Miłość bez końca (2014)

Endless Love

Ocena: 7.7/10 (1401)

Romantyczna historia miłosna miedzy dwojgiem nastolatków powoli przeradza się w niebezpieczną obsesję i odsłania drugą, mroczną stronę miłości.

„Miłość bez końca” to amerykański melodramat, który został wyreżyserowany przez Shana Feste. Jest to remake filmu Franco Zeffirelliego z 1981 roku pt.: „Niekończąca się miłosć”. Oficjalna premiera filmu zaplanowana jest na 14 lutego 2014 roku, czyli w Walentynki. Historia opowiada z pozoru zwykłą, taką jak tysiące podobnych historię miłości między dwojgiem nastolatków. Dawid, licealista (Alex Pettyfer) i 15-letnia Jade (Gabriella Wilde) zakochują się w sobie pierwszą miłością. Z czasem ich uczucie przybiera na sile. Jednak ich związek nie jest akceptowany przez rodziców dziewczyny. Dążą oni do rozdzielania pary zakochanych. Dawid, bezradny wobec siły uczuć, w przypływie desperacji dokonuje strasznego czynu, podpala dom Jade. Film ukazuje drugą, niszczycielską stronę miłości. Z początku piękne i dobre uczucie między dwojgiem nastolatków przerodza się w mroczną i niebezpieczna obsesję.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:43:06
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-14 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Shana Feste
Scenariusz: Shana Feste, Joshua Safran

Muzyka: Christophe Beck
Zdjęcia: Andrew Dunn
Na podstawie: Scott Spencer

Główni aktorzy z Filmu Online:

Alex Pettyfer, Gabriella Wilde, Bruce Greenwood, Joely Richardson, Robert Patrick, Rhys Wakefield, Dayo Okeniyi, Emma Rigby

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Miłość bez końca - Zdjęcie 1Miłość bez końca - Zdjęcie 2Miłość bez końca - Zdjęcie 3Miłość bez końca - Zdjęcie 4Miłość bez końca - Zdjęcie 5Miłość bez końca - Zdjęcie 6Miłość bez końca - Zdjęcie 7Miłość bez końca - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Jak sam tytuł filmu wskazuje, jest to kino o miłości. „Miłość bez końca” sięga jednak głębi. Bohaterowie są trudni i niedoskonali. Momentami przerysowane postacie nie mogą jednak wyglądać inaczej. Tacy ludzie muszą czuć, wiedzieć, tęsknić, pragnąć i … ranić. Ranić siebie i ranić widza. Shan Feste porusza w swoim filmie tematykę w zasadzie banalną i codzienną, ale jakże namiętne rysuje charaktery. Psychologizm, którym naznaczone są postacie jest wyraźny już od samego początku trwania filmu. Wszystko później, poprzez kolejne etapy zdarzeń, kręci się wokół psychologicznej osi. I chyba tak właśnie powinien być skonstruowany dobry melodramat. Elementy psychologiczne są tutaj niezbędne, bowiem dzięki temu cała produkcja zyskuje na wartości. Nie jest to tylko „obyczajowy stek”, ani romantyczna historyjka o miłości, jest to coś więcej – psychologiczny film o niszczycielskiej sile miłości.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona Film Online PL
Ciekawy przypadek Benjamina...

Film opowiada niezwykłą historię Benjamina Buttona, którego zegar biologiczny chodził do tyłu. Mężczyzna z wiekiem stawał się coraz młodszy.
Rzecz o mych smutnych dziwkach Film Online PL
Rzecz o mych smutnych dziwkach

Dziennikarz marzy o tym, żeby przeżyć upojną, szaloną noc z dziewicą. Ta inne od wszystkich zachcianka, zmienia życie mężczyzny.
Imigrantka Film Online PL
Imigrantka

Młoda Polka Ewa Cybulski przybywa do Nowego Jorku. Tam trafia pod skrzydła Brunona, który wciąga ją w świat prostytucji.
Zagubiony czas Film Online PL
Zagubiony czas

„Zagubiony czas” to niezwykły film o miłości, która narodziła się w roku 1944, na terenie obozu koncentracyjnego Auschwitz.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online