HD Filmy Online

Film Online: Milczenie owiec (1991)

The Silence of the Lambs

Ocena: 9.3/10 (42192)

Doktor Clarice Starling współpracuje z kanibalem Hannibalem Lecterem w celu wytropienia seryjnego mordercy kobiet.

„Milczenie owiec” to amerykański thriller w reżyserii Jonathana Demme. W USA dochodzi do fali morderstw. Ofiarami są zwykle kobiety o bardziej obfitych kształtach, a podejrzanym jest transwestyta Buffalo Billy (Ted Levine). Psychopata porywa i zabija dziewczyny, a potem obdziera je ze skóry. Sprawa zajmuje się młoda doktor Clarice Starling (Judie Foster), która ma przygotować portret psychologiczny zabójcy. Jedyną osobą, która jej może w tym pomóc jest przebywający w więzieniu genialny psychiatra Hannibal Lecter (Anthony Hopkins). Doktor został skazany za kanibalizm i jest niezwykle niebezpiecznym rozmówcą. Potrafi odczytać strach z najmniejszego gestu i z daleka rozpoznaje intencje rozmówcy. Hannibal jest skłonny do współpracy z doktor Starling. Stawia jednak swoje warunki. Kobieta nieświadomie wplątuje się w grę z psychopatą, ale wie, że tylko w ten sposób ma szansę na odkrycie prawdy.

 


Długość: 01:58:45
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 1991-12-31 (Polska) 1991-01-30 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Jonathan Demme
Scenariusz: Ted Tally

Muzyka: Howard Shore
Zdjęcia: Tak Fujimoto
Na podstawie: Thomas Harris

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Anthony Hopkins, Jodie Foster, Ted Levine, Kasi Lemmons, Lawrence A. Bonney, Lawrence T. Wrentz, Scott Glenn, Anthony Heald

Inne opisy do Filmu Online:

Młodej agendce FBI powierzone zostaje zadanie ujęcia seryjnego mordercy, który obdziera swoje ofiary ze skóry. W ujęciu mordercy psychopaty, pięknej agendce pomóc ma inny obłąkany morderca, Hannibal.

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Iluzja - Film Online
Iluzja
Członkowie grupy iluzjonistów podczas swoich przedstawień napadają na banki i skarbce, a ukradzione pieniądze przelewają na konta bankowe widzów.
Wrobiony - Film Online
Wrobiony
Bohaterem filmu jest były agent CIA. Mężczyzna przenosi się do Belgii, gdyż marzy o tym, żeby zacząć wszystko od początku.
Savages: ponad bezprawiem - Film Online
Savages: ponad bezprawiem
Ben i Chon są właścicielami plantacji marihuany, kochają też jedną dziewczynę. Pewnego dnia meksykański kartel narkotykowy porywa dziewczynę.
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - Film Online
Millennium: Mężczyźni, kt...
Dziennikarz Mikael i hackerka Lisabeth próbują rozwikłac tajemnicę tajemniczego zniknięcia przed pond czterdziestu laty Harriet Vagner.
Pokłosie - Film Online
Pokłosie
Historia skłóconych od lat dwóch braci, którzy po latach próbują odkryć prawdę o wydarzeniach, jakie miały miejsce we wsi w czasie II wojny światowej.
Plush - Film Online
Plush
Film opowiada historię piosenkarki, która po śmierci brata angażuje się w związek z gitarzystą. Związek ten okazuje się jednak niebezpieczny.
Człowiek na krawędzi - Film Online
Człowiek na krawędzi
Mężczyzna zamierza popełnić samobójstwo i skoczyć z 21 piętra. W tym samym czasie włamywacze próbują ukraść bezcenny diament.
Zaginiona - Film Online
Zaginiona
Znika siostra Jill. Dziewczyna podejrzewa, że porwał ją seryjny morderca. Sama zamierza namierzyć porywacza i uratować Molly.
Zawrót głowy - Film Online
Zawrót głowy
Detektyw John ratuje przed śmiercią samobójczą żonę swojego kolegi. Odkrywa, że kobieta stała się obiektem jego pożądania.
Eliza Graves - Film Online
Eliza Graves
„Eliza Graves” to mroczna historia o absolwentce szkoły medycznej, która znajduje pracę w instytucie dla obłąkanych.
Czas zemsty - Film Online
Czas zemsty
Victor (Colin Farrell) jest prawą ręką bossa podziemnego światka. Pewnego dnia poznaje tajemniczą kobietę, która chce dokonać zemsty na sprawcy wypadku.
Koszmar matki - Film Online
Koszmar matki
Główny bohater, Chris, zakochuje się w nowej koleżance ze szkoły. Nie zdaje sobie z sprawy z tego, jak niebezpieczna jest Vanessa.

Zobacz wszystkie Filmy Online