Pan Peabody i Sherman (2014)

Mr. Peabody & Sherman

Ocena: 7.9/10 (323)
Pan Peabody i Sherman Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie. Pod jego opiekę trafia Sherman. Jak Pan Peabody poradzi sobie z wychowaniem dziecka? Na pewno czeka ich wiele przygód.

„Pan Peabaody i Sherman” to animowana, zabawna opowieść o niezwykłej relacji. Pan Peabody to niezwykle mądry pies, naukowiec, geniusz, który skonstruował wehikuł czasu. Pod opiekę Pana Peabody trafia adoptowany chłopiec, Sherman. Pewnego dnia chłopiec zabiera Penny, koleżankę ze szkoły, z którą początkowo był w konflikcie, na wycieczkę wehikułem czasu. W ten sposób chce jej zaimponować i zyskać jej sympatię. Wycieczka okazuje się tragiczna w skutkach, ponieważ dzieciaki pozmieniały przebieg bardzo ważnych wydarzeń w historii świata. Spowodowały także dziurę czasową, która zagraża ziemi. Pan Peabody będzie musiał interweniować i pomóc dzieciom wszystko naprawić, zanim wydarzenia całkiem wymkną się spod kontroli. Przygody psa i jego synka przedstawiono w bardzo zabawny sposób, dzięki czemu film spodoba się na pewno nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

 

Długość: 01:32:07
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

Premiera: 2014-03-07 (Polska) 2014-02-07 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Rob Minkoff
Scenariusz: Craig Wright

Muzyka: Danny Elfman
Na podstawie: Jay Ward

Główni aktorzy:

Artur Żmijewski, Franciszek Dziduch, Pola Bychawska, Monika Pikuła, Waldemar Barwiński, Ty Burrell, Max Charles, Ariel Winter

Galeria zdjęć:

Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 1Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 2Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 3Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 4Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 5Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 6Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 7Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 8

Recenzja:

Gadającego i bardzo, ale to bardzo inteligentnego psa dzieciaki z Ameryki znają już od wielu lat. Tam ten bohater jest popularny już od lat 50. ubiegłego wieku. Dla polskiej widowni Pan Peabody to całkiem nowy bohater. Głównym wątkiem filmu jest podróż w czasie. Otóż adoptowany syn bardzo mądrego psa zabiera swoją koleżankę w podróż wehikułem czasu. Oczywiście wpadają pod drodze w olbrzymie tarapaty i Pan Peabody musi ich ratować. Całość w odbiorze jest bardzo dobra, mnóstwo śmiesznych sytuacji i gagów na pewno rozbawi widza w każdym wieku. Dodatkowo w filmie podano całkiem niezłą dawkę informacji i wiedzy historycznej i zrobiono to w sposób zupełnie bezbolesny. Film nie traci przez to nic ze swojego rozrywkowego charakteru. Twórcom filmu udała się więc bardzo trudna sztuka. Na wielki plus zasługuje też Artur Żmijewski, który podkłada głos za Peabody’ego.

Zwiastun:Komentarze:

azik7
Film bardzo przyjemny i śmieszny, w sam raz na rodzinny seans.

streetlove
Animowana historia jak się okazuje też moze być bardzo pozytywna i fajna. Mi się podobało.

szined6
ogolnie oceniam na 8

nirvana
Lubię oglądać filmy online i bardzo ciesze się, ze zdecydowałem się też na seans tej bajki, ajk sie okazuje moze ona bawić w kazdym wieku.

wodospady 8
widziałem z synem, fajne kino.

Kasia7
Pierwszy raz chyba nie wynudziałam się oglądając bajkę z dziećmi. Film mi się naprawdę podobał.

barcie
Fajna śmieszka historia i nic ponadto.

marceli78
Bardzo lubię tego typu bajki, sa dla całej rodziny.

realwio
Bardzo dobra animacja, filmik fajny na wielki plus.

LKS
bardzo mi sie podobal film, polecam dla calej rodziny

Kod         

Powiązane:

Kumba
Kumba

Kumba to wyjątkowa zebra, pasiasta tylko do połowy, która wyrusza w niebezpieczną podróż w celu zdobycia pasów na całym ciele.
Herkules
Herkules

Animowana historia mitycznego herosa, Herkulesa. Bohater stawia czoło Hadesowi, który chce przejąć władzę na Olimpie.
Przygody Tintina
Przygody Tintina

Nieustraszony reporter TinTin wybiera się na wielką wyprawę. Celem podroży będzie odnalezienie okrętu, który zaginął.
Tarzan. Król dżungli
Tarzan. Król dżungli

Tarzan i Jane muszą stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi, człowiekowi, który przed lat spowodował katastrofę lotniczą, w której zginęli...

Wszystkie
Najpopularniejsze
Najbardziej Oczekiwane


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9