Pompeje (2014)

Pompeii

Ocena: 6.6/10 (2335)

Milo, gladiator, zakochuje się czarującej córce majętnego handlarza, która ma zostać żoną rzymskiego generała. W tym czasie wybucha Wezuwiusz…

Film w reżyserii Paula W.S. Andersona to spektakularnie zrealizowany dramat historyczny. Akcja toczy się w 79 roku naszej ery, w czasach kiedy majestatyczne Pompeje były w pełnym rozkwicie i nic nie zapowiadało ich końca. Milo (Kit Harington), niewolnik, gladiator, obdarza gorącym uczuciem urodziwą Cassię (Emily Browning), córkę majętnego kupca. Uczucie między dwojgiem młodych jest jednak skazane na porażkę, gdyż ręka Cassii została przeznaczona już skorumpowanemu rzymskiemu generałowi. Milo postanawia zrobić wszystko, by temu zapobiec. Wkrótce jednak natura pokaże wszystkim swoją potęgę. W pobliżu miasta wybucha wulkan, los miasta i wszystkich jego mieszkańców jest zagrożony. Wezuwiusz zaczyna wylewać z siebie potoki śmiercionośnej lawy, które zaczynają pochłaniać Pompeje. Milo w tym czasie walczy na arenie gladiatorskiej i musi zrobić wszystko, by przedostać się do ukochanej i ocalić ją od śmierci.

 

Długość: 01:42:21
Gatunek: Dramat, Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-21 (Polska) (Świat)

Produkcja: Kanada, Niemcy, USA
Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Scenariusz: Janet Scott Batchler, Lee Batchler, Julian Fellowes, Michael Robert Johnson

Muzyka: Clinton Shorter
Zdjęcia: Glen MacPherson

Główni aktorzy z Filmu Online:

Kit Harington, Emily Browning, Kiefer Sutherland, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Carrie-Anne Moss, Jared Harris, Jessica Lucas, Sasha Roiz

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Pompeje Online - Zdjęcie 1Pompeje Online - Zdjęcie 2Pompeje Online - Zdjęcie 3Pompeje Online - Zdjęcie 4Pompeje Online - Zdjęcie 5Pompeje Online - Zdjęcie 6Pompeje Online - Zdjęcie 7Pompeje Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia niewolnika o imieniu Milo zmuszonego do walk gladiatorskich, który dzięki swojej odwadze i sile staję się jednym z lepszych zawodników. Starożytna Pompeja gdzie rozgrywa się akcja leży u podnóża wulkanu Wezuwiusz, który pewnego dnia wybucha i niszczy wszystko dookoła. Dzielny Milo pragnie uratować siebie i swoją ukochaną Flavie córkę bogatego kupca.

Recenzja Filmu Online:

„Pompeje” Paula W.S. Andersena to miało być dzieło wielkiego formatu, które mogłoby konkurować na przykład z „Gladiatorem”. Niestety mimo wielu starań i ogromnego budżetu film nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.. Twórcy filmu chcieli zadowolić wszystkie grupy odbiorców filmu, dlatego poza katastrofą związaną z wybuchem Wezuwiusza postawili na historię miłosną. Efekt – twórcy nie zadowolili nikogo. Historia miłosna jest sztuczna, nie budzi żadnych emocji poza śmiechem, kiedy okazuje się, że Cassia nie zna imienia swojego ukochanego. Efekty specjalne też nie zwalają z nóg i ma się wrażenie, że zostały potraktowane po macoszemu. Charakteryzacja w tym filmie to kompletna porażka. Miasto ginie, a bohaterowie nie mają nawet zadrapania, włosy nienagannie ułożona, a ciała ledwo maźnięte pyłem. Jednym zdaniem- „Pompeje” to zmarnowany potencjał.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Olimp
Film w reżyserii Paula W.S. Andersona potrafi zaskoczyć każdą sceną. Polecam gorąco.

plik999
Film o miłości... Niewolnik, gladiator, zakochuje się z wzajemnością w pięknej Cassii. Emily Browning znakomita!

bU
piekne, wzruszajace, rozczulajace kino

Gwiazda4
Lubię filmy online, a najbardziej dramaty historyczne. Pompeje podpiły moje serce.

gladiator
Wspaniała historia...wspaniałe obrazy, zdjęcia i muzyka...

melanż
piękny film o miłości i trudnościach, rozstaniu, samotnościach, wyborach i ocaleniu...

kfjatek1980
dramat jakich mało:)

tragikokomicznawera
Kit Harington świetny!!! Polecam film gorąco.

my.heart.is
Lubię kino, które opiera się na historii, a ten film wlasnie taki jest.

vida
cudowny film, polecam każdemu, obejrzę go na pewno jeszcze wiele razy

          

Powiązane Filmy Online:

Geneza planety małp Online PL
Geneza planety małp

W wyniku eksperymentów genetycznych, jakie są przeprowadzane przez naukowców, powstaje szympans obdarzony ponadnaturalną inteligencją.
Dorwać gringo Online PL
Dorwać gringo

Driver trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia, które przypomina małe miasteczko. Zaprzyjaźnia się tam z 10-letnim chłopcem.
Empire State: Ryzykowna gra Online PL
Empire State: Ryzykowna gra

Chris za namową i pomocą przyjaciela Eddiego dokonuje kradzieży wielkiej sumy pieniędzy w firmie ochroniarskiej, gdzie pracuje.
12 godzin Online PL
12 godzin

Will wychodzi z więzienia po 8 latach odsiadki za napad na bank. Niestety jego córka zostaje porwana przez byłych wspólników.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online