Niezgodna (2014)

Divergent

Ocena: 8.1/10 (5824)

W roli głównej zobaczymy na ekranie: Shailene Woodley, która wcieli się w postać Tris –szesnastolatki żyjącej w futurystycznym świecie.

Bohaterką filmu, opartego na powieści Veroniki Roth „Niezgodna”, jest szesnastolatka o imieniu Tris. Żyje ona w futurystycznym świecie, w którym społeczeństwo podzielone zostało według pięciu kategorii. Owe kategorie odpowiadają różnym cnotom, cechom charakteru: Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Serdeczność (pokojowe nastawienie, spokój) i Erudycja (inteligencja). W wyznaczony dzień wszyscy szesnastolatkowie muszą wybrać odłam Chicago, któremu będą poświęcać się przez resztę życia. Beatrice dokonuje wyboru, który zadziwia wszystkich, a nawet ją samą. Podczas burzliwego wprowadzenia obiera imię Tris i walczy o to, żeby dowiedzieć się, kto naprawdę stoi po jej stronie i jest jej prawdziwym przyjacielem. Poznaje tajemniczego mężczyznę i zakochuje się w nim. Tris kryje też pewien sekret i dowiaduje się, że ta tajemnica może tak naprawdę pomóc tym, których kocha lub zniszczyć ją samą.

 

Długość: 02:23:27
Gatunek: Akcja, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-04-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Neil Burger
Scenariusz: Evan Daugherty, Vanessa Taylor

Muzyka: Junkie XL
Zdjęcia: Alwin H. Kuchler
Na podstawie: Veronica Roth

Główni aktorzy z Filmu Online:

Shailene Woodley, Theo James, Ashley Judd, Jai Courtney, Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Tony Goldwyn

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Niezgodna Online - Zdjęcie 1Niezgodna Online - Zdjęcie 2Niezgodna Online - Zdjęcie 3Niezgodna Online - Zdjęcie 4Niezgodna Online - Zdjęcie 5Niezgodna Online - Zdjęcie 6Niezgodna Online - Zdjęcie 7Niezgodna Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

"Niezgoda" jest to film rozgrywający się w przyszłej wizji Chicago z poruszającymi romantycznymi wątkami. Nastoletnia Beatrice Prior będzie próbować poradzić sobie ze społeczeństwem, które dzieli ludzi na ich cechy charakteru- Prawość, Altruizm, Nieustraszoność, Serdeczność i Erudycja bohaterka w końcu do łącza do konkretnej grupy ludzi gdzie zakochuje się w tajemniczym męszczyznie

Recenzja Filmu Online:

Film na podstawie powieści Veroniki Roth to z pewnością kino przeznaczone raczej do młodszej widowni. Reżyserowi, którym jest Neil Burger udało się w sposób przekonywujący przedstawić historię scence-fiction. Akcja toczy się szybko, efekty cieszą oko, nie ma w filmie miejsca na nudę. Nie jest to bardzo spektakularny film, główny nacisk położony jest na postaci. Jest to bardzo udany zabieg, ponieważ Shailene Woodley, która zagrała główną rolę spisała się doskonale i udowodniła wszystkim, jak dobrą jest aktorką. Mam zastrzeżenia tylko co do historii miłosnej przedstawionej na ekranie. Absolutnie mnie nie przekonuje, czasem wywoływała parsknięcie śmiechem. Na szczęście film koncentruje się na całkiem innym, ważnym problemie. Mianowicie na schematach, ramach, w których funkcjonujemy i w które sami się wtłaczamy. „Niezgodna” zmusza do myślenia i za to należy się jej wielki plus.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Zeus600
Shailene Woodley zagrała świetnie :) podobało mi sie bardzo.

NicoL
Wspaniały film. Niesamowite wrażenia po zakończonym seansie i podczas...

Wera88
Futurystyczna rzeczywistość wytrąciła mnie z równowagi. Film mi się bardzo podobał.

twojezyciezmieniasie
wspaniała historia dla każdego widza. polecam:)

kochana1
mogę z czystym sumieniem polecić ten film ... wspaniały był

kobieta_po_40
nudny, dziwny, futurystyczny, przekombinowany, nie zrobił na mnie wrażenia

dobra_koleżanka
Zdaje mi się, że widziałam już kiedyś coś w podobie, daję sześć z plusem.

spacer-nad-morzem
może być, znam lepsze filmy tego typu.

przytulenie2
Super kino, futurystyczna rzeczywistość zrobiła mi miazgę z duszy:)

pozdrawiam.
Podobało mi sie:) polecam filmik.

          

Powiązane Filmy Online:

Więzień labiryntu Online PL
Więzień labiryntu

Thomas pewnego ranka budzi się w ciemnej windzie, która zawozi go w centrum tajemniczego labiryntu. Ani on ani żaden z jego współwięźniów nic nie...
Lucy Online PL
Lucy

Lucy przemyca narkotyki wszczepione w ciało. Pewnego dnia substancja przenika do jej organizmu i kobieta odkrywa w sobie super moce.
Ksiądz 3D Online PL
Ksiądz 3D

Bezlitosne wampiry uprowadzają siostrzenicę Księdza. Ksiądz za wszelką cenę będzie chciał uratować dziewczynę.
Giganci ze stali Online PL
Giganci ze stali

Pewnego razu w życiu głównego bohatera pojawia się Max. Chłopak twierdzi, że jest jego synem. Namawia go do wytrenowania robota.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online