RoboCop (2014)

Ocena: 7.1/10 (3292)

Alex Murphy, policjant, podczas jednej z akcji zostaje ranny i umiera. Korporacja OmniCorp sprawia, że Alex wraca do życia jako policjant-robot.

Film jest to remake filmu o tym samym tytule z 1987 roku. W filmie przenosimy się w przyszłość, do roku 2028. Alex Murphy (Joel Kinnaman) jest oddany swojej rodzinie. Pracuje w policji i dzielnie walczy z przestępcami w Detroit City. Podczas jednej z akcji zostaje ranny i umiera. Korporacja OmniCorp, która ma dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii sprawia, że Alex wraca do życia. Od tej pory na Alexa czeka jednak bardzo odpowiedzialne zadanie. Jako policjant-cyborg musi strzec miasto. Niestety w walce z gangsterem Cainam praktycznie ulega zniszczeniu. Po naprawie zmienia się w łagodną maszynę. Korporacja OmniCorp buduje jednak drugą maszynę z osobowością Caina. Ma to przynieść akcjonariuszom niewyobrażalne zyski. W pogoni z pieniądzem członkowie korporacji zapominają, że wewnątrz maszyny jest jeszcze człowiek i jego dusza, a Cainam za życia nienawidził RoboCopa.

    Lubisz ten film?    

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-07 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: José Padilha
Scenariusz: Joshua Zetumer

Muzyka: Pedro Bromfman
Zdjęcia: Lula Carvalho

Główni aktorzy z Filmu Online:

Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael K. Williams, Jennifer Ehle, Jay Baruchel

Galeria zdjęć z Filmu Online:

RoboCop - Zdjęcie 1RoboCop - Zdjęcie 2RoboCop - Zdjęcie 3RoboCop - Zdjęcie 4RoboCop - Zdjęcie 5RoboCop - Zdjęcie 6RoboCop - Zdjęcie 7RoboCop - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Film Josego Padilhi to remake słynnego filmu z lat 80. Na pewno nowa wersja nie zastąpi oryginału, ale nie jest tragiczna. Reżyser podszedł do tematu bardzo mądrze i nie starł się za wszelka cenę przebić poprzednika. Zdawał sobie sprawę, że mogłoby to wpłynąć na niekorzyść filmu. Gra aktorska w filmie jest na wysokim poziomie, do efektów specjalnych nie ma się też jak przyczepić. Wszelkie sceny walk, strzelanek i wybuchów są bardzo efektowne i zrealizowane z dbałością o szczegóły. Postać RoboCopa traci jednak na odarciu jej z wewnętrznych rozterek. RoboCop to praktycznie maszyna do zabijania. Widz spragniony dylematów może mieć w tym względzie niedosyt. Padilhi za to wprowadza elementy komediowe. Postać RoboCopa potraktowana jest z lekkim przymrużeniem oka, nie ma tu śmiertelnej powagi. Jest za to lekki uśmiech reżysera w stosunku do widza. Film całkiem udany i na pewno warto go obejrzeć.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D Film Online PL
Mali agenci. Wyścig z...

Koniec świata zbliża się wielkimi krokami. Bliźnięta wraz z całą ekipą małych agentów będą chcieli ocalić świat. Czy im się to uda?
Transformers: Wiek zagłady Film Online PL
Transformers: Wiek zagłady

Mechanik Cade i jego córka Tessa przez przypadek odkrywają część technologii Cybertonian, przez co znajdą się w samym centrum wydarzeń.
Lockout Film Online PL
Lockout

W więzieniu na odległej od Ziemi planecie wybucha bunt, zakładniczką jest córka prezydenta. Agent Snow rozpoczyna walkę o jej uratowanie
Pogromcy korporacji Film Online PL
Pogromcy korporacji

Kiedy rządy upadły, światem zaczęły rządzić korporacje. Z popiołów narodziła się Rada Dziewięciu będąca strażnikiem prawa i porządku.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online