Maczeta zabija (2013)

Machete Kills

Ocena: 6.8/10 (2241)

Były agent federalny, otrzymuje zlecenie od prezydenta USA, na wyeliminowanie niebezpiecznego handlarza bronią.

„Maczeta zabija” (2013) to amerykański film fabularny, którego reżyserem jest Robert Rodriguez. Jest to produkcja amerykańsko-rosyjska i kontynuuje ona wątki powstałego w roku 2010 filmu pt. „Maczeta”. Główny bohater, meksykański twardziel, były agent meksykańskiej policji federalnej – Machete Cortez – powraca. Tym razem zostaje zatrudniony przez prezydenta USA. Prezydent obawia się o bezpieczeństwo swojego kraju. Stanom Zjednoczonym zagraża narkotykowy baron. Zadaniem głównego bohatera jest odnalezienie i zlikwidowanie bezwzględnego szefa kartelu narkotykowego, Mendeza (Demian Bichir). Ma on na to niestety mało czasu, dlatego musi działać szybko, nim baron narkotykowy wcieli w życie swój szalony plan i zaatakuje Waszyngton. W niebezpieczeństwie jest jednak nie tylko jeden kontynent, ale tak naprawdę cały świat. W tym celu były agent nawiązuje kontakt z ekscentrycznym, szalonym bogaczem, który handluje bronią – mocodawcą Mendeza.

 

Długość: 01:47:42
Gatunek: Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-10-18 (Polska) (Świat)

Produkcja: Rosja, USA
Reżyseria: Robert Rodriguez
Scenariusz: Kyle Ward

Muzyka: Carl Thiel, Robert Rodriguez
Zdjęcia: Robert Rodriguez
Na podstawie: Marcel Rodriguez, Robert Rodriguez

Główni aktorzy z Filmu Online:

Danny Trejo, Mel Gibson, Demián Bichir, Amber Heard, Michelle Rodriguez, Sofía Vergara, Charlie Sheen, Lady GaGa

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Maczeta zabija Online - Zdjęcie 1Maczeta zabija Online - Zdjęcie 2Maczeta zabija Online - Zdjęcie 3Maczeta zabija Online - Zdjęcie 4Maczeta zabija Online - Zdjęcie 5Maczeta zabija Online - Zdjęcie 6Maczeta zabija Online - Zdjęcie 7Maczeta zabija Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Wyszkolony do zabijania agent federalny, otrzymuje zlecenie od prezydenta USA, na wyeliminowanie niebezpiecznego handlarza bronią. Maczeta musi działać bardzo szybko i skutecznie, ponieważ jego cel zamierza rozpętać wojnę światową.

Recenzja Filmu Online:

Film Roberta Rodrigueza to sequel bardzo popularnego filmu z 2010 roku. Sequele czasem maja wielki problem, by dorównać poziomem do swojego poprzednika. W filmie „Maczeta zabija” udaje się to, a nawet druga część serii przebija swoją poprzedniczkę. Mamy tutaj do czynienia z filmem sensacyjnym a bardzo absurdalnych zwrotach akcji i niesamowitym wręcz tempie. Dialogi w filmie nie należą do bardzo lotnych, ale o dziwo nie stanowi tu wady, wręcz przeciwnie w tym przypadku stanowią o sile. Najbardziej niesamowity jest w filmie Danny Trejo, który mimo już nie najmłodszego wieku może zaliczyć te rolę do najbardziej udanych, a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że rola Maczety to dla niego rola życia. Osobiście gorąco polecam film, który zdaje się puszczać do widza oczko. No i cała plejada gwiazd, nie da się obok tego przejść obojętnie.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Recenzje_Horrorów
Demian Bichir zagrał bardzo wspaniale w tym filmie.

Indyk
Amber Heard bardzo pięknie wyglądała w tym filmie.

DusSiowataaaa666
Maczeta Zabija to najlepszy film na świecie.

Menda
Uwielbiam takie tego typu filmy.

I<3Natura
Nigdy w życiu bym nie obejrzał żadnego filmu online. Ale nie miałem okazji zobaczyć go w kinach i jestem bardzo podekstytowany tym filmem... nawet online.

Gizak1289
Uwielbiam filmy akcji i Danny Trejo zagrał świetnego Maczete.

Autor_Carly
Nigdy w życiu nie widziałem Lady GaGi w żadnym filmie i muszę przyznać że wyszła znakowicie.

Kiełbaska
Kyle Ward miał bardzo świetny pomysł na ten film.

Robbie-Wytwórnia-Atmy
Charlie Sheen zagrał fatalnego prezydenta.

BigFood
Film bardzo żałosny i jestem zaskoczony bo myślałem, że będzie ciekawy.

          

Powiązane Filmy Online:

Pacific Rim Online PL
Pacific Rim

Ziemia zostaje zaatakowana przez wielkie, potężne monstra, które wyłoniły się z głębi oceanu. Do walki z nimi stają gigantyczne roboty sterowane...
Po prostu walcz 2 Online PL
Po prostu walcz 2

W koledżu rozpoczynają się rozgrywki MMA, których uczestnikami są studenci.
30 minut lub mniej Online PL
30 minut lub mniej

Nick jest dostawcą pizzy. Jego życie zmienia się diametralnie kiedy do gry wkraczają przestępcy i chcą wciągnąć Nicka w napad na bank.
Najczarniejsza godzina 3D Online PL
Najczarniejsza godzina 3D

Nagle w klubie wszystkie światła gasną. Wszystko wskazuje na to, że jest to atak obcych. Bohaterowie ukrywają się w podziemiach.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online