HD Filmy Online

Film Online: Miłość po francusku (2013)

20 ans d'écart

Ocena: 7.3/10 (668)

Alice, piękna i ambitna dziennikarka marzy o posadzie redaktor naczelnej magazynu o modzie „Rebelle”. W tym celu chce wykorzystać młodego 20-letniego chłopaka.

„Miłość po francusku” to francuska komedia w reżyserii Davida Moreau. Obraz przedstawia życie pięknej i ambitnej Alice Lantins (Virginie Efira). Alice ma 38 lat i jest całkowicie oddana swojej pracy jako redaktorka. Największym marzeniem Alice jest zdobycie posady redaktora naczelnego w magazynie „Rebelle”, bardzo znanego magazynu o modzie z siedzibą w Paryżu. Alice jest ambitna, zdolna, ale ma jedną wadę, która skutecznie uniemożliwia zdobycie takiej posady, mianowicie myśli zbyt schematycznie. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się młody chłopak Balthazar Apel (Pierre Niney). Kobieta postanawia wykorzystać sytuację i zmienić sposób myślenia otoczenia. W tym celu udaje, że Balthazar jest jej nowym chłopakiem. Alice zauważa, że to strzał dziesiątkę, rodzina i przyjaciele zaczęli na nią całkiem inaczej patrzeć. Tym samym otwierają się dla niej drzwi do wymarzonej posady. Udawany romans z czasem zaczyna się jednak przeradzać w prawdziwe uczucie.

 


Długość: 01:32:07
Gatunek: Komedia

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2013-08-09 (Polska) 2013-03-06 (Świat)

Produkcja: Francja
Reżyseria: David Moreau
Scenariusz: David Moreau, Amro Hamzawi

Muzyka: Guillaume Roussel
Zdjęcia: Laurent Tangy

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Virginie Efira, Pierre Niney, Charles Berling, Gilles Cohen, Amélie Glenn, Camille Japy, Michaël Abiteboul, Camille Pélicier

Inne opisy do Filmu Online:

Oddana bezgranicznie swojej pracy 38-letnia Alice, mogłaby zostać redaktorka naczelną magazynu "Rebelle", gdyby nie utarte o jej osobowości negatywne zdanie otoczenia i kierownictwa pisma. Wszystko zmienia, znajomość z młodym dwudziestoletnim mężczyzną i udawany przez Alice idylliczny romans. Prowadzona przez Alice komedia, może przeistoczyć się w prawdziwą miłość...

Komentarze do Filmu Online:

gutekk
jak dla mnie bez rewelacji pozdro

ima
dobry film na randke z chlopakiem :D

nina
całkiem przyjemny film. godny polecenia

patrycja926
według mnie "Miłość po francusku" to naprawdę solidna komedia romantyczna:) Są sceny i do śmiechu i do płaczu:) Ja osobiście polecam

ZuZa
nudny jak flaki z olejem..nie warto tracic czasu

robert7654
totalna klapa, nie polecam

bunia98
taki sobie...moim zdaniem strasznie płytki i w zasadzie o niczym

manieczka
nie ma jak francuskie kino:) uwielbiam ten film!!!

lila99
Fajna, lekka komedia:) Gorąco polecam:)

alice
fajnie, kolejny film mojego ulubionego Davida Moreau:)))

       

Powiązane Filmy Online:

Last Vegas - Film Online
Last Vegas
Czwórka przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej przyjaciela o imieniu Billy.
Barton Fink - Film Online
Barton Fink
Młody nowojorski pisarz udaje się do Los Angeles, Idzi podejmuje się pracy jako scenarzysta filmowy.
Forrest Gump - Film Online
Forrest Gump
Film opowiada historię człowieka, Forresta Gumpa, z wrodzoną lekką odmianą autyzmu. Widz towarzyszy bohaterowi w podróży przez życie.
Wyjść na prostą - Film Online
Wyjść na prostą
Kate i Aaron to wydawałoby się szczęśliwy związek. Obje jednak mają problem z alkoholem. Kobieta w pewnym momencie decyduje się na zerwanie z nałogiem.
Dobra partia - Film Online
Dobra partia
Bohaterkami komedii są dwie siostry, Sarah i Beth, które bardzo się kochają, jednak są zupełnie różne i mają inne poglądy na życie i miłość.
Dyktator - Film Online
Dyktator
Film jest opowieścią o heroicznej historii dyktatora, który ryzykuje życiem, żeby w kraju nie zapanowała demokracja.
Stuck in Love - Film Online
Stuck in Love
Pisarz Will nie potrafi pogodzić się z faktem, że żona pozostawiła go dla młodszego mężczyzny. Przeżywa kryzys twórczy.
Pirania 3DD - Film Online
Pirania 3DD
Krwiożercze, prehistoryczne ryby przedostają się do parku wodnego „Big Wet” za pomocą kanałów ściekowych. Zapowiada się niezła uczta.
Wenus w futrze - Film Online
Wenus w futrze
Thomas jest reżyserem, który bezskutecznie poszukuje aktorki do swojego nowego spektaklu. Pod koniec castingu pojawia się spóźniona Wanda.
Kawa i papierosy - Film Online
Kawa i papierosy
Film składa się z jedenastu epizodów, których bohaterowie spotykają się na kawie, palą papierosy i rozmawiają na różne tematy.
Seksmisja - Film Online
Seksmisja
Dwaj ochotnicy w roku 1991 poddani zostają hibernacji. Podczas śpiączki wybucha wojna nuklearna. Mężczyźni budzą się w roku 2044.
To właśnie miłość - Film Online
To właśnie miłość
Film opowiada kilka historii miłosnych, których bohaterowie są bezbronni wobec siły uczucia, które swój zenit osiąga w Wigilię Bożego Narodzenia.

Zobacz wszystkie Filmy Online