Sortuj wg.: tytułu /\ \/ | premiery /\ \/ | długości /\ \/ | oceny /\ \/

Znalezione Filmy Online (Marcel Sabat):


Kamienie na szaniec (2014)

Kamienie na szaniec Online PL To historia o młodości, przyjaźni i miłości. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą.

To przepiękna, wzruszająca opowieść o młodości, przyjaźni i miłości. Opowieść o bohaterstwie i ideałach wystawionych na próbę. Młodzi bohaterowie, Alek, Zośka i Rudy, pewnego dnia budzą się w świecie, w którym nie ma miejsca na marzenia. Ambitne plany na przyszłość młodych maturzystów zostają brutalnie przerwane w 1939 roku przez wybuch wojny. Wkraczają oni w dorosłość w warunkach dramatycznych i w takich warunkach przychodzi im wybierać: albo przetrwać za wszelką cenę albo przyłączyć się do walczących o wolną Ojczyznę. Chłopcy, którzy od dziecka mieli wpajane wielkie harcerskie ideały stają się żołnierzami. Walczą oni z honorem. Odchodzą, w imię wolnej Polski, jak „kamienie przez Boga rzucane na szaniec”. Film jest historią o przyjaźni, miłości, o wyborach i poświęceniu, a przede wszystkim opowieścią o patriotyzmie i bohaterskich czynach młodych Polaków.

Facet (nie)potrzebny od zaraz (2014)

Facet (nie)potrzebny od zaraz Online PL Zosia przeżywa właśnie rozstanie z chłopakiem. Postanawia odszukać ważnych mężczyzn w swoim życiu i sprawdzić czy nie przegapiła miłości.

„Facet (nie)potrzebny od zaraz” to polska komedia romantyczna w reżyserii Weroniki Migoń. Główna bohaterka filmu to Zosia (Katarzyna Maciąg), która przeżywa właśnie rozstanie z chłopakiem (Łukasz Garlicki). Dziewczyna musi sobie ułożyć życie na nowo. Na dodatek zbliża się ślub Anny, koleżanki ze szkolnych lat. Zosia zgodnie z zakładem nie może pojawić się na tym ślubie samotnie. Za namową koleżanki Patrycji (Joanna Kulig) dziewczyna postanawia odezwać się do facetów, którzy kiedyś byli w jej życiu ważni, by sprawdzić, czy przypadkiem przez te lata nie przegapiła miłości swojego życia. W ten sposób dziewczyna spotyka się z szóstką mężczyzn, z których każdy z nich jest inny. W postacie ważnych w życiu Zosi facetów wcielili się: Paweł Małaszyński, Marcel Sabat, Czesław Mozil, Michał Żebrowski, Maciej Stuhr. Czy któryś z nich okaże się wielką miłością Zosi?

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online