LEGO® PRZYGODA (2014)

The Lego Movie

Ocena: 8.2/10 (1791)

Historia Emmeta minifigurki LEGO, która przypadkiem zostaje wzięta za superbohatera, w rękach którego leżą losy całego świata LEGO.

Jest to pierwszy pełnometrażowy, animowany, zrealizowany technice 3D film przedstawiający przygody postaci zbudowanych z klocków LEGO. Bohaterem jest Emmet, zwykła, niczym niewyróżniająca się spośród innych minifigurka LEGO. Całkiem przypadkowo Emmet zostaje wzięty za superbohatera, który potrafi ocalić świat. Od tej pory całkiem zmienia się życie Emmeta. Dołącza on do znanej grupy bohaterów walczących z Lordem Biznesem. Misja ta jest niebezpieczna i pełna przygód. Emmet jest nieporadny i całkowicie nieprzygotowany do tego rodzaju zadania, co powoduje wiele zabawnych sytuacji. Jest jednak postacią, która jest niezwykle sympatyczną i wywołuje uśmiech życzliwości na twarzy widza. Film z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom, przygody drużyny bohaterów z klocków LEGO przypadną do gustu także starszym miłośnikom kina. Film „LEGO® przygoda” ogląda się jak bardzo dobrą, lekką komedię.

 

Długość: 01:40:45
Gatunek: Animacja, Komedia, Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-02-07 (Polska) (Świat)

Produkcja: Australia, Dania, USA
Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Scenariusz: Phil Lord, Christopher Miller

Muzyka: Mark Mothersbaugh
Zdjęcia: Barry Peterson, Pablo Plaisted
Na podstawie: Dan Hageman, Kevin Hageman

Główni aktorzy z Filmu Online:

Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Liam Neeson, Morgan Freeman, Nick Offerman, Alison Brie

Galeria zdjęć z Filmu Online:

LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 1LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 2LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 3LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 4LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 5LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 6LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 7LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Jest to pełna humoru animowana komedia przedstawiająca ludzika Emmeta ze świata klocków LEGO. Wiedzie on zupełnie przeciętne życie, aż do czasu kiedy przez przypadek zostaję wzięty za super bohatera w którym pokładane są nadzieje, że właśnie jemu uda się uratować ich świat. W bardzo zabawny i niezdarny sposób Emmet dołącza do ekipy super bohaterów z którą walczy z Lordem Biznesem.

Recenzja Filmu Online:

Ten animowany film to doskonała przygoda dla całej rodziny. O klockach LEGO słyszał praktycznie każdy, zarówno mały, jak i duży. LEGO opanowały rynek i sklepy typu Pewex w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Stanowiły ulubioną zabawkę dla dzieci, uczyły, rozwijały wyobraźnię i cieszyły oczy. Również dzisiaj klocki te są bardzo popularne. Właśnie dlatego filmowa przygoda z klocków z pewnością zachwyci małych fanów kina i poruszy ich emocje. Mały człowiek chętnie stanie się uczestnikiem niepowtarzalnej przygody. Misja, w jakiej uczestniczą bohaterowie jest niebezpieczna ale niesamowicie wciągająca. Bohater Emmet uczestniczy w wielu zabawnych sytuacjach i dostarcza uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Od technicznej strony film ten jest absolutnie genialny. Takie dopracowanie scen wzbudzić może tylko podziw. Na plus zasługuje również bardzo dobry polski dubbing.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

gabik
Bardzo fajny film, kojarzy mi się z moimi dziecięcymi zabawami

trampki8
Kupowałem kiedyś pasjami klocki lego :) teraz warto było wrócić na chwilę w ten świat

zajawienie
Ale fajny i przyjemny film dla całej rodzimy :0 polecam serdecznie

miśiek
kiepski, nie ma nad czym się zachwycać.....

buda
Lego- Przygoda to przeniesienie się na chwilę w krainę dziecięcej fantazji :) oglądałam film online z moim synkiem i bylismy zachwyceni

shrek87
bardzo dobry film z przesłaniem, mily i serdeczny :)

bubugu
Takie powinny być filmy dla najmłodszych dzieci, bardzo ciepłe i radosne

hilton7
Film dla całej rodziny, można zobaczyć w sobotni wieczór

Mara4
Chciałabym żeby takie dobre były filmy dla dzieci zawsze. Przyjemnie było przenieść się w świat kloców Lego

stsoshtah
Klocki Lego to moja pasja daltego bardzo mi się film podobał

          

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online