Eliza Graves (2014)

Ocena: 7.9/10 (1)

„Eliza Graves” to mroczna historia o absolwentce szkoły medycznej, która znajduje pracę w instytucie dla obłąkanych.

Reżyser „Dziewiątej sesji” – Brad Anderson – tym razem opowiada mroczną historię o absolwentce szkoły medycznej, utrzymaną w niesamowicie tajemniczym klimacie. Eliza, młoda absolwentka harwardzkiej szkoły medycznej znajduje pracę w instytucie dla obłąkanych. Dziewczyna poświęca się swojej pracy, zdaje sobie sprawę, że opieka nad ludźmi chorymi umysłowo jest ciężkim zadaniem i jednocześnie wyzwaniem. Eliza Graves z biegiem czasu orientuje się jednak, że zakład został opanowany przez pacjentów. W dodatku w młodej dziewczynie zakochuje się pewien lekarz. Czy ów lekarz jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje? Co zrobi Eliza, kiedy dowie się, że to pacjenci podszywają się pod personel? Mroczny thriller, trzymający w napięciu to kino dla wszystkich, którzy lubią takie ekranowe wyzwania. W rolę pięknej Elizy Graves wcieliła się Kate Beckinsale, a partneruje jej Jim Sturgess.

 

Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Brad Anderson
Scenariusz: Joe Gangemi

Muzyka: John Debney
Zdjęcia: Tom Yatsko
Na podstawie: Edgar Allan Poe

Główni aktorzy z Filmu Online:

Kate Beckinsale, Jim Sturgess, Ben Kingsley, Michael Caine, David Thewlis, Sinéad Cusack, Brendan Gleeson, Christopher Fulford

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Eliza Graves Online - Zdjęcie 1Eliza Graves Online - Zdjęcie 2Eliza Graves Online - Zdjęcie 3Eliza Graves Online - Zdjęcie 4Eliza Graves Online - Zdjęcie 5Eliza Graves Online - Zdjęcie 6Eliza Graves Online - Zdjęcie 7Eliza Graves Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Jest to mroczna opowieść o dziewczynie, która po szkole medycznej podejmuję pracę w zakładzie dla umysłowo chorych nad którym władze przejeli pacjenci.

Recenzja Filmu Online:

Mroczna historia o absolwentce szkoły medycznej, utrzymana w zaskakująco tajemniczym klimacie z pewnością podbije serca i emocje wszystkich, którzy uwielbiają filmy z dreszczem i mroczne thrillery. Film ten uderza do głowy mocniej, aniżeli szampan czy dobra whisky. Cała fabuła koncentruje się wokół osoby młodej, która po studiach znajduje pracę w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna zwie się Eliza i z wielkim oddaniem podchodzi do swojej pracy. Grę aktorską Kate Beckinsale należy ocenić bardzo wysoko. Aktorka wie czego chce i umiejętnie potrafi oddać wszystkie emocje. Na twarzy ma wypisany strach, przerażenie, zatrwożenie czy ból. Charakterystyka aktorów wypadła znakomicie, na plus zasługuje również dopasowanie do scen doskonałej muzyki, która potrafi wryć się w serce i duszę. Film ten trzyma w napięciu od początku do końca, a zaskoczenie jest totalną bombą atomową.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

ballerina
uwielbiam takie mroczne historie... polecam filmy online a w szczególności „Elizę”:)

ramona_color
Brad Anderson stworzył wspaniały thriller wykorzystując elementy medyczne.

pic
mroczna historia w klimacie pełnym napięcia. polecammmm.

ma-ma
film dobry, na poziomie, brawa dla reżysera Brada Andersona.

laktacydturbo
Eliza znakomita!

mech00
Kino dla miłośników mrocznych klimatów, thrillerów, horrorów.

dewiacjaaa
Dla wszystkich, którzy pasjonują się chorobami psychicznymi, lękami, dewiacjami i medycyną. Dobry film. Polecam:)

peko_zbil
Inny jak wszystkie oglądane dotychczas....

Victor
Wciąga z każdą sceną...

maracuja
zbyt mroczny...nie polecam, no chyba że fanom gatunku

          

Powiązane Filmy Online:

Lockout Online PL
Lockout

W więzieniu na odległej od Ziemi planecie wybucha bunt, zakładniczką jest córka prezydenta. Agent Snow rozpoczyna walkę o jej uratowanie
Jestem numerem cztery Online PL
Jestem numerem cztery

Główny bohater filmu uciekł z planety Lorien, która jest pogrążona obecnie w wojnie. Na Ziemi szuka schronienia. Zakochuje się w Sarze.
Czas zemsty Online PL
Czas zemsty

Victor (Colin Farrell) jest prawą ręką bossa podziemnego światka. Pewnego dnia poznaje tajemniczą kobietę, która chce dokonać zemsty na sprawcy wypadku.
Sanctum 3D Online PL
Sanctum 3D

Film opowiada historię grupy płetwonurków, którzy to wyruszają na ekspedycję do jednego z największych systemów jaskiń na świecie.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online