HD Filmy Online

Film Online: Pamiętnik (2004)

The Notebook

Ocena: 9.1/10 (19528)

Historia miłości dwojga młodych ludzi: Allie i Noah, którzy na lata zostają rozdzieleni przez rodziców dziewczyny.

„Pamiętnik” to amerykański melodramat w reżyserii Nicka Cassavetesa. Film to ekranizacja powieści Nicholasa Sparksa. Pacjent domu starców czyta kobiecie chorej na Alzheimera pewną opowieść. Historia miłosna wydarzyła się w latach 40. XX wieku w Karolinie Północnej. Allie Nelson (Rachel McAdams) to dziewczyna z dobrego, bogatego domu. Pewnego dnia w wakacje poznaje niepokornego chłopaka. Noah (Ryan Gosling) od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Allie i z czasem zdobywa jej wzajemność. Para spędza ze sobą wakacje, szalone i szczęśliwe chwile. Jednak jej rodzice nie akceptują związku córki i para zostaje rozdzielona. Po siedmiu latach Allie jest w trakcie przygotowań do ślubu i widzi w gazecie wzmiankę o Noah. Wspomnienia wracają do niej z wielką siłą. Dziewczyna jedzie odwiedzić swoją dawną miłość. Czy uczucia między Allie i Noah się już wypaliły? Którego z mężczyzn wybierze dziewczyna?

 


Długość: 02:03:30
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2004-10-01 (Polska) 2004-05-20 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Nick Cassavetes
Scenariusz: Jan Sardi, Jeremy Leven

Muzyka: Aaron Zigman
Zdjęcia: Robert Fraisse
Na podstawie: Nicholas Sparks

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Ryan Gosling, Rachel McAdams, James Garner, Gena Rowlands, Andrew Schaff, James Middleton, Traci Dinwiddie, Tim O'Brien

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Okruchy dnia - Film Online
Okruchy dnia
Stevens w czasie urlopu rusza w podróż, by odszukać swoja dawną wielką miłość, ochmistrzynię Kenton.
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - Film Online
Ciekawy przypadek Benjamina B...
Film opowiada niezwykłą historię Benjamina Buttona, którego zegar biologiczny chodził do tyłu. Mężczyzna z wiekiem stawał się coraz młodszy.
Big Love - Film Online
Big Love
Historia o wielkiej burzliwej, namiętnej miłości, która przeobraża się w miłość toksyczną i zmierzać będzie do dramatycznego finału.
Lektor - Film Online
Lektor
Piętnastolatek poznaje dużo starszą od siebie kobietę. Pomiędzy dwójką nawiązuje się namiętny, gorący romans.
Koneser - Film Online
Koneser
Znawca sztuki Virgil Oldman przyjmuje od tajemniczej kobiety zlecenie, które polega na oszacowaniu wartości kolekcji sztuki.
Zimowa opowieść - Film Online
Zimowa opowieść
„Zimowa opowieść” to fantastyczna opowieść o cudach, przeplatających się losach głównych bohaterów, a także o odwiecznej walce dobra ze złem.
Miłość bez końca - Film Online
Miłość bez końca
Romantyczna historia miłosna miedzy dwojgiem nastolatków powoli przeradza się w niebezpieczną obsesję i odsłania drugą, mroczną stronę miłości.
Miasto aniołów - Film Online
Miasto aniołów
Film to metafizyczna opowieść o miłości i wzruszająca historia pewnego anioła. Anioł zakochuje się w pięknej, młodej lekarce.
Piękne istoty - Film Online
Piękne istoty
Ethan Wate poznaje tajemniczą Lenę Duchannes. Główny bohater szybko odkrywa, że dziewczyna nie jest typową nastolatką i skrywa pewną tajemnicę.
Wielki Gatsby - Film Online
Wielki Gatsby
Jay Gatsby, znany milioner chce powtórnie wzbudzić uczucia do Daisy, swojej wielkiej miłości, z która nie mógł się związać z powodu różnic klasowyc...
Na śmierć i życie - Film Online
Na śmierć i życie
Allan rozpoczyna studia na Uniwersytecie Columbia. Kiedy jeden z jego przyjaciół zostaje zamordowany policja oskarża ruch beatników.
Niebo nad Berlinem - Film Online
Niebo nad Berlinem
Pewnego razu, jeden z aniołów, Daniel, zakochuje się w pięknej kobiecie, która jest trapezistką. Porzuca "przestrzeń" i staje się człowiekiem.

Zobacz wszystkie Filmy Online