Pamiętnik (2004)

The Notebook

Ocena: 9.1/10 (20228)

Historia miłości dwojga młodych ludzi: Allie i Noah, którzy na lata zostają rozdzieleni przez rodziców dziewczyny.

„Pamiętnik” to amerykański melodramat w reżyserii Nicka Cassavetesa. Film to ekranizacja powieści Nicholasa Sparksa. Pacjent domu starców czyta kobiecie chorej na Alzheimera pewną opowieść. Historia miłosna wydarzyła się w latach 40. XX wieku w Karolinie Północnej. Allie Nelson (Rachel McAdams) to dziewczyna z dobrego, bogatego domu. Pewnego dnia w wakacje poznaje niepokornego chłopaka. Noah (Ryan Gosling) od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Allie i z czasem zdobywa jej wzajemność. Para spędza ze sobą wakacje, szalone i szczęśliwe chwile. Jednak jej rodzice nie akceptują związku córki i para zostaje rozdzielona. Po siedmiu latach Allie jest w trakcie przygotowań do ślubu i widzi w gazecie wzmiankę o Noah. Wspomnienia wracają do niej z wielką siłą. Dziewczyna jedzie odwiedzić swoją dawną miłość. Czy uczucia między Allie i Noah się już wypaliły? Którego z mężczyzn wybierze dziewczyna?


Długość: 02:03:30
Gatunek:
Melodramat

100% Cały Film Online w jakości HD z Lektorem PL:


Premiera: 2004-10-01 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Nick Cassavetes

Scenariusz: ,

Muzyka:
Aaron Zigman

Zdjęcia: Robert Fraisse
Na podstawie: Nicholas Sparks

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Pamiętnik - Zdjęcie 1Pamiętnik - Zdjęcie 2Pamiętnik - Zdjęcie 3Pamiętnik - Zdjęcie 4Pamiętnik - Zdjęcie 5Pamiętnik - Zdjęcie 6Pamiętnik - Zdjęcie 7Pamiętnik - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Na zawsze Laurence - Film Online HD PL
Na zawsze Laurence

Laurence w dniu swoich 30 urodzin oznajmia swojej dziewczynie, że chce przejść operację zmiany płci. Dziewczyna postanawia wspierać go.
Trzy kolory: Niebieski - Film Online HD PL
Trzy kolory: Niebieski

Trzydziestoletnia Julie traci męża i córkę w wypadku samochodowym. Kobieta próbuje uciec od przeszłości i wyjeżdża do Paryża.
Wielki Gatsby - Film Online HD PL
Wielki Gatsby

Jay Gatsby, znany milioner chce powtórnie wzbudzić uczucia do Daisy, swojej wielkiej miłości, z która nie mógł się związać z powodu różnic...
Niebezpieczne związki - Film Online HD PL
Niebezpieczne związki

Film ten to chiński remake znanego filmu pod takim samym tytułem. Akcja filmu toczy się w Szanghaju. Główni bohaterowie to Xifan Xie i Jieyu Mo.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online