Przeszłość (2013)

Le Passé

Ocena: 8/10 (541)

Po czterech latach rozłąki, Ahmad przyjeżdża z Iranu do Paryża, aby podpisać papiery rozwodowe i dać żonie rozwód.

„Przeszłość” – to dramat produkcji francusko-włoskiej. Reżyserem filmu jest Asghar Farhadi. Światowa premiera filmu miała miejsce w 2013 roku. Bohaterowie: Ahmad i Marie nieoficjalnie zakończyli swój związek dokładnie cztery lata temu. Teraz mają sformalizować rozstanie i podpisać papiery rozwodowe. Po długiej rozłące mężczyzna przybywa do Francji, aby w Paryżu podpisać odpowiednie dokumenty. Kobieta potrzebuje załatwić ostatecznie sprawę rozwodu, gdyż zamierza związać się z Samirem. Na pierwszy rzut oka banalnie prosta sytuacja przerodzi się w dramatyczny łańcuszek kłótni, spięć, wzajemnych oskarżeń. Na światło dzienne zaczną wypływać nieznane dotychczas fakty, dotyczące głównych bohaterów i nie tylko. Marie dowie się wielu rzeczy o poprzednim małżeństwie teraźniejszego partnera Samira, o jego żonie która zapadła w śpiączkę po tym, jak próbowała odebrać sobie życie. Sytuacja mocno się skomplikuje dla wszystkich.

    Lubisz ten film?    

Długość: 02:10:39
Gatunek: Dramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-09-06 (Polska) (Świat)

Produkcja: Francja, Włochy
Reżyseria: Asghar Farhadi
Scenariusz: Asghar Farhadi

Muzyka: Evgueni Galperine, Youli Galperine
Zdjęcia: Mahmoud Kalari

Główni aktorzy z Filmu Online:

Bérénice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa, Pauline Burlet, Elyes Aguis, Jeanne Jestin, Sabrina Ouazani, Babak Karimi

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Przeszłość - Zdjęcie 1Przeszłość - Zdjęcie 2Przeszłość - Zdjęcie 3Przeszłość - Zdjęcie 4Przeszłość - Zdjęcie 5Przeszłość - Zdjęcie 6Przeszłość - Zdjęcie 7Przeszłość - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Asghar Farhadi to jeden z najbardziej genialnych reżyserów ostatnich lat. Film jest naprawdę doskonały. Fabuła wygląda bardzo nieskomplikowanie. Otóż do Francji po wielu latach przybywa Ahmed, aby podpisać papiery rozwodowe. Podczas jego pobytu okazuje się, jak naprawdę wygląda życie jego żony. Tajemnica goni tu tajemnice. Powoli odsłania się sekrety kryjące się za murami zwykłych domów. Film wciąga i zatrzymuje. Ogląda się go z wypiekami na twarzy, nie potrzeba tutaj strzelanek czy wyścigów samochodowych, by zbudować napięcie. Farhadi posługuje się słowem, dialogiem i doskonałą grą aktorską. Całość bazuje na emocjach, na życiu normalnych ludzi. Okazuje się, że z pozoru bardzo prosta historia może się okazać bardzo skomplikowana. Aktorzy świetnie wywiązali się ze swoich zadań i film prezentuje naprawdę bardzo dobry poziom artystyczny.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Oszukane Film Online PL
Oszukane

Film opowiada autentyczną historię dwóch nastolatek, które przez pomyłkę zostały rozdzielone w niemowlęctwie.
Grek Zorba Film Online PL
Grek Zorba

Bohaterem filmu jest artysta greckiego pochodzenia – Basil. Wyjeżdża na Kretę, ponieważ chce odmienić scenariusz swojego życia.
Tytani Film Online PL
Tytani

Mieszany zespół sportowy weźmie udział w okręgowych mistrzostwach szkół. Jest to szansa na zdobycie tytułu mistrzowskiego.
Dziewczyna Hitchcocka Film Online PL
Dziewczyna Hitchcocka

Opowieść o aktorce Tippi Hedren i o jej współpracy z jednym z najbardziej znanych reżyserów w historii kina Alfredem Hitchcockiem.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online