Muppety: Poza prawem (2014)

Muppets Most Wanted

Ocena: 7.3/10 (237)
Muppety: Poza prawem Podczas światowego tournee Muppety przypadkowo zostają wplątane w kryminalną akcję. Kermit musi ratować swoje dobre imię i zapobiec poważnej kradzieży.

„Muppety: Poza prawem” w reżyserii Jamesa Bobina to amerykański musical utrzymany w lekkim tonie kryminalnej komedii. Film został wyprodukowany przez Walt Disney Picture i Mandeville Films. „Muppety: Poza prawem” to sequel filmu z 2011 roku pt.: „Muppety”. Ulubieni bohaterowie: Kermit, Piggy i inni znów będą bawić nas do łez. Kolejna porcja przygód Muppetów wiąże się z wątkiem kryminalnym. Trwa światowe tournee grupy Muppetów, bohaterowie trafiają do wielkich europejskich miast, takich jak Berlin, Madryt czy Londyn. Niestety Muppety zostają całkiem przypadkowo wplątane w międzynarodową aferę kryminalną. Z więzienia ucieka złodziej Constantin, który jest sobowtórem Kermita, a złapany i ponownie osadzony w więzieniu zostaje właśnie Kermit! Constantin w tym czasie cieszy się wolnością i udając Kermita, planuje wielką akcję rabunkową. Kermit ucieka z więzienia i wykorzystując cały swój spryt, próbuje temu zapobiec!

 

Długość: 01:52:06
Gatunek: Familijny, Komedia, Musical

Premiera: 2014-03-21 (Polska) 2014-03-19 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: James Bobin
Scenariusz: James Bobin, Nicholas Stoller

Muzyka: Christophe Beck
Zdjęcia: Don Burgess

Główni aktorzy:

Ricky Gervais, Ty Burrell, Tina Fey, Steve Whitmire, Eric Jacobson, Dave Goelz, Bill Barretta, David Rudman

Galeria zdjęć:

Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 1Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 2Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 3Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 4Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 5Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 6Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 7Muppety: Poza prawem - Zdjęcie 8

Recenzja:

Któż z nas nie zna Kermita? Telewizyjne gwiazdy wracają w nowym pełnometrażowym filmie. Termit i jego przyjaciele tym razem wyprawiają się w europejskie turnee. Podczas podróży dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń. Muppety zostają wplatane w kryminalną aferę. Nie zabraknie na ekranie złowieszczych charakterów, z których najgorszym jest zbiegły więzień podobny do Kermita. Przyjaciele jednak nie tracą wiary w siłę przyjaźni i wykazują się ogromnym poczuciem humoru. Muppety kochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Klimat filmu jest specyficzny. Czułam się, jakbym przeniosła się wprost do lat 80. i to właśnie w takich realiach rozgrywa się ta historia kryminalna. Ogólnie film bardzo dobry. Postacie mimo lat na ekranach zaskakują świeżością, gagi i dowcipy są na wysokim poziomie, a i film pokazuje jak ważna jest siła przyjaźni i wzajemnego wsparcia. A i nie wierzcie piosence na początku filmu, której tekst brzmiał: „żaden sequel nie będzie lepszy niż oryginał”.

Zwiastun:Komentarze:

Pola1
Muppety przypadkowo zostają wplątane w kryminalną akcję - super film!

piekarnia
Dla widza w każdym wieku.

family_animationss
Polecamy !!:):)

Projekts of modes
Kolorowe przygody Mapetów. Kolejna cześć. Trzeba obejrzeć, bo jest wspaniala.

aGa
Nie ma to jak filmy Walta Disneya. Kocham. Love. Bajka.

Angliaaaaa
Walt Disney królem! Polecam gorąco

familijna mama
Film dla calej rodziny.....

kochamkino
Urzękająca muzyka, piękne zdjęcia, wszystko wspaniałe...

obiektywna
niezbyt lubię takie kino, no ale dla dzieciaków pewnie fajna sprawa

sierra6
może być ta bajeczka :)

Kod         

Powiązane:

Muppety
Muppety

Walt Disney Studios przedstawia dalsze losy kultowych bohaterów –Muppetów. Na „wesołych pluszakach” wychowało się już kilka pokoleń.
Zaplątani
Zaplątani

Film inspirowany baśnią braci Grimm. Dziewczyna zamknięta w wieży dogaduje się z Flynnem. Obydwoje planują ucieczkę.

Wszystkie
Najpopularniejsze
Najbardziej Oczekiwane


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9