HD Filmy Online

Film Online: Płynące wieżowce (2013)

Ocena: 6.9/10 (483)

Kuba mieszka z matką i dziewczyną Sylwią. Pewnego dnia poznaje Michała, z którym zaczyna łączyć go coraz większa więź.

„Płynące wieżowce” to polski dramat w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Film porusza trudny i kontrowersyjny temat homoseksualizmu. Kuba (Mateusz Banasiuk) wiedzie na pozór ustabilizowane życie. Mieszka z matką (Katarzyna Herman) i dziewczyną Sylwią (Marta Nieradkiewicz), z którą planuje założyć rodzinę. Kuba studiuje na AWF-ie i jest zapalonym pływakiem. Podczas pewnej imprezy mężczyzna przypadkiem poznaje Michała (Bartosz Kelner). Miedzy chłopakami rodzi się przyjaźń, która powoli przekształca się w coś znacznie głębszego. Kuba odkrywa, że Michał go fascynuje i pociąga. Dla Kuby przekonanego do tej pory o swoim heteroseksualizmie jest to szokujące odkrycie. W znacznym stopniu wpływa to na jego związek z Sylwią, który coraz bardziej zaczyna się komplikować. Jest to opowieść o odkrywaniu siebie, relacjach międzyludzkich, a także fascynująca historia miłosnego trójkąta.

 


Długość: 01:33:57
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2013-11-22 (Polska) 2013-04-18 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Tomasz Wasilewski
Scenariusz: Tomasz Wasilewski

Muzyka: Baasch
Zdjęcia: Jakub Kijowski

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Mateusz Banasiuk, Marta Nieradkiewicz, Bartosz Gelner, Katarzyna Herman, Olga Frycz, Izabela Kuna, Mirosław Zbrojewicz, Mariusz Drężek

Inne opisy do Filmu Online:

Film poruszający tematykę homoseksualizmu, opowiadajacy o miłosnym trójkącie, w którym jeden z bohaterów odkrywa w sobie fascynację drugim mężczyzną.

Komentarze do Filmu Online:

miron32
ja na pewno obejrzę

deya
Uwielbiam Olgę Frycz!

annab
wygląda na film na poziomie, ciekawe czy tak będzie w rzeczywistości:P

ege777
zapowiada się na hit

PannaMaria
myślę, że może być kontrowersyjny. nie mogę się już doczekać!

ergon
wygląda zachęcająco, na pewno ma klimat

judge44
obczajcie zwiastun na youtube

ioqu89
kiedy będzie premiera w PL?

tranulla9
taaaki sobie, nic szczególnego

paulla
ktoś już widział? warto obejrzeć czy nie?

       

Powiązane Filmy Online:

Big Love - Film Online
Big Love
Historia o wielkiej burzliwej, namiętnej miłości, która przeobraża się w miłość toksyczną i zmierzać będzie do dramatycznego finału.
Na zawsze Laurence - Film Online
Na zawsze Laurence
Laurence w dniu swoich 30 urodzin oznajmia swojej dziewczynie, że chce przejść operację zmiany płci. Dziewczyna postanawia wspierać go.
Wyznania gejszy - Film Online
Wyznania gejszy
Niezwykła historia gejszy Sayuri, legendy w Japonii, która obdarzyła uczuciem człowieka, z którym nigdy nie będzie mogła się związać.
Szczęściarz - Film Online
Szczęściarz
Bohaterem jest żołnierz piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, który po powrocie z Iraku postanawia odnaleźć tajemniczą kobietę ze zdjęcia.
Kobieta ze snu - Film Online
Kobieta ze snu
Alex, nieśmiały 30-latek zmienia się pod wpływem romansu z kobietą ze snu. Bohaterowi śni się dziewczyna, która niedawno zmarła.
Między piekłem a niebem - Film Online
Między piekłem a niebem
Chris po śmierci w wypadku samochodowym trafia o nieba. Wyrusza stamtąd do piekła w poszukiwaniu żony, która popełniła z rozpaczy samobójstwo.
Miasto aniołów - Film Online
Miasto aniołów
Film to metafizyczna opowieść o miłości i wzruszająca historia pewnego anioła. Anioł zakochuje się w pięknej, młodej lekarce.
Stalowe magnolie - Film Online
Stalowe magnolie
Historia sześciu kobiet, które regularnie spotykają się w salonie piękności. Tam rozmawiają ze sobą i tak zaczyna się ich niezwykła przyjaźń.
Fortepian - Film Online
Fortepian
Ada od szóstego roku życia jest niemową. Swoje uczucia komunikuje za pomocą gestów, spojrzeń i muzyki. Do nowozelandzkiego buszu przywozi fortepian.
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2 - Film Online
Życie Adeli – Rozdział 1 ...
Życie nastoletniej Adeli zmienia się, kiedy poznaje Emmę o niebieskich włosach. Przy niej odkrywa, czym jest prawdziwa namiętność.
Parts Per Billion - Film Online
Parts Per Billion
„Parts Per Billion" (2014) to amerykański melodramat, historia trzech par, które stanęły w obliczu wstrząsającego wydarzenia.
Duma i uprzedzenie - Film Online
Duma i uprzedzenie
Elżbieta to panna na wydaniu. Poznaje ona niesympatycznego i złośliwego pana Darcy’ego. Z czasem jednak par zaczyna dążyć się sympatią.

Zobacz wszystkie Filmy Online