Rio 2 (2014)

Ocena: 7.6/10 (744)

Blu, Julia i trójka ich dzieci postanawiają zmienić miejsce zamieszkania. Z Rio de Janeiro wyruszają w drogę do amazońskiej dżungli.

„Rio 2” to amerykański film animowany w technologii 3D. Jest to kontynuacja przygód bohaterów znanych z animowanego komputerowo filmu z 2011 roku pt.: „Rio”. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą spokojne życie, nic nie zakłóca codziennego rytmu dnia. Pewnego dnia Blu i Julia postanawiają opuścić swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania w Rio de Janeiro. Drastyczna zmiana jest spowodowana tym, że Blu i Julia zechcieli, aby ich dzieci poznały smak prawdziwej wolności. Dlatego cała rodzina wyrusza na wyprawę do amazońskiej dżungli. Na miejscu spotykają się z całkiem innym życiem wśród gromady dzikich ptaków. Muszą się wiele nauczyć, by dostosować się do otoczenia i sąsiadów. Sprawy przybierają jednak zły obrót, kiedy okazuje się, że siedlisko ptaków w amazońskiej dżungli jest zagrożone. Blu i Julię odnalazł bowiem ich stary wróg, Nigel.

 

Długość: 01:41:15
Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-05-09 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Carlos Saldanha
Scenariusz: Carlos Saldanha, Jenny Bicks, Yoni Brenner, Carlos Kotkin

Muzyka: John Powell
Zdjęcia: Renato Falcao
Na podstawie: Don Rhymer, Carlos Saldanha

Główni aktorzy z Filmu Online:

Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jemaine Clement, Jamie Foxx, Will i Am, George Lopez, Leslie Mann, Rodrigo Santoro

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Rio 2 Online - Zdjęcie 1Rio 2 Online - Zdjęcie 2Rio 2 Online - Zdjęcie 3Rio 2 Online - Zdjęcie 4Rio 2 Online - Zdjęcie 5Rio 2 Online - Zdjęcie 6Rio 2 Online - Zdjęcie 7Rio 2 Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Jest to animowana komedia o ptasich bohaterach Blu, Julii i trójce ich dzieci. Rodzina ta przyzwyczajona jest do wygodnego, beztroskiego życia w Rio de Janeiro postanawiają jednak to zmienić dla dobra swoich dzieci żeby mogły poczuć prawdziwą wolność ptaka. Wybierają się całą rodziną do Amazonii by spróbować dopasować się do nowego otoczenia i sąsiadów.

Recenzja Filmu Online:

„Rio 2” to doskonała animowana przygoda dla całej rodziny. Film ten mogą obejrzeć zarówno dzieci, jak i dorośli. Ta familijna wyprawa zaskoczy małego i dużego widza, przeniesie w inny wymiar, do krainy stworzonej na miarę wyobraźni i snu. Film jest kontynuacją przygód bohaterów z części pierwszej. Widzowie towarzyszą bohaterom w wyprawie do Amazonii. Przygoda ta jest wesoła, ale jednocześnie pouczająca. Takie familijne kino to dobra sprawa dla wszystkich, którzy kochają bajki i śmiech. W filmie nie brakuje bowiem wspaniałych scen budzących uśmiech i emocje, a także obecny jest w „Rio 2” humor sytuacyjny i doskonałe dialogi. Na uwagę i wielką pochwałę zasługuje genialna muzyka. Piosenki towarzyszące w wyprawie wpadają w ucho, gdyż są niezwykle taneczne. Dzieci potrafią tańczyć przed telewizorem i zachwycać się razem z bohaterami bajki. Produkcja ta to po prostu „robota doskonała”.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

pogubionesłowa
Świetny film animowany:) polecam.

eM.
Film naprawdę doskonały. Wspaniala przygoda dla całej rodziny. Zachęcam do grupowego oglądania.

NatalkaG.
Wspaniała przygoda z miłymi bohaterami w rolach głównych.

poletka
Nie ma to jak dobre animowane kino dla każdego.

bagietka
Polecam ten film animowany.

Niebo10
Wspaniały film familijny.

family_animationss
Film online to doskonały sposób na spędzanie wolnej niedzieli. My w niedzielę oglądaliśmy właśnie ten wspaniały animowany film. Wszystko zaskakujące i piękne. Polecamy gorąco wszystkim rodzicom i dzieciakom.

scoro
Doskonały film!

Kinga Kinia
Film, który w sumie adresowany jest dla najmłodszych.

litość0000000
Wspaniała przygoda w Amazonii...

          

Powiązane Filmy Online:

Epoka lodowcowa Online PL
Epoka lodowcowa

Film opowiada o przygodach, jakich doświadcza trójka bohaterów: mamut Manfred, leniwiec Sid i tygrys szablozębny o imieniu Diego.
Gang Wiewióra Online PL
Gang Wiewióra

Wiewiór Surly zostaje wyrzucony z parku po tym jak z jego winy wybuch zniszczył całe zapasy zwierząt na zimę.
Kot w butach Online PL
Kot w butach

Bohater filmu specjalizuje się w szermierce i zamierza odnaleźć legendarną gęś, która znosi złote jaja. Pomóc ma w tym magiczna fasola.
Przygoda w Paryżu Online PL
Przygoda w Paryżu

Emile i Raoul powołują przypadkiem do życia olbrzymiego potwora. W Paryżu wybucha panika i bohaterowie postanawiają naprawić swój błąd.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online