Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Niezgodna (2014)

Divergent

Ocena: 8.5/10 (1517)

W roli głównej zobaczymy na ekranie: Shailene Woodley, która wcieli się w postać Tris –szesnastolatki żyjącej w futurystycznym świecie.

Bohaterką filmu, opartego na powieści Veroniki Roth „Niezgodna”, jest szesnastolatka o imieniu Tris. Żyje ona w futurystycznym świecie, w którym społeczeństwo podzielone zostało według pięciu kategorii. Owe kategorie odpowiadają różnym cnotom, cechom charakteru: Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Serdeczność (pokojowe nastawienie, spokój) i Erudycja (inteligencja). W wyznaczony dzień wszyscy szesnastolatkowie muszą wybrać odłam Chicago, któremu będą poświęcać się przez resztę życia. Beatrice dokonuje wyboru, który zadziwia wszystkich, a nawet ją samą. Podczas burzliwego wprowadzenia obiera imię Tris i walczy o to, żeby dowiedzieć się, kto naprawdę stoi po jej stronie i jest jej prawdziwym przyjacielem. Poznaje tajemniczego mężczyznę i zakochuje się w nim. Tris kryje też pewien sekret i dowiaduje się, że ta tajemnica może tak naprawdę pomóc tym, których kocha lub zniszczyć ją samą.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 02:23:27
Gatunek: Akcja, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-04-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Neil Burger

Scenariusz: ,

Muzyka:
Junkie XL

Zdjęcia: Alwin H. Kuchler
Na podstawie: Veronica Roth

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Niezgodna - Zdjęcie 1Niezgodna - Zdjęcie 2Niezgodna - Zdjęcie 3Niezgodna - Zdjęcie 4Niezgodna - Zdjęcie 5Niezgodna - Zdjęcie 6Niezgodna - Zdjęcie 7Niezgodna - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Film na podstawie powieści Veroniki Roth to z pewnością kino przeznaczone raczej do młodszej widowni. Reżyserowi, którym jest Neil Burger udało się w sposób przekonywujący przedstawić historię scence-fiction. Akcja toczy się szybko, efekty cieszą oko, nie ma w filmie miejsca na nudę. Nie jest to bardzo spektakularny film, główny nacisk położony jest na postaci. Jest to bardzo udany zabieg, ponieważ Shailene Woodley, która zagrała główną rolę spisała się doskonale i udowodniła wszystkim, jak dobrą jest aktorką. Mam zastrzeżenia tylko co do historii miłosnej przedstawionej na ekranie. Absolutnie mnie nie przekonuje, czasem wywoływała parsknięcie śmiechem. Na szczęście film koncentruje się na całkiem innym, ważnym problemie. Mianowicie na schematach, ramach, w których funkcjonujemy i w które sami się wtłaczamy. „Niezgodna” zmusza do myślenia i za to należy się jej wielki plus.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

Zeus600
Shailene Woodley zagrała świetnie :) podobało mi sie bardzo.

NicoL
Wspaniały film. Niesamowite wrażenia po zakończonym seansie i podczas...

Wera88
Futurystyczna rzeczywistość wytrąciła mnie z równowagi. Film mi się bardzo podobał.

twojezyciezmieniasie
wspaniała historia dla każdego widza. polecam:)

kochana1
mogę z czystym sumieniem polecić ten film ... wspaniały był

kobieta_po_40
nudny, dziwny, futurystyczny, przekombinowany, nie zrobił na mnie wrażenia

dobra_koleżanka
Zdaje mi się, że widziałam już kiedyś coś w podobie, daję sześć z plusem.

spacer-nad-morzem
może być, znam lepsze filmy tego typu.

przytulenie2
Super kino, futurystyczna rzeczywistość zrobiła mi miazgę z duszy:)

pozdrawiam.
Podobało mi sie:) polecam filmik.

        

Powiązane Filmy Online:

Transformers 3 Film Online PL
Transformers 3

Do Ziemi zmierzają Deceptikony, które planują zdobyć tajemniczą broń, zniszczyć cywilizację ludzką i zdobyć władzę nad wszechświatem.
Pacific Rim Film Online PL
Pacific Rim

Ziemia zostaje zaatakowana przez wielkie, potężne monstra, które wyłoniły się z głębi oceanu. Do walki z nimi stają gigantyczne roboty sterowane...
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz Film Online PL
Kapitan Ameryka: Zimowy...

Tytułowy Kapitan Ameryka – Steve Rogers, postać, w którą wcielił się przystojny Chris Evans, zostaje wplątany w sieć intrygi, która zagraża...
Starship Troopers: Inwazja Film Online PL
Starship Troopers: Inwazja

Film opowiada historię pewnego oddziału, który został oddelegowany do Fortu Casey, aby wspomóc grupę, która tam stacjonuje.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online