Pan Peabody i Sherman (2014)

Mr. Peabody & Sherman

Ocena: 7.9/10 (323)

Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie. Pod jego opiekę trafia Sherman. Jak Pan Peabody poradzi sobie z wychowaniem dziecka? Na pewno czeka ich wiele przygód.

„Pan Peabaody i Sherman” to animowana, zabawna opowieść o niezwykłej relacji. Pan Peabody to niezwykle mądry pies, naukowiec, geniusz, który skonstruował wehikuł czasu. Pod opiekę Pana Peabody trafia adoptowany chłopiec, Sherman. Pewnego dnia chłopiec zabiera Penny, koleżankę ze szkoły, z którą początkowo był w konflikcie, na wycieczkę wehikułem czasu. W ten sposób chce jej zaimponować i zyskać jej sympatię. Wycieczka okazuje się tragiczna w skutkach, ponieważ dzieciaki pozmieniały przebieg bardzo ważnych wydarzeń w historii świata. Spowodowały także dziurę czasową, która zagraża ziemi. Pan Peabody będzie musiał interweniować i pomóc dzieciom wszystko naprawić, zanim wydarzenia całkiem wymkną się spod kontroli. Przygody psa i jego synka przedstawiono w bardzo zabawny sposób, dzięki czemu film spodoba się na pewno nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:32:07
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-03-07 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Rob Minkoff
Scenariusz: Craig Wright

Muzyka: Danny Elfman
Na podstawie: Jay Ward

Główni aktorzy z Filmu Online:

Artur Żmijewski, Franciszek Dziduch, Pola Bychawska, Monika Pikuła, Waldemar Barwiński, Ty Burrell, Max Charles, Ariel Winter

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 1Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 2Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 3Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 4Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 5Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 6Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 7Pan Peabody i Sherman - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Gadającego i bardzo, ale to bardzo inteligentnego psa dzieciaki z Ameryki znają już od wielu lat. Tam ten bohater jest popularny już od lat 50. ubiegłego wieku. Dla polskiej widowni Pan Peabody to całkiem nowy bohater. Głównym wątkiem filmu jest podróż w czasie. Otóż adoptowany syn bardzo mądrego psa zabiera swoją koleżankę w podróż wehikułem czasu. Oczywiście wpadają pod drodze w olbrzymie tarapaty i Pan Peabody musi ich ratować. Całość w odbiorze jest bardzo dobra, mnóstwo śmiesznych sytuacji i gagów na pewno rozbawi widza w każdym wieku. Dodatkowo w filmie podano całkiem niezłą dawkę informacji i wiedzy historycznej i zrobiono to w sposób zupełnie bezbolesny. Film nie traci przez to nic ze swojego rozrywkowego charakteru. Twórcom filmu udała się więc bardzo trudna sztuka. Na wielki plus zasługuje też Artur Żmijewski, który podkłada głos za Peabody’ego.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Wędrówki z dinozaurami 3D Film Online PL
Wędrówki z dinozaurami 3D

Film jest kinową wersją słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, która została zrealizowana w cyfrowym 3D.
Kumba Film Online PL
Kumba

Kumba to wyjątkowa zebra, pasiasta tylko do połowy, która wyrusza w niebezpieczną podróż w celu zdobycia pasów na całym ciele.
Robaczki z Zaginionej Doliny Film Online PL
Robaczki z Zaginionej Doliny

Mrowiska czarnych i czerwonych mrówek toczą spór o pudełko kostek cukru. Niespodziewanie w spór włącza się mała biedronka.
Herkules Film Online PL
Herkules

Animowana historia mitycznego herosa, Herkulesa. Bohater stawia czoło Hadesowi, który chce przejąć władzę na Olimpie.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online