Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Przerwana lekcja muzyki (1999)

Girl, Interrupted

Ocena: 8.9/10 (13866)

W klinice psychiatrycznej Susanna poznaje socjoterapeutkę, Lisę i zaprzyjaźnia się z nią. Między dziewczynami zaczyna się wytwarzać niezwykła więź.

„Przerwana lekcja muzyki” to biograficzny dramat psychologiczny produkcji amerykańsko-niemieckiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest James Mangold. Film nakręcono na podstawie książki autobiograficznej Susanny Kaysen. Rzecz dzieje się w latach sześćdziesiątych. Winona Ryder wcieliła się w postać zagubionej, samotnej siedemnastolatki. Susanna próbowała popełnić samobójstwo i dlatego właśnie rodzice zdecydowali się na umieszczenie córki w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna jest wrażliwa, niestabilna emocjonalnie i miała problemy związane z dojrzewaniem. Często uprawiała seks z przypadkowymi osobami, aż wreszcie zdolna była połknąć aspirynę i popić ją wódkę. W klinice psychiatrycznej Susanna poznaje socjoterapeutkę, Lisę i zaprzyjaźnia się z nią. Dzięki Lisie Susanna poznaje to, co jest najpiękniejsze i najcenniejsze w życiu – samą siebie. Między dziewczynami zaczyna się wytwarzać niezwykła więź.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 02:07:07
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Psychologiczny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2000-05-05 (Polska) (Świat)

Produkcja: Niemcy, USA
Reżyseria:
James Mangold

Scenariusz: , ,

Muzyka:
Mychael Danna

Zdjęcia: Jack N. Green
Na podstawie: Susanna Kaysen

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 1Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 2Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 3Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 4Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 5Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 6Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 7Przerwana lekcja muzyki - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online