HD Filmy Online

Film Online: Płynące wieżowce (2013)

Ocena: 6.9/10 (483)

Kuba mieszka z matką i dziewczyną Sylwią. Pewnego dnia poznaje Michała, z którym zaczyna łączyć go coraz większa więź.

„Płynące wieżowce” to polski dramat w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Film porusza trudny i kontrowersyjny temat homoseksualizmu. Kuba (Mateusz Banasiuk) wiedzie na pozór ustabilizowane życie. Mieszka z matką (Katarzyna Herman) i dziewczyną Sylwią (Marta Nieradkiewicz), z którą planuje założyć rodzinę. Kuba studiuje na AWF-ie i jest zapalonym pływakiem. Podczas pewnej imprezy mężczyzna przypadkiem poznaje Michała (Bartosz Kelner). Miedzy chłopakami rodzi się przyjaźń, która powoli przekształca się w coś znacznie głębszego. Kuba odkrywa, że Michał go fascynuje i pociąga. Dla Kuby przekonanego do tej pory o swoim heteroseksualizmie jest to szokujące odkrycie. W znacznym stopniu wpływa to na jego związek z Sylwią, który coraz bardziej zaczyna się komplikować. Jest to opowieść o odkrywaniu siebie, relacjach międzyludzkich, a także fascynująca historia miłosnego trójkąta.

 


Długość: 01:33:57
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2013-11-22 (Polska) 2013-04-18 (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Tomasz Wasilewski
Scenariusz: Tomasz Wasilewski

Muzyka: Baasch
Zdjęcia: Jakub Kijowski

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Mateusz Banasiuk, Marta Nieradkiewicz, Bartosz Gelner, Katarzyna Herman, Olga Frycz, Izabela Kuna, Mirosław Zbrojewicz, Mariusz Drężek

Inne opisy do Filmu Online:

Film poruszający tematykę homoseksualizmu, opowiadajacy o miłosnym trójkącie, w którym jeden z bohaterów odkrywa w sobie fascynację drugim mężczyzną.

Komentarze do Filmu Online:

miron32
ja na pewno obejrzę

deya
Uwielbiam Olgę Frycz!

annab
wygląda na film na poziomie, ciekawe czy tak będzie w rzeczywistości:P

ege777
zapowiada się na hit

PannaMaria
myślę, że może być kontrowersyjny. nie mogę się już doczekać!

ergon
wygląda zachęcająco, na pewno ma klimat

judge44
obczajcie zwiastun na youtube

ioqu89
kiedy będzie premiera w PL?

tranulla9
taaaki sobie, nic szczególnego

paulla
ktoś już widział? warto obejrzeć czy nie?

       

Powiązane Filmy Online:

Hemingway i Gellhorn - Film Online
Hemingway i Gellhorn
Film opowiada o burzliwym małżeństwie literackiego geniusza Ernesta Hemingwaya i przepięknej reporterki i korespondentki wojennej – Marthy.
Fortepian - Film Online
Fortepian
Ada od szóstego roku życia jest niemową. Swoje uczucia komunikuje za pomocą gestów, spojrzeń i muzyki. Do nowozelandzkiego buszu przywozi fortepian.
Koneser - Film Online
Koneser
Znawca sztuki Virgil Oldman przyjmuje od tajemniczej kobiety zlecenie, które polega na oszacowaniu wartości kolekcji sztuki.
Duma i uprzedzenie - Film Online
Duma i uprzedzenie
Elżbieta to panna na wydaniu. Poznaje ona niesympatycznego i złośliwego pana Darcy’ego. Z czasem jednak par zaczyna dążyć się sympatią.
Szkoła uczuć - Film Online
Szkoła uczuć
Film jest opowieścią o pięknej miłości, której punktem wyjścia staje się pewne dramatyczne wydarzenie.
Głową w mur - Film Online
Głową w mur
Niedoszły samobójca zawiera fikcyjne, tzw. "białe małżeństwo" z dziewczyną z tureckiej rodziny. Po czasie zakochuje się w niej.
Na śmierć i życie - Film Online
Na śmierć i życie
Allan rozpoczyna studia na Uniwersytecie Columbia. Kiedy jeden z jego przyjaciół zostaje zamordowany policja oskarża ruch beatników.
Zostawić Las Vegas - Film Online
Zostawić Las Vegas
Dwoje zagubionych, samotnych ludzi zaczyna darzyć się uczuciem. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie wierzą w to, że ich związek ma szansę przetrwać.
Odwróceni zakochani - Film Online
Odwróceni zakochani
Adam nie potrafi zapomnieć o Ewie. Postanawia złamać wszystkie normy i zasady, aby przedostać się do świata, w którym żyje dziewczyna.
Miasto aniołów - Film Online
Miasto aniołów
Film to metafizyczna opowieść o miłości i wzruszająca historia pewnego anioła. Anioł zakochuje się w pięknej, młodej lekarce.
Gdyby jutra nie było - Film Online
Gdyby jutra nie było
Młoda dziewczyna po śmierci ojca nie może odnaleźć radości życia. Wszystko zmienia się, kiedy w sąsiedztwie pojawi się przystojny i tajemniczy Aman.
Przeminęło z wiatrem - Film Online
Przeminęło z wiatrem
Na tle zniszczeń, walki o przetrwanie rozgrywa się piękna miłosna historia Rhetta Butlera do uroczej Scarlett. Czy bohaterowie odnajdą swoje szczęście?

Zobacz wszystkie Filmy Online