Plan ucieczki (2013)

Escape Plan

Ocena: 7.7/10 (3260)

Ray Breslin, to największy autorytet w dziedzinie sprawdzania konstrukcji zabezpieczeń. Pewnego dnia zostaje uwikłany w spisek.

„Escape Plan” (2013) to thriller sensacyjny, którego reżyserem jest Mikael Hafstrom. Główny bohater filmu, Ray Breslin, to największy autorytet w dziedzinie sprawdzania konstrukcji zabezpieczeń. Swoje życie poświęcił testowaniu zakładów karnych. Działał tak, żeby udowodnić, że ucieczka z zakładu karnego jest możliwa. Los wystawia jednak bohatera na ciężką próbę. Ray zostaje uwikłany w spisek i trafia do więzienia, z którego być może nigdy się nie wydostanie. Z całych sił będzie się starał wydostać na zewnątrz, żeby znaleźć tego, kto go wsadził za kratki. Sam jednak nie będzie w stanie niczego zrobić. Wybór wspólnika pada więc na towarzysza niedoli – Emila. Czy mężczyźni zrealizują swój plan ucieczki? Jak zakończy się ta historia? W rolach głównych wystąpili: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Faran Tahir, Amy Ryan, Sam Neill, Vinnie Jones.

 

Długość: 01:56:39
Gatunek: Thriller, Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Mikael Hafström
Scenariusz: Miles Chapman

Muzyka: Alex Heffes
Zdjęcia: Brendan Galvin

Główni aktorzy z Filmu Online:

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Faran Tahir, Amy Ryan, Sam Neill, Vincent D'Onofrio, Vinnie Jones

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Plan ucieczki Online - Zdjęcie 1Plan ucieczki Online - Zdjęcie 2Plan ucieczki Online - Zdjęcie 3Plan ucieczki Online - Zdjęcie 4Plan ucieczki Online - Zdjęcie 5Plan ucieczki Online - Zdjęcie 6Plan ucieczki Online - Zdjęcie 7Plan ucieczki Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Wysokiej klasy specjalista i autorytet od zabezpieczeń budynków więziennych, zastaje wrobiony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Teraz jego doświadczenie, wyniesione z testowania zabezpieczeń w innych więzień, bardzo się przyda. Jego celem będzie ucieczka z więzienia i odnalezienie osób odpowiedzialnych za wsadzenie go za kraty.

Recenzja Filmu Online:

Jeżeli ktoś ma ochotę na naprawdę dobry i trzymający w napięciu od samego początku thriller sensacyjny, to warto sięgnąć po „Plan ucieczki”. Film jest genialny zarówno dla tych, którzy kochają szybką akcję, jak i dla tych, którzy uwielbiają sensacyjne zagadki. W filmie zobaczyć można dwóch doskonałej klasy aktorów: Arnolda Schwarzeneggera i Sylvestra Stallone. Obydwaj doskonale wczuli się w swoje role i zagrali świetnie. Pomimo starszego wieku zarówno Arnold, jak i Sylvester dali z siebie wszystko. Spisek w jaki zostaje uwikłany główny bohater został z góry dokładnie przemyślany i opracowany. Każda scena rozstraja i widz wręcz gryzie palce, ponieważ razem z bohaterami pragnie wydostać się z więziennego labiryntu. Nie brakuje w filmie również dobrej sensacji, walki na pięści, czy siły ognia. Reżyser Mikael Hafstrom przygotował również prawdziwą bombę w zakończeniu. Warto obejrzeć.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

szmaragd
Kino, które trzymało mnie w napięciu praktycznie od pierwszej minuty aż do samego końca.

biglove
Ciężko było oderwać oczy od ekranu.

miguel42
Zarówno Sylvester Stallone, jak i Arnold Schwarzenegger zagrali po mistrzowsku. Mimo, że nie są już tacy młodzi jak kiedyś poradzili sobie doskonale. Polecam ten film. Bardzo mi się podobał.

czarne-oczy
Świetne efekty specjalne (zwłaszcza na końcu kiedy pali się statek) + świetna muzyka + świetna obsada. Polecam. Daję 10.

zastawa
Bezapelacyjnie ten film zasłużył sobie na maksymalną ilość punktów. Trzyma w napięciu na maksa. Polecam.

kot-w-kaloszach
Dla milośnikow thrillerow sensacyjnych. Doskonale kino dla znudzonych. Automatycznie ozywicie swoje umysly!

Milena
Mikael Hafstrom zrobił film, który wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Mimo że jestem dziewczyną to nie mogłam odkleić się od komputera.

Jacek Pąk
Zbyt nafaszerowany sensacją. Komercja.

Gitta
Mnie się bardzo podobała fabuła. Przerażał momentami. Ale ogólnie to super film.

widnokrąg
Trzymający w napięciu.

          

Powiązane Filmy Online:

Kontrabanda Online PL
Kontrabanda

Chris dawny przemytnik, wiedzie spokojne życie z rodziną. Splot okoliczności powoduje, że będzie musiał wrócić do dawnego procederu.
Tożsamość Online PL
Tożsamość

Po wypadku samochodowym główny bohater odkrywa, że nie rozpoznaje go żona, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna.
Zimne światło dnia Online PL
Zimne światło dnia

Główny bohater filmu to Will Shaw. Will jest maklerem. Ktoś nagle porywa jego najbliższych. Will rozpoczyna prywatne śledztwo.
Ścigana Online PL
Ścigana

Mallory jest agentką CIA do spraw specjalnych. Kiedy staje się niewygodna jej mocodawcy postanawiają się jej pozbyć.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online