Twoja Baza Filmowa

Infiltracja (2006)

The Departed

Ocena: 8.9/10 (22674)

Infiltracja - Film Tajny agent policji dokonuje infiltracji środowisk mafijnych. W tym samym czasie w szeregach policji także działa mafijny informator.

„Infiltracja” to kryminał w reżyserii Martina Scorsese’a. Film to remake filmu z Hongkongu „Infernal affairs”. Akcja filmu toczy się w Bostonie. Główny bohater filmu Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) jest tajnym agentem policji, który dostaje zadanie infiltracji środowiska mafijnego. Przywódcą mafii jest Frank Costello (Jack Nicholson), a Billy’emu udaje się szybko zdobyć jego zaufanie. Billy nie wie, że mafia także posiada wtyki w policji. Młody przestępca Colin Sullivan (Matt Damon), który jest mafijnym informatorem, dostaje awans na stanowisko dowódcze w Wydziale Spraw Wewnętrznych. Każdy z ich jest pochłonięty zbieraniem informacji. Tymczasem szef policji zaczyna podejrzewać, że ktoś z jego szeregów donosi. Do podobnego wniosku dochodzi mafijny boss Frank. W ten sposób zaczyna się śmiertelnie niebezpieczna rozgrywka, a życie Billy’ego i Colina jest zagrożone.

 


Długość: 02:32:33
Gatunek: Kryminał

Premiera: 2006-10-27 (Polska) 2006-09-26 (Świat)

Produkcja: Hongkong, USA
Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: William Monahan, Felix Chong, Alan Mak

Muzyka: Howard Shore
Zdjęcia: Michael Ballhaus

Główni aktorzy:

Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Vera Farmiga, Anthony Anderson, Ray Winstone

Galeria zdjęć:

Infiltracja - Zdjęcie 1Infiltracja - Zdjęcie 2Infiltracja - Zdjęcie 3Infiltracja - Zdjęcie 4Infiltracja - Zdjęcie 5Infiltracja - Zdjęcie 6Infiltracja - Zdjęcie 7Infiltracja - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy:

I Spit on Your Grave 2 - Film
I Spit on Your Grave 2

Młoda dziewczyna Katie marzy o karierze modelki. Podczas jednego z castingów zostaje brutalnie pobita i zgwałcona.
Devil's Knot - Film
Devil's Knot

Prywatny detektyw bada sprawę morderstwa o podłożu satanistycznym, o które oskarżona została trójka nastolatków.
Sin City 2: Damulka warta grzechu - Film
Sin City 2: Damulka warta...

W życiu Dwight’a utrzymującego się z robienia kompromitujących zdjęć biznesmenom pojawia się dawna miłość Avy. Kobieta wprost pała żądzą zemsty.
Drogówka - Film
Drogówka

Film opowiada o grupie siedmiu policjantów. Kiedy jeden z nich ginie, oskarżony o zabójstwo sierżant Król stara się udowodnić swoją niewinność.
Koliber - Film
Koliber

Joey były żołnierz sił specjalnych ukrywa się jako bezdomny na ulicach Londynu. Zbieg przypadkowych zdarzeń sprawia, że będzie musiał stać się...
Ślepy traf - Film
Ślepy traf

Student zostaje oszukany, grając w internetowym kasynie. Postanawia odzyskać utracone oszczędności i dlatego zamierza odnaleźć właściciela witryny.
Służby specjalne - Film
Służby specjalne

We wrześniu 2006 r. nastąpiła likwidacja Wojskowej Służby Informacyjnej, jednak nie wszyscy byli jej pracownicy potrafili wrócić do normalnego życia
In Secret - Film
In Secret

Teresa ze swoim kochankiem Laureatem zabija swojego męża. Po jego śmierci para cierpi na bezsenność, dręczą ją zjawy.
Zulu - Film
Zulu

„Zulu” to dramat kryminalny z roku 2013. Dwaj funkcjonariusze będą musieli połączyć swoje siły, by stawić czoła wielkiej zbrodni.
Koneser - Film
Koneser

Znawca sztuki Virgil Oldman przyjmuje od tajemniczej kobiety zlecenie, które polega na oszacowaniu wartości kolekcji sztuki.
Kobieta w klatce - Film
Kobieta w klatce

Detektyw Carl z Departamentu Q zajmuje się niewyjaśnionym zniknięciem pięknej parlamentarzystki.
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych - Film
Brick Mansions. Najlepszy z...

Tajny agent policyjny o imieniu Damien ma tylko dobę, żeby odnaleźć skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę.

Zobacz wszystkie Filmy