Grawitacja (2013)

Gravity

Ocena: 7.7/10 (11863)

Dwójka astronautów walczy o przetrwanie w kosmosie po tym, jak szczątki rosyjskiego satelity zniszczyły ich stację kosmiczną.

„Grawitacja” to amerykańsko-brytyjski dramat scence-fiction w reżyserii Alfonso Cuarona. Akcja filmu toczy się w kosmosie. NASA prowadzi prace przy naprawie teleskopu Hubble’a. Matt Kowalsky (George Clooney), który wkrótce zamierza zakończyć karierę astronauty, jest dowódcą misji. Do zespołu trafia także dr Ryan Stone, specjalizująca się w inżynierii medycznej. W rolę dr Stone wcieliła się Sandra Bullock. Pewnego dnia zdarza się tragiczny w skutkach wypadek. W stację kosmiczną uderzają szczątki rosyjskiego satelity. W wyniku tego wypadku niemal cała załoga ginie. Przy życiu zostaje tylko Matt Kowalsky i dr Stone. Od tej pory para walczy o przetrwanie i próbuje znaleźć sposób na powrót na Ziemię. Jedynym rozwiązaniem jest dotarcie do innego promu kosmicznego. Zanim to jednak nastąpi astronauci muszą przeżyć w kosmosie, a zapasy tlenu kończą się w zastraszająco szybkim tempie.

 

Długość: 01:30:30
Gatunek: Dramat, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-10-11 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Alfonso Cuarón
Scenariusz: Jonás Cuarón, Alfonso Cuarón

Muzyka: Steven Price
Zdjęcia: Emmanuel Lubezki

Główni aktorzy z Filmu Online:

Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris, Orto Ignatiussen, Phaldut Sharma, Amy Warren, Basher Savage

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Grawitacja Online - Zdjęcie 1Grawitacja Online - Zdjęcie 2Grawitacja Online - Zdjęcie 3Grawitacja Online - Zdjęcie 4Grawitacja Online - Zdjęcie 5Grawitacja Online - Zdjęcie 6Grawitacja Online - Zdjęcie 7Grawitacja Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Historia walki o przetrwanie w przestrzeni kosmicznej dwójki kosmonautów, których stacja kosmiczna zostaje prawie całkowicie rozbita przez szczątki satelity. Sytuacja staje się dramatyczna w obliczu kończących się zapasów tlenu

Recenzja Filmu Online:

Żyjemy w XXI i zostaje nam to dobitnie przypomniane w nowym filmie Alfonso Cuaron’a pt. „Grawitacja”. Ten wiek zobowiązuje do podróży kosmicznych, wielkich odkryć, łamania możliwości ludzkich, a także do tworzenia filmów, których akcja dzieje się w kosmosie. Tak jest w przypadku tego dzieła. Film został bez wątpienia doceniony przez członków akademii i obsypany wręcz Oskarami. „Grawitacja” została doceniona między innymi za muzykę, dźwięk, efekty specjalne, które faktycznie robią wrażenie. Widz czuje się, jakby przeniósł się w kosmos i razem z bohaterami odbywał podróż. Pod względem efektów film jest niemal doskonały, wbija w fotel i przenika dreszczem, jak najlepszy thriller. To już wystarczyłoby, by polecić ten film. Ale twórcy nie poprzestają na tym, ponieważ poza oczywistymi efektami specjalnymi położyli też nacisk na emocje. Warto!

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

grzesiek
film obsypany oskarami... ekstra.. zasłużył na wszytskie

aatol
bardzo dobry film, byłem sceptycznie nastwiony po tych oskarach, ale daje rade

anka
film bardzo dobry :) polecam serdecznie

mika
ale nuda......... masakra...... nie wiem za co dostał te statuetki

wielkipies
Alfonso Cuarona uhonorowany oskarem rezyser.... bardzo dobra robota :)

skladka
polecam serdecznie ten film, wszystkim !!!!!!

szkielko
kosmiczna nuda heh... film calkiem nie dal mnie

podwojny wozek
film jakis taki nudnawy ale skoro dostał tyle okarow to znaczy ze zasługuje

justyna
George Clooney achhhh jki z niego przystojniacha :))) uwielbiam tego aktora :)))

angielskiemałzenstwo
arcydzieło, wiedziałema na filmy online i byłam niezbyt nastawiona... ale to było świetne!!!!!!!!!!!

          

Powiązane Filmy Online:

Początek Online PL
Początek

Biolog molekularny, u progu przełomu naukowego, podróżuje do Indii w poszukiwaniu dziewczyny, która może obalić lub potwierdzić jego teorię.
Ostatnia miłość na Ziemi Online PL
Ostatnia miłość na Ziemi

Film jest opowieścią o miłości, która przydarzyła się w czasach trudnych, skażonych nieznaną, tajemniczą epidemią.
Druga Ziemia Online PL
Druga Ziemia

Rhody jest sprawcą wypadku, w wyniku którego ginie rodzina kompozytora. Studentka targana wyrzutami sumienia postanawia zbliżyć się do wdowca.
Robot i Frank Online PL
Robot i Frank

Frank to emerytowany włamywacz, któremu dzieci kupują specjalnie zaprogramowanego robota, który ma się opiekować mężczyzną.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online