HD Filmy Online

Film Online: Pamiętnik (2004)

The Notebook

Ocena: 9.1/10 (19528)

Historia miłości dwojga młodych ludzi: Allie i Noah, którzy na lata zostają rozdzieleni przez rodziców dziewczyny.

„Pamiętnik” to amerykański melodramat w reżyserii Nicka Cassavetesa. Film to ekranizacja powieści Nicholasa Sparksa. Pacjent domu starców czyta kobiecie chorej na Alzheimera pewną opowieść. Historia miłosna wydarzyła się w latach 40. XX wieku w Karolinie Północnej. Allie Nelson (Rachel McAdams) to dziewczyna z dobrego, bogatego domu. Pewnego dnia w wakacje poznaje niepokornego chłopaka. Noah (Ryan Gosling) od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Allie i z czasem zdobywa jej wzajemność. Para spędza ze sobą wakacje, szalone i szczęśliwe chwile. Jednak jej rodzice nie akceptują związku córki i para zostaje rozdzielona. Po siedmiu latach Allie jest w trakcie przygotowań do ślubu i widzi w gazecie wzmiankę o Noah. Wspomnienia wracają do niej z wielką siłą. Dziewczyna jedzie odwiedzić swoją dawną miłość. Czy uczucia między Allie i Noah się już wypaliły? Którego z mężczyzn wybierze dziewczyna?

 


Długość: 02:03:30
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2004-10-01 (Polska) 2004-05-20 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Nick Cassavetes
Scenariusz: Jan Sardi, Jeremy Leven

Muzyka: Aaron Zigman
Zdjęcia: Robert Fraisse
Na podstawie: Nicholas Sparks

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Ryan Gosling, Rachel McAdams, James Garner, Gena Rowlands, Andrew Schaff, James Middleton, Traci Dinwiddie, Tim O'Brien

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Wybór Zofii - Film Online
Wybór Zofii
Film opowiada historię polskiej imigrantki Zofii i jej porywczego, szalonego kochanka, którzy dzielą dom na Brooklynie z młodym pisarzem Stingo.
Niebo nad Berlinem - Film Online
Niebo nad Berlinem
Pewnego razu, jeden z aniołów, Daniel, zakochuje się w pięknej kobiecie, która jest trapezistką. Porzuca "przestrzeń" i staje się człowiekiem.
Barry Lyndon - Film Online
Barry Lyndon
Barry Lyndon wkrada się w szeregi osiemnastowiecznej arystokracji angielskiej. Młodzieniec ucieka się do wszelkich sposobów, by zdobyć popularność.
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - Film Online
Ciekawy przypadek Benjamina B...
Film opowiada niezwykłą historię Benjamina Buttona, którego zegar biologiczny chodził do tyłu. Mężczyzna z wiekiem stawał się coraz młodszy.
Charlie - Film Online
Charlie
Charlie jest samotnym i bardzo wrażliwym nastolatkiem, który czuje się niedopasowany w nowym środowisku liceum w Pittsburghu.
Wielki Gatsby - Film Online
Wielki Gatsby
Jay Gatsby, znany milioner chce powtórnie wzbudzić uczucia do Daisy, swojej wielkiej miłości, z która nie mógł się związać z powodu różnic klasowyc...
Parts Per Billion - Film Online
Parts Per Billion
„Parts Per Billion" (2014) to amerykański melodramat, historia trzech par, które stanęły w obliczu wstrząsającego wydarzenia.
Płynące wieżowce - Film Online
Płynące wieżowce
Kuba mieszka z matką i dziewczyną Sylwią. Pewnego dnia poznaje Michała, z którym zaczyna łączyć go coraz większa więź.
Śniadanie u Tiffany'ego - Film Online
Śniadanie u Tiffany'ego
Paul wprowadza się do nowojorskiej kamienicy. Jego sąsiadką jest piękna Holly, która utrzymuje się na koszt bogatych adoratorów.
Kobieta ze snu - Film Online
Kobieta ze snu
Alex, nieśmiały 30-latek zmienia się pod wpływem romansu z kobietą ze snu. Bohaterowi śni się dziewczyna, która niedawno zmarła.
Imigrantka - Film Online
Imigrantka
Młoda Polka Ewa Cybulski przybywa do Nowego Jorku. Tam trafia pod skrzydła Brunona, który wciąga ją w świat prostytucji.
W.E. Królewski romans - Film Online
W.E. Królewski romans
Wally prowadzi nudne życie niespełnionej mężatki. Zaczyna ją fascynować historia miłosna między królem Edwardem a Wallis Winthrop.

Zobacz wszystkie Filmy Online