HD Filmy Online

Film Online: Przerwana lekcja muzyki (1999)

Girl, Interrupted

Ocena: 8.9/10 (13474)

W klinice psychiatrycznej Susanna poznaje socjoterapeutkę, Lisę i zaprzyjaźnia się z nią. Między dziewczynami zaczyna się wytwarzać niezwykła więź.

„Przerwana lekcja muzyki” to biograficzny dramat psychologiczny produkcji amerykańsko-niemieckiej z 1999 roku. Reżyserem filmu jest James Mangold. Film nakręcono na podstawie książki autobiograficznej Susanny Kaysen. Rzecz dzieje się w latach sześćdziesiątych. Winona Ryder wcieliła się w postać zagubionej, samotnej siedemnastolatki. Susanna próbowała popełnić samobójstwo i dlatego właśnie rodzice zdecydowali się na umieszczenie córki w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna jest wrażliwa, niestabilna emocjonalnie i miała problemy związane z dojrzewaniem. Często uprawiała seks z przypadkowymi osobami, aż wreszcie zdolna była połknąć aspirynę i popić ją wódkę. W klinice psychiatrycznej Susanna poznaje socjoterapeutkę, Lisę i zaprzyjaźnia się z nią. Dzięki Lisie Susanna poznaje to, co jest najpiękniejsze i najcenniejsze w życiu – samą siebie. Między dziewczynami zaczyna się wytwarzać niezwykła więź.

 


Długość: 02:07:07
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Psychologiczny

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2000-05-05 (Polska) 1999-12-08 (Świat)

Produkcja: Niemcy, USA
Reżyseria: James Mangold
Scenariusz: Anna Hamilton Phelan, James Mangold, Lisa Loomer

Muzyka: Mychael Danna
Zdjęcia: Jack N. Green
Na podstawie: Susanna Kaysen

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Winona Ryder, Angelina Jolie, Clea DuVall, Brittany Murphy, Elisabeth Moss, Jared Leto, Jeffrey Tambor, Vanessa Redgrave

Komentarze do Filmu Online:

       

Zobacz wszystkie Filmy Online