Sortuj wg.: tytułu /\ \/ | premiery /\ \/ | długości /\ \/ | oceny /\ \/

Znalezione Filmy Online (Marcel Sabat):


Kamienie na szaniec (2014)

Kamienie na szaniec Online PL To historia o młodości, przyjaźni i miłości. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą.

„Kamienie na szaniec” to książka Aleksandra Kamińskiego znana praktycznie większości Polaków. Na jej podstawie Robert Gliński stworzył ten film. Jest to próba przekazania historii dzielnych, młodych ludzi, walczących w z okupantem podczas II wojny światowej. Alek, Rudy i Zośka zdobywają szturmem serca widzów. Robertowi Glińskiemu udała się bardzo trudna sztuka. W filmie o tak mocnym nacechowaniu patriotycznym uniknął banału i pokazywania czegoś na siłę. Film na pewno spodoba się młodym ludziom, a przecież to głównie do nich jest kierowany. Aktorzy zagrali świetnie, wyróżniał się wśród nich Tomasz Ziętek. Sceny potyczek, bitew są wiarygodne i trzymają w napięciu. Całość została zwieńczona doskonałą muzyką Łukasza Targosza. Dźwięki mocnych gitarowych riffów czy delikatne, wręcz rzewne pianino na pewno uderzą w serca widzów.

Facet (nie)potrzebny od zaraz (2014)

Facet (nie)potrzebny od zaraz Online PL Zosia przeżywa właśnie rozstanie z chłopakiem. Postanawia odszukać ważnych mężczyzn w swoim życiu i sprawdzić czy nie przegapiła miłości.

Kasia Maciąg w roli Zosi wypadła świetnie. Na tę aktorkę aż przyjemnie popatrzeć, nie dość że młoda i piękna, to jeszcze bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich zadań. Jako zdradzona przez swojego chłopaka, Zosia nie poddaje się i wciąż chce wierzyć w prawdziwą miłość i w szczęście. Rozpoczyna poszukiwania tego, co w życiu najważniejsze plus próbuje konfrontacji z czasem przeszłym. A wszystko za sprawą jednego ślubu, na który nie wypada by przyszła bez partnera. Od tego momentu rozpoczynają się zabawne perypetie. Humor i dowcip są jednak tu wyważone i delikatne. Film ma bowiem skłaniać do refleksji, a nie otumaniać. Jak na komedię romantyczną przystało w filmie pojawiają się elementy melodramatu, rozterek, ale okraszone lekkim uśmiechem. Minusem jest fakt, iż reżyserka wprowadza do filmu zbyt wiele wątków, co powoduje zaburzenie spójności poszczególnych scen i całości obrazu.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online