HD Filmy Online

Film Online: Siła i honor (2000)

Men of Honor

Ocena: 8.6/10 (5416)

Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem.

„Siła i honor” to dramat biograficzny produkcji amerykańskiej, którego premiera miała miejsce we wrześniu w 2000 roku. W Polsce film wszedł na ekrany kin 4 maja 2001 roku. Reżyserem produkcji jest George Tillman Jr. Film jest oparty na faktach. Bohaterem obrazu jest czarnoskóry Carl Brashear. Mężczyzna marzy o tym, żeby zostać nurkiem. Niestety, jest rok 1948 i jest to trudne do zrealizowania. W tych czasach czarnoskóry Amerykanin może zostać najwyżej kucharzem. Marzenia Carla spotykają się z silną niechęcią społeczności lokalnej, a w szczególności oficera szkoleniowego Billey’ego Sunday’a. Pomimo wszystko, pomimo całej skomplikowanej sytuacji, ogólnej niechęci itp., mężczyzna postanawia zrealizować wytyczony przez siebie cel. Czy mu się to uda? W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith.

 


Długość: 02:08:39
Gatunek: Biograficzny, Dramat

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2001-05-04 (Polska) 2000-09-14 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: George Tillman Jr.
Scenariusz: Scott Marshall Smith

Muzyka: Mark Isham
Zdjęcia: Anthony B. Richmond

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Nieustraszony - Film Online
Nieustraszony
Huo Yuan Jia od dziecka marzył o tym, żeby zostać wielkim wojownikiem. Kiedy dorasta chce zostać najlepszym.
Yves Saint Laurent - Film Online
Yves Saint Laurent
Historia znanego francuskiego projektanta Yves Saint Laureata, który dzięki pracy w domu mody Christiana Diora zdobył międzynarodową popularność.
Wściekły byk - Film Online
Wściekły byk
Historia Jake’a La Motta znanego boksera, który na ringu zmieniał się w prawdziwe zwierze i był bardzo brytany i bezwzględny.
Dziewczyna Hitchcocka - Film Online
Dziewczyna Hitchcocka
Opowieść o aktorce Tippi Hedren i o jej współpracy z jednym z najbardziej znanych reżyserów w historii kina Alfredem Hitchcockiem.
Piękny umysł - Film Online
Piękny umysł
Film opowiada prawdziwą historię życia Johna Forbesa Nasha Jr., paranoicznego schizofrenika, a zarazem genialnego matematyka XX wieku.
Jamesy Boy - Film Online
Jamesy Boy
Film opowiada historię młodego gangstera, który po wielu rozbojach i młodzieńczych wyskokach zostaje skazany na więzienie.
Wielki Liberace - Film Online
Wielki Liberace
Film pokazuje burzliwą i prawdziwą historię homoseksualnego związku artysty -Valentino Liberace - z dużo młodszym kochankiem Scottem Thorsonem.
Moja lewa stopa - Film Online
Moja lewa stopa
Christy w wieku dojrzewania zaczyna tworzyć i malować. Po wielu latach daje się poznać jako malarz, który tworzy piękne dzieła lewą stopą.
W imię ojca - Film Online
W imię ojca
Gerry Conlon i jego ojciec przypadkowo trafiają do więzienia oskarżeni za udział w zamachu bombowym.
American Gangster - Film Online
American Gangster
Scenariusz filmu został oparty na motywach z życia amerykańskiego handlarza narkotykami Franka Lucasa.
Control - Film Online
Control
Film opowiada o życiu i śmierci znanego wokalisty zespołu Joy Division. Ian nie potrafił wybrać między żoną a kochanką i popełnił samobójstwo.
Wielki Mike. The Blind Side - Film Online
Wielki Mike. The Blind Side
Film przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego.

Zobacz wszystkie Filmy Online