Infiltracja (2006)

The Departed

Ocena: 8.9/10 (22674)

Tajny agent policji dokonuje infiltracji środowisk mafijnych. W tym samym czasie w szeregach policji także działa mafijny informator.

„Infiltracja” to kryminał w reżyserii Martina Scorsese’a. Film to remake filmu z Hongkongu „Infernal affairs”. Akcja filmu toczy się w Bostonie. Główny bohater filmu Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) jest tajnym agentem policji, który dostaje zadanie infiltracji środowiska mafijnego. Przywódcą mafii jest Frank Costello (Jack Nicholson), a Billy’emu udaje się szybko zdobyć jego zaufanie. Billy nie wie, że mafia także posiada wtyki w policji. Młody przestępca Colin Sullivan (Matt Damon), który jest mafijnym informatorem, dostaje awans na stanowisko dowódcze w Wydziale Spraw Wewnętrznych. Każdy z ich jest pochłonięty zbieraniem informacji. Tymczasem szef policji zaczyna podejrzewać, że ktoś z jego szeregów donosi. Do podobnego wniosku dochodzi mafijny boss Frank. W ten sposób zaczyna się śmiertelnie niebezpieczna rozgrywka, a życie Billy’ego i Colina jest zagrożone.

 

Długość: 02:32:33
Gatunek: Kryminał

Premiera: 2006-10-27 (Polska) (Świat)

Produkcja: Hongkong, USA
Reżyseria: Martin Scorsese
Scenariusz: William Monahan, Felix Chong, Alan Mak

Muzyka: Howard Shore
Zdjęcia: Michael Ballhaus

Główni aktorzy:

Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Vera Farmiga, Anthony Anderson, Ray Winstone

Galeria zdjęć:

Infiltracja Online - Zdjęcie 1Infiltracja Online - Zdjęcie 2Infiltracja Online - Zdjęcie 3Infiltracja Online - Zdjęcie 4Infiltracja Online - Zdjęcie 5Infiltracja Online - Zdjęcie 6Infiltracja Online - Zdjęcie 7Infiltracja Online - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Siła magnum Online PL
Siła magnum

Harry Callahan staje d walki z grupą policjantów, którzy wymierzają sprawiedliwość na własną rękę.
Dziewczyna z tatuażem Online PL
Dziewczyna z tatuażem

Mikael Blomkvist przyjmuje sprawę rozwikłania tajemniczego zniknięcia Harriet, wnuczki znanego i wpływowego Henrika Vagnera.
Sherlock Holmes Online PL
Sherlock Holmes

Razem ze swoim zaufanym przyjacielem i sojusznikiem – doktorem Watsonem, Sherlock Holmes ściga przestępców, terrorystów i bandytów.
Brudny Harry Online PL
Brudny Harry

W San Francisco grasuje seryjny morderca, który zabija przypadkowe osoby. Sprawą zajmuje się twardy i bezwzględny Harry Callahan.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online