HD Filmy Online

Film Online: Milczenie owiec (1991)

The Silence of the Lambs

Ocena: 9.3/10 (42192)

Doktor Clarice Starling współpracuje z kanibalem Hannibalem Lecterem w celu wytropienia seryjnego mordercy kobiet.

„Milczenie owiec” to amerykański thriller w reżyserii Jonathana Demme. W USA dochodzi do fali morderstw. Ofiarami są zwykle kobiety o bardziej obfitych kształtach, a podejrzanym jest transwestyta Buffalo Billy (Ted Levine). Psychopata porywa i zabija dziewczyny, a potem obdziera je ze skóry. Sprawa zajmuje się młoda doktor Clarice Starling (Judie Foster), która ma przygotować portret psychologiczny zabójcy. Jedyną osobą, która jej może w tym pomóc jest przebywający w więzieniu genialny psychiatra Hannibal Lecter (Anthony Hopkins). Doktor został skazany za kanibalizm i jest niezwykle niebezpiecznym rozmówcą. Potrafi odczytać strach z najmniejszego gestu i z daleka rozpoznaje intencje rozmówcy. Hannibal jest skłonny do współpracy z doktor Starling. Stawia jednak swoje warunki. Kobieta nieświadomie wplątuje się w grę z psychopatą, ale wie, że tylko w ten sposób ma szansę na odkrycie prawdy.

 


Długość: 01:58:45
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 1991-12-31 (Polska) 1991-01-30 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Jonathan Demme
Scenariusz: Ted Tally

Muzyka: Howard Shore
Zdjęcia: Tak Fujimoto
Na podstawie: Thomas Harris

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Anthony Hopkins, Jodie Foster, Ted Levine, Kasi Lemmons, Lawrence A. Bonney, Lawrence T. Wrentz, Scott Glenn, Anthony Heald

Inne opisy do Filmu Online:

Młodej agendce FBI powierzone zostaje zadanie ujęcia seryjnego mordercy, który obdziera swoje ofiary ze skóry. W ujęciu mordercy psychopaty, pięknej agendce pomóc ma inny obłąkany morderca, Hannibal.

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Podejrzani - Film Online
Podejrzani
Agent specjalny Dave Kujan prowadzi śledztwo w sprawie eksplozji statku, w wyniku której zginęło 27 osób.
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa - Film Online
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa
Porwany i więziony przez 20 lat mężczyzna, niespodziewanie odzyskuje wolność. Joe będzie starał się odkryć, kto był jego oprawcą.
Pamięć absolutna - Film Online
Pamięć absolutna
Bohater odkrywa, że tak naprawdę jest tajnym szpiegiem, który pracuje dla wielkiego mocarstwa walczącego o dominację na świecie.
Gdzie diabeł mówi dobranoc - Film Online
Gdzie diabeł mówi dobranoc
Aniela z przyjaciółmi jedzie na swoją imprezę urodzinową. W okolicznym lesie zostają otoczeni przez grupę zamaskowanych i niebezpiecznych sprawców.
Ostatnie piętro - Film Online
Ostatnie piętro
Kapitan Wojska Polskiego trafia na ślad afery, która zmieni całe jego życie. Wierzy, że musi stanąć w obronie swojej rodziny.
Hours - Film Online
Hours
Rzecz dzieje się w Nowym Orleanie. Nolan pojawia się w szpitalu, kiedy dowiaduje się, że jego żona, która spodziewa się dziecka, uległa wypadkowi.
Panaceum - Film Online
Panaceum
Emily po aresztowaniu męża za przestępstwa finansowe przeżywa załamanie nerwowe. Pomocy udziela jej dr Banks, który proponuje kobiecie terapię eksperyme...
Blue Velvet - Film Online
Blue Velvet
Młody student w spokojnym miasteczku znajduje odcięte ludzkie ucho. Zaciekawiony chce wyjaśnić zagadkę.
Rzeka tajemnic - Film Online
Rzeka tajemnic
Życie trójki przyjaciół zmienia się, gdy jeden z nich wsiada do niewłaściwego samochodu. Po 25 latach przyjaciele znów się spotykają.
Raid - Film Online
Raid
Do siedziby przestępców z misją zostaje wysłany elitarny oddział S.W.A.T. Zadaniem komandosów jest zabicie bossa narkotykowego podziemia.
Połączenie - Film Online
Połączenie
Jordan Tuner pracuje w centrum alarmowym. Pewnego dnia popełnia tragiczny w skutkach błąd, w wyniku którego młoda dziewczyna zostaje zabita przez psychopa...
Odd Thomas - Film Online
Odd Thomas
Film „Odd Thomas” jest adaptacją powieści Deana R. Koontza. Główny bohater ma kilka godzin, żeby rozwiązać zagadkę i zapobiec katastrofie.

Zobacz wszystkie Filmy Online