RoboCop (2014)

Ocena: 7.1/10 (3731)

Alex Murphy, policjant, podczas jednej z akcji zostaje ranny i umiera. Korporacja OmniCorp sprawia, że Alex wraca do życia jako policjant-robot.

Film jest to remake filmu o tym samym tytule z 1987 roku. W filmie przenosimy się w przyszłość, do roku 2028. Alex Murphy (Joel Kinnaman) jest oddany swojej rodzinie. Pracuje w policji i dzielnie walczy z przestępcami w Detroit City. Podczas jednej z akcji zostaje ranny i umiera. Korporacja OmniCorp, która ma dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii sprawia, że Alex wraca do życia. Od tej pory na Alexa czeka jednak bardzo odpowiedzialne zadanie. Jako policjant-cyborg musi strzec miasto. Niestety w walce z gangsterem Cainam praktycznie ulega zniszczeniu. Po naprawie zmienia się w łagodną maszynę. Korporacja OmniCorp buduje jednak drugą maszynę z osobowością Caina. Ma to przynieść akcjonariuszom niewyobrażalne zyski. W pogoni z pieniądzem członkowie korporacji zapominają, że wewnątrz maszyny jest jeszcze człowiek i jego dusza, a Cainam za życia nienawidził RoboCopa.

 

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-07 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: José Padilha
Scenariusz: Joshua Zetumer

Muzyka: Pedro Bromfman
Zdjęcia: Lula Carvalho

Główni aktorzy z Filmu Online:

Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael K. Williams, Jennifer Ehle, Jay Baruchel

Galeria zdjęć z Filmu Online:

RoboCop Online - Zdjęcie 1RoboCop Online - Zdjęcie 2RoboCop Online - Zdjęcie 3RoboCop Online - Zdjęcie 4RoboCop Online - Zdjęcie 5RoboCop Online - Zdjęcie 6RoboCop Online - Zdjęcie 7RoboCop Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Alex Murphy jest dobrze wykonującym swoją prace policjantem z Detroit. Pewnego razu zostaje ranny na służbie. OmniCorp centrum robotyki postanawia spróbować uratować życie Alexa i zmienia go w człowieka maszynę, który dalej stoi na straży prawa i tym razem podejmuje walkę z gangsterem Cainam przy czym praktycznie całkowicie ulega zniszczeniu. Dr. Faxx naprawia maszynę jednocześnie zmieniając ją w łagodną i nie grozną. W tym samym czasie Omni Consumer Products zbudowało drugą maszynę tylko że z osobowością perzstępcy Caina, który jako człowiek nienawidził robocopa!

Recenzja Filmu Online:

Film Josego Padilhi to remake słynnego filmu z lat 80. Na pewno nowa wersja nie zastąpi oryginału, ale nie jest tragiczna. Reżyser podszedł do tematu bardzo mądrze i nie starł się za wszelka cenę przebić poprzednika. Zdawał sobie sprawę, że mogłoby to wpłynąć na niekorzyść filmu. Gra aktorska w filmie jest na wysokim poziomie, do efektów specjalnych nie ma się też jak przyczepić. Wszelkie sceny walk, strzelanek i wybuchów są bardzo efektowne i zrealizowane z dbałością o szczegóły. Postać RoboCopa traci jednak na odarciu jej z wewnętrznych rozterek. RoboCop to praktycznie maszyna do zabijania. Widz spragniony dylematów może mieć w tym względzie niedosyt. Padilhi za to wprowadza elementy komediowe. Postać RoboCopa potraktowana jest z lekkim przymrużeniem oka, nie ma tu śmiertelnej powagi. Jest za to lekki uśmiech reżysera w stosunku do widza. Film całkiem udany i na pewno warto go obejrzeć.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

lordtw
Świetne efekty specjalne!

nieskroplona
Mój chłopak wyciągnął mnie na ten film. I nawet mi się spodobał, choc na codzien nie gustuję w takich filmach.

matrioszka
Świetny ! no i gra mój ulubieniec: Gary Oldman!

adamos
Joel Kinnaman spisał się na medal, stworzył doskonałą postac, taka gra aktorska jest na najwyższym poziomie. Od tej chwili jestem fanem RoboCopa

faik88
Doskonale kino akcji, mnostow efektow, jest na co popatrzec i na czym oko zawiesic, nie zawiodlem sie na tym filmie

anitka
nie lubie takich filmów, jak dla mnie slabe

leos
film nie zawiodl moich oczekiwań... moge nawet stwierdzić że jest lepszy niż starsza wersja

krokkorc
widzialem na filmy online i faktycznie film jest zrobiony z rozmachem

konrafal
wole pierwsza starsza wersje filmu, to jest jak marna podroba

znawca
Doskonale kreacje aktorskie, fajna historia, świetna reżyseria. Czegóż chcieć więcej? Oceniam bardzo dobrze.

          

Powiązane Filmy Online:

Wielka Szóstka Online PL
Wielka Szóstka

Hiro Hamada jest niezwykle inteligentnym młodzieńcem, geniuszem szczególnie zainteresowanym robotyką, własnymi siłami tworzy niezwykłego robota…
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia Online PL
Uniwersalny żołnierz:...

Pewnej nocy grupa zamaskowanych bandytów wdziera się do domu Johna. Mordują oni żonę i córkę bohatera, a jego pozostawiają konającego.
Mroczny Rycerz Online PL
Mroczny Rycerz

Batman walczy z niebezpiecznym wrogiem Jokerem, który grozi miastu serią ataków terrorystycznych.
Green Lantern Online PL
Green Lantern

Hal Jordan jako pierwszy Ziemianin wszedł w szeregi Green Lantern, którzy strzegą pokoju i sprawiedliwości we wszechświecie.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online