Jackass: Bezwstydny dziadek (2013)

Jackass Presents: Bad Grandpa

Ocena: 7.4/10 (1704)

Film przedstawia zabawne historie, w których będzie uczestniczył dziadek z wnukiem. Będą oni podróżowali po USA i będą zdani tylko na siebie.

„Bezwstydny dziadek” (2013) to komedia dokumentalna produkcji amerykańskiej, której reżyserem jest Dennis Dugan. Johnny Knoxville powraca jako 85-letni Irving Zisman, któremu w podróży po kraju będzie towarzyszł 8-letni wnuk Billy (Jackson Nicoll). Kiedy matka chłopca trafia do więzienia wówczas cała opieka nad dzieckiem spada na dziadka. Dziadek ma do wykonania ważne zadanie. Musi dostarczyć wnuka o imieniu Billy do biologicznego ojca. Film przedstawia zabawne historie i niesamowite zdarzenia, w których będzie uczestniczył dziadek z wnukiem. Będą oni podróżowali po USA i będą zdani tylko na siebie. A dziadek wbrew pozorom jest bardzo wyzwolony, momentami nawet obleśny i nie przypomina w żaden sposób „surowego żandarma”. Podróż po Stanach nieoczekiwanie zbliży małego i dużego podróżnika. Czy będą w stanie żyć bez siebie? „Bezwstydny dziadek” to fantastyczna komedia dla całej rodziny.

 

Długość: 01:32:09
Gatunek: Komedia, Dokumentalizowany

Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Jeff Tremaine
Scenariusz: Jeff Tremaine, Spike Jonze, Johnny Knoxville

Muzyka: Kool G. Murder, Sam Spiegel
Zdjęcia: Dimitry Elyashkevich, Lance Bangs
Na podstawie: Fax Bahr, Spike Jonze

Główni aktorzy:

Johnny Knoxville, Jackson Nicoll, Greg Harris, Georgina Cates, Kamber Hejlik, Jill Kill, Madison Davis, George Faughnan

Galeria zdjęć:

Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 1Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 2Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 3Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 4Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 5Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 6Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 7Jackass: Bezwstydny dziadek Online - Zdjęcie 8

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online