Dom bardzo nawiedzony (2013)

A Haunted House

Ocena: 6.9/10 (1294)

Malcolm zamieszkuje ze swoją dziewczyną. Okazuje się, że ukochana głównego bohatera jest opętana przez demona.

„Dom bardzo nawiedzony” to czarna komedia, której reżyserem jest Michael Tiddes. Film wszedł na ekrany kin w 2013 roku. Zakręcony i zwariowany Malcolm (Marlon Wayans) podejmuje w końcu życiową, odpowiedzialną decyzję. Składa swojej dziewczynie propozycję nie do odrzucenia. Prosi ją o to, by z nim zamieszkała i wierzy w to, że ich życie może być długie i szczęśliwe. Dziewczyna Malcolma przystaje na propozycje i wprowadza się do niego. Niestety, nie wszystko układa się po myśli tych dwojga. Okazuje się bowiem, że w domu prócz głównych bohaterów, mieszka ktoś jeszcze. Zjawiska paranormalne i zdarzenia niesamowite, jakie mają miejsce w domu, uświadamiają Malcolmowi, że jego ukochana jest opętana przez demona. Bohater jest zrozpaczony. Postanawia zawrócić się do kogoś o pomoc. Z pomocą przychodzą mu: medium, łowcy duchów, ojciec i ksiądz, który ma wyrok na koncie.

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:26:07
Gatunek: Czarna komedia

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Michael Tiddes
Scenariusz: Rick Alvarez, Marlon Wayans

Zdjęcia: Steve Gainer

Główni aktorzy z Filmu Online:

Marlon Wayans, Essence Atkins, Andrew Daly, Nick Swardson, Cedric the Entertainer, David Koechner, Dave Sheridan, Liana Mendoza

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 1Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 2Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 3Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 4Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 5Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 6Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 7Dom bardzo nawiedzony - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Film Online PL
Stulatek, który wyskoczył...

Allan Karlsson to stuletni mężczyzna, który ucieka przez okno z domu spokojnej starości. To początek jego przygód.
Dod Sno 2 Film Online PL
Dod Sno 2

Grupa nazistów-zombie powraca, żeby dokończyć swoją misję. Martin – główny bohater -podczas ataku nazistowskich zombie zostaje ugryziony w rękę.
Turyści Film Online PL
Turyści

Zakochana para wyrusza w romantyczną podróż po Anglii, jednak postanawia pozbyć się każdego, kto tylko zakłóci im spokój.
A Haunted House 2 Film Online PL
A Haunted House 2

Główny bohater Malcolm postanawia zmienić swoje życie. Poznaje nową kobietę i przeprowadza się do niej. Następnie mają miejsce paranormalne wydarzenia.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online