Diabelskie nasienie (2014)

Devil's Due

Ocena: 5.2/10 (482)

Po powrocie z podróży poślubnej młoda mężatka spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a z kobietą zaczyna się dziać coś dziwnego.

„Diabelskie nasienie” to horror produkcji amerykańskiej w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta. Szczęśliwa, kochająca się młoda para spędza podróż poślubną na egzotycznej Dominikanie. Podczas jednej, tajemniczej nocy nowożeńcy tracą świadomość i nie wiedzą, co nastąpiło. Małżeństwo wraca do domu. W niedługim czasie okazuje się, że kobieta spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a kobieta zaczyna ulegać dziwnej przemianie. Zaczynają mieć miejsce tajemnicze, niewyjaśnione wydarzenia. Mąż nabiera podejrzeń i zaczyna dochodzić do wniosku, że za to wszystko, za ten cały zamęt odpowiedzialne są siły nie z tego świata. Z kobietą zaś dzieje się coś bardzo dziwnego, co w żadnym wypadku nie ma związku z medycyną i normalnym znoszeniem ciąży. Mąż przerażony stanem żony zaczyna poszukiwać pomocy i trafia do kościoła. Jaką drogę będą zmuszeni przejść nowożeńcy?


Długość: 01:29:57
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-05-02 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
Matt Bettinelli-Olpin
,
Tyler Gillett

Scenariusz:

Zdjęcia: Justin Martinez

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Diabelskie nasienie - Zdjęcie 1Diabelskie nasienie - Zdjęcie 2Diabelskie nasienie - Zdjęcie 3Diabelskie nasienie - Zdjęcie 4Diabelskie nasienie - Zdjęcie 5Diabelskie nasienie - Zdjęcie 6Diabelskie nasienie - Zdjęcie 7Diabelskie nasienie - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

O „Diabelskim nasieniu” napisano już wiele. Film miał w pewnym sensie przypominać „Dziecko Rosemary”. Czy tak też się stało? O luźną interpretację można się pokusić i faktycznie momentami „Diabelskie nasienie” nawiązuje do słynnego filmu Romana Polańskiego. Są elementy, które przypominają „Dziecko…” Reżyser starał się, żeby film został oceniony dobrze. Tak też się stało. Produkcji niczego nie brakuje. Horror jest horrorem, film wypełniony został elementami grozy. Widz ogląda, wchodzi w tajemniczą przestrzeń, analizuje, zastanawia się: co, jak i dlaczego? Nie jest to pusta produkcja z elementami krwi czy mięsa. „Diabelskie nasienie” zmusza do refleksji i zatrzymuje widza przy sobie na dłużej. Nawet po zakończonym seansie na temat filmu toczą się rozmowy i analizy. Taki właśnie powinien być idealny horror: przerażający, a zarazem refleksyjny.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmu Online:

ramona color
Ten horror produkcji amerykańskiej w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta robi niesamowite, piorunujące wrażenie.

autofanatyzm
uwielbiam oglądać filmy online, a w szczególności horrory. Ten mogę polecić, bo jest dobry

diliżansse
Przypominał mi trochę Dziecko Rosemary Polańskiego...

Farba9
Film ciekawy, fajna fabuła, trzyma w napięciu...

Robór13
mroczny, satanistyczny, dziwny, dający do myślenia...

Fantazzzy
drżenie nóg i rąk, drżenie ciała na niektórych scenach, lubię...............

Fanatyk
Świetny horror......

sztanga__sztanga
Przekombinowany troche, ale ogolnie nie narzekam

glinka404
film bardzo OK. Dla kochających filmy grozy...

classico
może być chociaż wolę horrory ze starszych lat - klasykę !

        

Powiązane Filmy Online:

Cabin Fever: Patient Zero Online PL - Film
Cabin Fever: Patient Zero

Statek wycieczkowy przyjaciół zderza się z okrętem badawczym. W wyniku wypadku zostaje uwolniony groźny wirus.
V/H/S Online PL - Film
V/H/S

W zrujnowanym domu znalezione zostają kasety video. Na każdej z tych kaset zostało zarejestrowane przerażające nagranie.
Mama Online PL - Film
Mama

Po wielu latach poszukiwań, odnalezione zostają dwie siostry. Gdy trafiają do domu wujka i jego partnerki, zaczynają dziać się dziwne i niepokojące...
Byzantium Online PL - Film
Byzantium

Film opowiada historię dwóch tajemniczych kobiet, które przybywają do nadmorskiego kurortu, w którym szukają schronienia.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online