Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Pola śmierci (1984)

The Killing Fields

Ocena: 8.8/10 (888)

Dziennikarz Sydey Schanberg relacjonuje przebieg zamieszek w Kambodży. Jego tłumacz zostaje umieszczony w obozie pracy.

„Pola śmierci” to brytyjski film wojenny w reżyserii Rolanda Joffe. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w 1972 roku w Kambodży. Sydney Schanberg (Sam Waterston) jest korespondentem „New York Timesa” i relacjonuje przebieg zamieszek między rządem a partyzantką Czerwonych Khmerów. Mężczyzna współpracuje z mieszkańcem Kambodży, tłumaczem Dithem Pranem, który jest też jego przyjacielem. Kiedy w 1975 roku wojska Czerwonych Khmerów przejmują stolicę Phnom Penh, wojska amerykańskie wycofują się. Sydney ma możliwość zabrania ze sobą Ditha, ale namawia go, by został w kraju i przekazywał mu wiadomości z ostatniej chwili. Dith niestety trafia do obozu pracy, gdzie panują skrajnie ciężkie warunki. Mężczyzna walczy o przetrwanie. Tymczasem Sydney żyje w luksusie i odbiera nagrodę Pulitzera za swój reportaż o Kambodży. Zestawienie dwóch różnych światów jest szokujące.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 02:21:39
Gatunek: Wojenny

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: Wielka Brytania
Reżyseria:
Roland Joffé

Scenariusz:

Muzyka:
Mike Oldfield

Zdjęcia: Chris Menges

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Pola śmierci - Zdjęcie 1Pola śmierci - Zdjęcie 2Pola śmierci - Zdjęcie 3Pola śmierci - Zdjęcie 4Pola śmierci - Zdjęcie 5Pola śmierci - Zdjęcie 6Pola śmierci - Zdjęcie 7Pola śmierci - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Johnny poszedł na wojnę Film Online PL
Johnny poszedł na wojnę

Młody żołnierz podczas pierwszej wojny światowej traci kończyny i twarz. Czy znajdzie sposób na komunikowanie się z otoczeniem?
Nasze matki, nasi ojcowie Film Online PL
Nasze matki, nasi ojcowie

Bracia Winter służą na froncie wschodnim. Zakochana w starszym z braci dziewczyna także zaciąga się do służby medycznej, by być bliżej niego.
Pluton Film Online PL
Pluton

Na froncie pojawia się Chris Taylor, młody chłopak z bogatej rodziny. Porzucił on studia, bo chciał zaciągnąć się do wojska.
Szeregowiec Ryan Film Online PL
Szeregowiec Ryan

Grupa składająca się z żołnierzy, którą dowodzi kapitan Miller i sierżant Horvath otrzymuje zadanie specjalne. Celem jest odnalezienie szeregowca Ryana

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online