Maczeta zabija (2013)

Machete Kills

Ocena: 6.8/10 (2241)

Były agent federalny, otrzymuje zlecenie od prezydenta USA, na wyeliminowanie niebezpiecznego handlarza bronią.

„Maczeta zabija” (2013) to amerykański film fabularny, którego reżyserem jest Robert Rodriguez. Jest to produkcja amerykańsko-rosyjska i kontynuuje ona wątki powstałego w roku 2010 filmu pt. „Maczeta”. Główny bohater, meksykański twardziel, były agent meksykańskiej policji federalnej – Machete Cortez – powraca. Tym razem zostaje zatrudniony przez prezydenta USA. Prezydent obawia się o bezpieczeństwo swojego kraju. Stanom Zjednoczonym zagraża narkotykowy baron. Zadaniem głównego bohatera jest odnalezienie i zlikwidowanie bezwzględnego szefa kartelu narkotykowego, Mendeza (Demian Bichir). Ma on na to niestety mało czasu, dlatego musi działać szybko, nim baron narkotykowy wcieli w życie swój szalony plan i zaatakuje Waszyngton. W niebezpieczeństwie jest jednak nie tylko jeden kontynent, ale tak naprawdę cały świat. W tym celu były agent nawiązuje kontakt z ekscentrycznym, szalonym bogaczem, który handluje bronią – mocodawcą Mendeza.

 

Długość: 01:47:42
Gatunek: Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-10-18 (Polska) (Świat)

Produkcja: Rosja, USA
Reżyseria: Robert Rodriguez
Scenariusz: Kyle Ward

Muzyka: Carl Thiel, Robert Rodriguez
Zdjęcia: Robert Rodriguez
Na podstawie: Marcel Rodriguez, Robert Rodriguez

Główni aktorzy z Filmu Online:

Danny Trejo, Mel Gibson, Demián Bichir, Amber Heard, Michelle Rodriguez, Sofía Vergara, Charlie Sheen, Lady GaGa

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Maczeta zabija Online - Zdjęcie 1Maczeta zabija Online - Zdjęcie 2Maczeta zabija Online - Zdjęcie 3Maczeta zabija Online - Zdjęcie 4Maczeta zabija Online - Zdjęcie 5Maczeta zabija Online - Zdjęcie 6Maczeta zabija Online - Zdjęcie 7Maczeta zabija Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Wyszkolony do zabijania agent federalny, otrzymuje zlecenie od prezydenta USA, na wyeliminowanie niebezpiecznego handlarza bronią. Maczeta musi działać bardzo szybko i skutecznie, ponieważ jego cel zamierza rozpętać wojnę światową.

Recenzja Filmu Online:

Film Roberta Rodrigueza to sequel bardzo popularnego filmu z 2010 roku. Sequele czasem maja wielki problem, by dorównać poziomem do swojego poprzednika. W filmie „Maczeta zabija” udaje się to, a nawet druga część serii przebija swoją poprzedniczkę. Mamy tutaj do czynienia z filmem sensacyjnym a bardzo absurdalnych zwrotach akcji i niesamowitym wręcz tempie. Dialogi w filmie nie należą do bardzo lotnych, ale o dziwo nie stanowi tu wady, wręcz przeciwnie w tym przypadku stanowią o sile. Najbardziej niesamowity jest w filmie Danny Trejo, który mimo już nie najmłodszego wieku może zaliczyć te rolę do najbardziej udanych, a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że rola Maczety to dla niego rola życia. Osobiście gorąco polecam film, który zdaje się puszczać do widza oczko. No i cała plejada gwiazd, nie da się obok tego przejść obojętnie.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Recenzje_Horrorów
Demian Bichir zagrał bardzo wspaniale w tym filmie.

Indyk
Amber Heard bardzo pięknie wyglądała w tym filmie.

DusSiowataaaa666
Maczeta Zabija to najlepszy film na świecie.

Menda
Uwielbiam takie tego typu filmy.

I<3Natura
Nigdy w życiu bym nie obejrzał żadnego filmu online. Ale nie miałem okazji zobaczyć go w kinach i jestem bardzo podekstytowany tym filmem... nawet online.

Gizak1289
Uwielbiam filmy akcji i Danny Trejo zagrał świetnego Maczete.

Autor_Carly
Nigdy w życiu nie widziałem Lady GaGi w żadnym filmie i muszę przyznać że wyszła znakowicie.

Kiełbaska
Kyle Ward miał bardzo świetny pomysł na ten film.

Robbie-Wytwórnia-Atmy
Charlie Sheen zagrał fatalnego prezydenta.

BigFood
Film bardzo żałosny i jestem zaskoczony bo myślałem, że będzie ciekawy.

          

Powiązane Filmy Online:

Jack Ryan: Teoria chaosu Online PL
Jack Ryan: Teoria chaosu

Jack Ryan były oficer US Marine udaje się do Moskwy. Musi zapobiec finansowemu atakowi terrorystycznemu na Stany Zjednoczone.
Szybcy i wściekli 7 Online PL
Szybcy i wściekli 7

Emocjonujący film akcji o pasjonatach samochodowych wyścigów, w którym główne role grają Vin Diesel, Jason Statham i Roman Pearce.
A Warrior's Heart Online PL
A Warrior's Heart

Młody chłopak Conor ląduje w dziczy. Tam przyjaciel jego zmarłego ojca prowadzi obóz dla sportowców.
Need for Speed Online PL
Need for Speed

Po wyjściu z więzienia, uliczny rajdowiec Tobey, zamierza dokonać zemsty na byłym partnerze. Chce pomścić śmierć przyjaciela i niesłuszną odsiadkę.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online