Hardkor Disko (2014)

Ocena: 7.1/10 (340)

Do Warszawy przybywa Marcin, który chce zrealizować swój plan zemsty. Chłopak poznaje Olę i razem z nią zatapia się w imprezowym życiu.

„Hardkor disco” to polski dramat w reżyserii Krzysztofa Koniecznego, twórcy wielu znanych teledysków m.in. kultowego „Defto” Jamala. W filmie w główne role wcielają się: Marcin Kowalczyk i debiutująca na dużym ekranie Jaśmina Polak. Akacja filmu toczy się w Warszawie w środowisku nowobogackiej młodzieży. Do stolicy z prowincji w poszukiwaniu zemsty przyjechał Marcin, młody i bardzo skryty w sobie chłopak. Niedługo po przybyciu do Warszawy Marcin poznaje Olę i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zauroczona dziewczyna wprowadza go w swój świat. Marcina szybko pochłania nowe życie, w którym królują całonocne balangi, alkohol, narkotyki i nielegalne wyścigi samochodów. Poznajemy imprezowe życie artystycznej bohemy, dzieci nowobogackich rodziców, które próbują czerpać z życia całymi garściami same przyjemności. Marcin jednak cały czas skrywa w sobie wielką tajemnicę i konsekwentnie realizuje swój plan zemsty.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:27:39
Gatunek: Dramat

Premiera: 2014-04-04 (Polska) (Świat)

Produkcja: Polska
Reżyseria: Krzysztof Skonieczny
Scenariusz: Krzysztof Skonieczny, Robert Bolesto

Zdjęcia: Kacper Fertacz

Główni aktorzy z Filmu Online:

Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior, Agnieszka Głowacka, Ewa Skonieczna

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Hardkor Disko - Zdjęcie 1Hardkor Disko - Zdjęcie 2Hardkor Disko - Zdjęcie 3Hardkor Disko - Zdjęcie 4Hardkor Disko - Zdjęcie 5Hardkor Disko - Zdjęcie 6Hardkor Disko - Zdjęcie 7Hardkor Disko - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

„Hardkor Disko” to film, który albo zgorszy albo zachwyci. Wszystko w rękach, oczach i w odczuwaniu widza. Zależy, co lubimy i jaki mamy stosunek do zasad, wartości, pieniędzy i uczuć. Główny bohater filmu to Marcin, chłopak noszący pod skórą wielką tajemnicę, hipnotyzer publiczności. Pojawia się w Warszawie, zakochuje w Oli – dziewczynie z nowobogackiego domu, a później niczym tornado wkracza w świat imprez, dyskotek, nielegalnych wyścigów i narkotyków. Marcin bardzo szybko wsiąka w nowe towarzystwo, a widz nie pozostaje obojętny na jego wyskoki. W rolę Marcina wcielił się Marcin Kowalczyk i zrobił to doskonale. Wszyscy jesteśmy skłonni mu uwierzyć. Jak daleko może posunąć się człowiek, żeby konsekwentnie zrealizować swój plan zemsty? Czym jest miłość? Czy miłość można kupić za pieniądze? Film o innym życiu, o bagatelizowaniu spraw nadrzędnych, o ucieczce i w pewnym sensie o próbie odkupienia, wyleczeniu się z krzywdy. Warto.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Niebo nad Berlinem Film Online PL
Niebo nad Berlinem

Pewnego razu, jeden z aniołów, Daniel, zakochuje się w pięknej kobiecie, która jest trapezistką. Porzuca „przestrzeń” i staje się człowiekiem.
Duża ryba Film Online PL
Duża ryba

Film opowiada historię młodego mężczyzny, Williama Blooma, który dowiaduje się, że jego ojciec jest chory na raka i pozostało mu niewiele czasu.
Sztuki wyzwolone Film Online PL
Sztuki wyzwolone

Jesse podczas kolacji z okazji pożegnania profesora college’u poznaje młodą i fascynującą dziewczynę, która nadaje jego życiu nowych barw.
Sierpień w hrabstwie Osage Film Online PL
Sierpień w hrabstwie Osage

Trzy córki Violet po samobójczej śmierci ojca przybywają do rodzinnego domu, by zmierzyć się z przeszłością.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online