Samoloty (2013)

Planes

Ocena: 7.2/10 (831)
Samoloty Online PL Samolot rolniczy Dusty marzy o udziale w największym wyścigu powietrznym na świecie. Musi pokonać wiele przeszkód, w tym swój lęk wysokości.

Wytwórnia Disney/Pixar po ogromnym kinowym sukcesie filmów animowanych „Auta” i „Auta 2” tym razem zabiera widzów w przestworza. Najnowsza produkcja wytwórni to film animowany pt.: „Samoloty”. Głównym bohaterem bajki jest samolot roboczy Dusty. Dusty przyjaźni się z cysterną Beką, wózkiem widłowym Dotie i starym myśliwcem. Z pozoru przeciętny i niczym niewyróżniający się samolot marzy o starcie w największym i najbardziej prestiżowym wyścigu powietrznym dookoła świata. W przeciwieństwie do swoich rywali Dusty ma utrudnione zadanie. Dusty nie został bowiem skonstruowany do latania w takich wyścigach, na dodatek nigdy nie wzbił się wyżej niż 300 metrów nad ziemię, gdyż cierpi na specyficzną jak na samolot przypadłość- ma lęk wysokości. Czy mimo tylu przeszkód uda mu się wystartować w swoich wymarzonych zawodach i pokonać konkurencję? Czy siła charakteru pomoże w zdobyciu nieosiągalnego?

 

Długość: 01:31:24
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy

Premiera: 2013-08-15 (Polska) 2013-08-05 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Klay Hall
Scenariusz: Jeffrey M. Howard

Muzyka: Mark Mancina
Na podstawie: John Lasseter

Główni aktorzy:

Dane Cook, Stacy Keach, Brad Garrett, Teri Hatcher, Julia Louis-Dreyfus, Priyanka Chopra, John Cleese, Cedric the Entertainer

Galeria zdjęć:

Samoloty Online - Zdjęcie 1Samoloty Online - Zdjęcie 2Samoloty Online - Zdjęcie 3Samoloty Online - Zdjęcie 4Samoloty Online - Zdjęcie 5Samoloty Online - Zdjęcie 6Samoloty Online - Zdjęcie 7Samoloty Online - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Madagaskar 3 Online PL
Madagaskar 3

Grupa przyjaciół, zbiegów z nowojorskiego zoo, z lwem Alexem na czele przemierza Europę w przebraniu trupy cyrkowej.
Samoloty 2 Online PL
Samoloty 2

Dusty nie może brać udziału w wyścigach samolotowych. Wstępuje więc do straży pożarnej i zamierza nieść pomoc w przypadku pożarów.
Krudowie Online PL
Krudowie

Po trzęsieniu Ziemi, które niszczy jaskinię, Krudowie wyruszają na pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu nowego schronienia.
Rio Online PL
Rio

Doktor chciałby połączyć papugi, żeby umożliwić przetrwanie gatunku. Zaprasza przyjaciół do Brazylii. Wycieczka okaże się pełna przygód.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9