Hardkor Disko (2014)

Ocena: 6.8/10 (680)

Do Warszawy przybywa Marcin, który chce zrealizować swój plan zemsty. Chłopak poznaje Olę i razem z nią zatapia się w imprezowym życiu.

„Hardkor disco” to polski dramat w reżyserii Krzysztofa Koniecznego, twórcy wielu znanych teledysków m.in. kultowego „Defto” Jamala. W filmie w główne role wcielają się: Marcin Kowalczyk i debiutująca na dużym ekranie Jaśmina Polak. Akacja filmu toczy się w Warszawie w środowisku nowobogackiej młodzieży. Do stolicy z prowincji w poszukiwaniu zemsty przyjechał Marcin, młody i bardzo skryty w sobie chłopak. Niedługo po przybyciu do Warszawy Marcin poznaje Olę i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zauroczona dziewczyna wprowadza go w swój świat. Marcina szybko pochłania nowe życie, w którym królują całonocne balangi, alkohol, narkotyki i nielegalne wyścigi samochodów. Poznajemy imprezowe życie artystycznej bohemy, dzieci nowobogackich rodziców, które próbują czerpać z życia całymi garściami same przyjemności. Marcin jednak cały czas skrywa w sobie wielką tajemnicę i konsekwentnie realizuje swój plan zemsty.

 

Długość: 01:27:39
Gatunek: Dramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-04-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Krzysztof Skonieczny
Scenariusz: Krzysztof Skonieczny, Robert Bolesto

Muzyka: Krzysztof Skonieczny
Zdjęcia: Kacper Fertacz

Główni aktorzy z Filmu Online:

Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior, Agnieszka Głowacka, Ewa Skonieczna

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Hardkor Disko Online - Zdjęcie 1Hardkor Disko Online - Zdjęcie 2Hardkor Disko Online - Zdjęcie 3Hardkor Disko Online - Zdjęcie 4Hardkor Disko Online - Zdjęcie 5Hardkor Disko Online - Zdjęcie 6Hardkor Disko Online - Zdjęcie 7Hardkor Disko Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Film opowiada o młodym chłopaku, który ze swojej małej miejscowości przenosi się do Warszawy w poszukiwaniu osób na, których zaplanował zemstę. W pierwszej kolejności poznaję Olę, która wprowadza go w ostro bawiące się towarzystwo młodzieży z zamożnych rodzin, lecz Marcin nie zapomina po co przyjechał i konsekwentnie dąży do celu. Czy komuś uda się go powstrzymać?

Recenzja Filmu Online:

„Hardkor Disko” to film, który albo zgorszy albo zachwyci. Wszystko w rękach, oczach i w odczuwaniu widza. Zależy, co lubimy i jaki mamy stosunek do zasad, wartości, pieniędzy i uczuć. Główny bohater filmu to Marcin, chłopak noszący pod skórą wielką tajemnicę, hipnotyzer publiczności. Pojawia się w Warszawie, zakochuje w Oli – dziewczynie z nowobogackiego domu, a później niczym tornado wkracza w świat imprez, dyskotek, nielegalnych wyścigów i narkotyków. Marcin bardzo szybko wsiąka w nowe towarzystwo, a widz nie pozostaje obojętny na jego wyskoki. W rolę Marcina wcielił się Marcin Kowalczyk i zrobił to doskonale. Wszyscy jesteśmy skłonni mu uwierzyć. Jak daleko może posunąć się człowiek, żeby konsekwentnie zrealizować swój plan zemsty? Czym jest miłość? Czy miłość można kupić za pieniądze? Film o innym życiu, o bagatelizowaniu spraw nadrzędnych, o ucieczce i w pewnym sensie o próbie odkupienia, wyleczeniu się z krzywdy. Warto.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Maciek
reżyser Konieczny na piatke z plusem, uwielbiam taki klimat zdjęciowy!

misu
polskie realia, dobry film, zakoczenie

Frycu
film Krzysztofa Koniecznego?. znm kolesia z teledysku „defto” swoją droga mojego ulubionego polskiego klipu, świetne zdjęcia muszą być w tym filmie

pawcio9
Nie lubię polskich filmów, ale ten wyjątkowo mi się spodobał. Jest przede wszytskim inny. Rezyser sie bardzo postarał.

laurka
doskonała rola Jaśminy Polak, nie spodziewałam się takiej roli po debiutantce

Karina76
daje mocne 8, film ma coś w sobie

szkoleie7
Doskonała musyka, która mnie urzekła no i debiutantka na ekranie-Jaśmina- świetna

postacik
Doskonały film :D

landstieg
kolejne polskie badziewie, nie będe ogladać

predator
Jak można komentować film, jak się go nawet nie widziało??? Ja ogladałem film online i choć nie przepadam za polskimi filmami ten zrobił na mnie wrażenie ...

          

Powiązane Filmy Online:

Przechowalnia numer 12 Online PL
Przechowalnia numer 12

Grace pracuje w ośrodku wychowawczym dla młodzieży z problemami. Sama też zmaga się z demonami przeszłości.
Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna Online PL
Wiosna, lato, jesień,...

Dwóch mnichów żyje na odludziu w małej świątyni. Ich życie jest podporządkowane rytmowi przyrody.
Tylko Ciebie chcę Online PL
Tylko Ciebie chcę

Hache po dwóch latach wraca do rodzinnej Barcelony. Cały czas jednak myśli o swojej wielkiej miłości, Babi.
Najsamotniejsza z Planet Online PL
Najsamotniejsza z Planet

Na kilka miesięcy przed planowanym ślubem para w poszukiwaniu nowych doznać przybywa do Gruzji. Wyruszają na górską wyprawę.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online