LEGO® PRZYGODA (2014)

The Lego Movie

Ocena: 8.2/10 (1467)
LEGO® PRZYGODA Online PL Historia Emmeta minifigurki LEGO, która przypadkiem zostaje wzięta za superbohatera, w rękach którego leżą losy całego świata LEGO.

Jest to pierwszy pełnometrażowy, animowany, zrealizowany technice 3D film przedstawiający przygody postaci zbudowanych z klocków LEGO. Bohaterem jest Emmet, zwykła, niczym niewyróżniająca się spośród innych minifigurka LEGO. Całkiem przypadkowo Emmet zostaje wzięty za superbohatera, który potrafi ocalić świat. Od tej pory całkiem zmienia się życie Emmeta. Dołącza on do znanej grupy bohaterów walczących z Lordem Biznesem. Misja ta jest niebezpieczna i pełna przygód. Emmet jest nieporadny i całkowicie nieprzygotowany do tego rodzaju zadania, co powoduje wiele zabawnych sytuacji. Jest jednak postacią, która jest niezwykle sympatyczną i wywołuje uśmiech życzliwości na twarzy widza. Film z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom, przygody drużyny bohaterów z klocków LEGO przypadną do gustu także starszym miłośnikom kina. Film „LEGO® przygoda” ogląda się jak bardzo dobrą, lekką komedię.

 

Długość: 01:40:45
Gatunek: Animacja, Komedia, Akcja

Premiera: 2014-02-07 (Polska) 2014-02-01 (Świat)

Produkcja: Australia, Dania, USA
Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Scenariusz: Phil Lord, Christopher Miller

Muzyka: Mark Mothersbaugh
Zdjęcia: Barry Peterson, Pablo Plaisted
Na podstawie: Dan Hageman, Kevin Hageman

Główni aktorzy:

Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Liam Neeson, Morgan Freeman, Nick Offerman, Alison Brie

Galeria zdjęć:

LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 1LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 2LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 3LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 4LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 5LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 6LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 7LEGO® PRZYGODA Online - Zdjęcie 8

Recenzja:

Ten animowany film to doskonała przygoda dla całej rodziny. O klockach LEGO słyszał praktycznie każdy, zarówno mały, jak i duży. LEGO opanowały rynek i sklepy typu Pewex w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Stanowiły ulubioną zabawkę dla dzieci, uczyły, rozwijały wyobraźnię i cieszyły oczy. Również dzisiaj klocki te są bardzo popularne. Właśnie dlatego filmowa przygoda z klocków z pewnością zachwyci małych fanów kina i poruszy ich emocje. Mały człowiek chętnie stanie się uczestnikiem niepowtarzalnej przygody. Misja, w jakiej uczestniczą bohaterowie jest niebezpieczna ale niesamowicie wciągająca. Bohater Emmet uczestniczy w wielu zabawnych sytuacjach i dostarcza uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Od technicznej strony film ten jest absolutnie genialny. Takie dopracowanie scen wzbudzić może tylko podziw. Na plus zasługuje również bardzo dobry polski dubbing.

Zwiastun (HD Lektor PL):Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9