ego Sunday’a. Pomimo wszystko, pomimo całej skomplikowanej sytuacji, ogólnej niechęci itp., mężczyzna postanawia zrealizować wytyczony przez siebie cel. Czy mu się to uda? W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith.

 

Długość: 02:08:39
Gatunek: Biograficzny, Dramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2001-05-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: George Tillman Jr.
Scenariusz: Scott Marshall Smith

Muzyka: Mark Isham
Zdjęcia: Anthony B. Richmond

Główni aktorzy z Filmu Online:

Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Siła i honor Online - Zdjęcie 1Siła i honor Online - Zdjęcie 2Siła i honor Online - Zdjęcie 3Siła i honor Online - Zdjęcie 4Siła i honor Online - Zdjęcie 5Siła i honor Online - Zdjęcie 6Siła i honor Online - Zdjęcie 7Siła i honor Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Zmiana w grze Online PL
Zmiana w grze

Aby ocieplić wizerunek partia republikańska wystawia jako kandydatkę na wiceprezydent gubernator Alaski Sarah Palin, która jest żywiołowa, ale ma też...
Mój biegun Online PL
Mój biegun

Film „Mój biegun” prezentuje prawdziwą historię Jana Meli. Jest to najmłodszy w historii (i niepełnosprawny) zdobywca dwóch biegunów.
Fruitvale Online PL
Fruitvale

Film oparty na prawdziwej historii czarnoskórego chłopaka, który został aresztowany pod zarzutem spowodowania zamieszek w metrze.
Goltzius and the Pelican Company Online PL
Goltzius and the Pelican...

Bohater filmu to XVI-wieczny malarz, rysownik, ilustrator – Hendrik Goltzius. Mężczyzna zamierza przekonać margrabię Alzacji do sfinansowania drukarni.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online