Rysiek Lwie Serce (2013)

Justin y la espada del valor

Ocena: 7.2/10 (249)

Rysiek żyje w bardzo nudnym królestwie. Pewnego dnia chłopka ucieka z domu, by zrealizować swoje wielkie marzenie o zostaniu rycerzem.

„Rysiek Lwie Serce” to hiszpański film animowany. Główny bohater Rysiek mieszka w pewnym bardzo nudnym królestwie. Rycerze i wielkie akty odwagi odeszły do lamusa. Teraz w królestwie rządzi biurokracja i przepisy prawne. Ojciec chłopaka, Reginald, jest radcą prawnym królowej i marzy o tym, by syn w przyszłości zajął jego miejsce. Rysiek natomiast marzy o tym, by zostać rycerzem. Chłopak jest zafascynowany opowieścią babci o dzielnym dziadku, rycerzu sir Rolandzie, który oddał swe życie w obronie ojczyzny i króla. W dniu kiedy Rysiek ma wyjechać do szkoły prawniczej, chłopak ucieka z domu i postanawia spełnić swoje wielkie marzenie. Rysiek wyrusza w długą i pełną przygód podróż. Jego celem jest odnalezienie magicznego zamku i miecza należącego niegdyś do jego zmarłego dziadka. Podczas swej podróży Rysiek spotyka także śmiesznego i zawadiackiego krokodyla, który wcale nie chce być smokiem.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:30:51
Gatunek: Animacja, Przygodowy

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-11-15 (Polska) (Świat)

Produkcja: Hiszpania
Reżyseria: Manuel Sicilia
Scenariusz: Manuel Sicilia, Matthew Jacobs

Muzyka: Ilan Eshkeri
Zdjęcia: Javier Fernández

Główni aktorzy z Filmu Online:

Freddie Highmore, Saoirse Ronan, Tamsin Egerton, Julie Walters, Antonio Banderas, Barry Humphries, James Cosmo, Charles Dance

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 1Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 2Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 3Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 4Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 5Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 6Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 7Rysiek Lwie Serce - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Rango Film Online PL
Rango

Kameleon Rango pomaga mieszkańcom miasta Dirt, zostaje stróżem prawa, który walczy z panoszącymi się bandytami i kryminalistami.
Piłkarzyki rozrabiają Film Online PL
Piłkarzyki rozrabiają

Tymek z pomocą ożywionych piłkarzyków musi stoczyć bój o przyszłość miasteczka z niesympatycznym mistrzem piłki nożnej.
Kot rabina Film Online PL
Kot rabina

Pewnego razu figlarny kot zjada papugę i zaczyna mówić ludzkim głosem. Rabin podejmuje decyzję o tym, żeby pozbyć się kota z domu.
Trio z Belleville Film Online PL
Trio z Belleville

Podczas zawodów rowerowych zostaje porwany Champion. Jego babcia Madame Souza rusza na ratunek.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online