Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Miłość bez końca (2014)

Endless Love

Ocena: 7.7/10 (1154)

Romantyczna historia miłosna miedzy dwojgiem nastolatków powoli przeradza się w niebezpieczną obsesję i odsłania drugą, mroczną stronę miłości.

„Miłość bez końca” to amerykański melodramat, który został wyreżyserowany przez Shana Feste. Jest to remake filmu Franco Zeffirelliego z 1981 roku pt.: „Niekończąca się miłosć”. Oficjalna premiera filmu zaplanowana jest na 14 lutego 2014 roku, czyli w Walentynki. Historia opowiada z pozoru zwykłą, taką jak tysiące podobnych historię miłości między dwojgiem nastolatków. Dawid, licealista (Alex Pettyfer) i 15-letnia Jade (Gabriella Wilde) zakochują się w sobie pierwszą miłością. Z czasem ich uczucie przybiera na sile. Jednak ich związek nie jest akceptowany przez rodziców dziewczyny. Dążą oni do rozdzielania pary zakochanych. Dawid, bezradny wobec siły uczuć, w przypływie desperacji dokonuje strasznego czynu, podpala dom Jade. Film ukazuje drugą, niszczycielską stronę miłości. Z początku piękne i dobre uczucie między dwojgiem nastolatków przerodza się w mroczną i niebezpieczna obsesję.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 01:43:06
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-14 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Shana Feste

Scenariusz: ,

Muzyka:
Christophe Beck

Zdjęcia: Andrew Dunn
Na podstawie: Scott Spencer

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Miłość bez końca - Zdjęcie 1Miłość bez końca - Zdjęcie 2Miłość bez końca - Zdjęcie 3Miłość bez końca - Zdjęcie 4Miłość bez końca - Zdjęcie 5Miłość bez końca - Zdjęcie 6Miłość bez końca - Zdjęcie 7Miłość bez końca - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Jak sam tytuł filmu wskazuje, jest to kino o miłości. „Miłość bez końca” sięga jednak głębi. Bohaterowie są trudni i niedoskonali. Momentami przerysowane postacie nie mogą jednak wyglądać inaczej. Tacy ludzie muszą czuć, wiedzieć, tęsknić, pragnąć i … ranić. Ranić siebie i ranić widza. Shan Feste porusza w swoim filmie tematykę w zasadzie banalną i codzienną, ale jakże namiętne rysuje charaktery. Psychologizm, którym naznaczone są postacie jest wyraźny już od samego początku trwania filmu. Wszystko później, poprzez kolejne etapy zdarzeń, kręci się wokół psychologicznej osi. I chyba tak właśnie powinien być skonstruowany dobry melodramat. Elementy psychologiczne są tutaj niezbędne, bowiem dzięki temu cała produkcja zyskuje na wartości. Nie jest to tylko „obyczajowy stek”, ani romantyczna historyjka o miłości, jest to coś więcej – psychologiczny film o niszczycielskiej sile miłości.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

kameleon
podobał mi się ten melodramat. uważam , że takie filmy są potrzebne

Seweryna
Dla wrażliwców :*

Plastuś MIś
Dla ludzi o otwartych sercach i dla młośników emocji... polecam...

trenerka
piękny film, o mrocznej stronie miłości...

SPA
Film wyreżyserowany przez Shana Feste zauroczył mnie. Daję 10 na 10.

mogewiecej...
poruszający film z muzyką, która trafia do serca...

paralelizm
Gorąco polecam... strasznie mnie rozczulił...

jabłonka
MIAZGA...

sektorr242r
zbyt dramatyczny.....wolę mocne kino, akcję i sensację...

Sarah Osley
podobał mi się:)

        

Powiązane Filmy Online:

Płynące wieżowce Film Online PL
Płynące wieżowce

Kuba mieszka z matką i dziewczyną Sylwią. Pewnego dnia poznaje Michała, z którym zaczyna łączyć go coraz większa więź.
Jeden dzień Film Online PL
Jeden dzień

Emma i Dexter spędzają z sobą jedną noc po zakończeniu szkoły. Od tej pory przez 20 lat spotykają się zawsze jednego dnia- 15 lipca.
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2 Film Online PL
Życie Adeli – Rozdział 1...

Życie nastoletniej Adeli zmienia się, kiedy poznaje Emmę o niebieskich włosach. Przy niej odkrywa, czym jest prawdziwa namiętność.
God Help the Girl Film Online PL
God Help the Girl

Eve jest młodą i piękną kobietą, od dawna jednak zmaga się z problemami natury psychicznej, podczas pobytu w szpitalu zaczyna pisać piosenki.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online