Diabelskie nasienie (2014)

Devil's Due

Ocena: 5.2/10 (626)

Po powrocie z podróży poślubnej młoda mężatka spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a z kobietą zaczyna się dziać coś dziwnego.

„Diabelskie nasienie” to horror produkcji amerykańskiej w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta. Szczęśliwa, kochająca się młoda para spędza podróż poślubną na egzotycznej Dominikanie. Podczas jednej, tajemniczej nocy nowożeńcy tracą świadomość i nie wiedzą, co nastąpiło. Małżeństwo wraca do domu. W niedługim czasie okazuje się, że kobieta spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a kobieta zaczyna ulegać dziwnej przemianie. Zaczynają mieć miejsce tajemnicze, niewyjaśnione wydarzenia. Mąż nabiera podejrzeń i zaczyna dochodzić do wniosku, że za to wszystko, za ten cały zamęt odpowiedzialne są siły nie z tego świata. Z kobietą zaś dzieje się coś bardzo dziwnego, co w żadnym wypadku nie ma związku z medycyną i normalnym znoszeniem ciąży. Mąż przerażony stanem żony zaczyna poszukiwać pomocy i trafia do kościoła. Jaką drogę będą zmuszeni przejść nowożeńcy?

 

Długość: 01:29:57
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-05-02 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Scenariusz: Lindsay Devlin

Zdjęcia: Justin Martinez

Główni aktorzy z Filmu Online:

Allison Miller, Zach Gilford, Sam Anderson, Roger Payano, Vanessa Ray, Bill Martin Williams, Geraldine Singer, Julia Denton

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 1Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 2Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 3Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 4Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 5Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 6Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 7Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia bardzo szczęśliwą i kochającą się młodą parę, która po powrocie z podróży poślubnej dowiadują się że będą mieli dziecko,którego zupełnie się nie spodziewali, lecz podczas ciąży z kobietą zaczyna się dziać coś bardzo strasznego i na pewno nie związanego z medycyną. Mąż przerażony stanem żony zaczyna szukać pomocy w kościele.

Recenzja Filmu Online:

O „Diabelskim nasieniu” napisano już wiele. Film miał w pewnym sensie przypominać „Dziecko Rosemary”. Czy tak też się stało? O luźną interpretację można się pokusić i faktycznie momentami „Diabelskie nasienie” nawiązuje do słynnego filmu Romana Polańskiego. Są elementy, które przypominają „Dziecko…” Reżyser starał się, żeby film został oceniony dobrze. Tak też się stało. Produkcji niczego nie brakuje. Horror jest horrorem, film wypełniony został elementami grozy. Widz ogląda, wchodzi w tajemniczą przestrzeń, analizuje, zastanawia się: co, jak i dlaczego? Nie jest to pusta produkcja z elementami krwi czy mięsa. „Diabelskie nasienie” zmusza do refleksji i zatrzymuje widza przy sobie na dłużej. Nawet po zakończonym seansie na temat filmu toczą się rozmowy i analizy. Taki właśnie powinien być idealny horror: przerażający, a zarazem refleksyjny.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

ramona color
Ten horror produkcji amerykańskiej w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta robi niesamowite, piorunujące wrażenie.

autofanatyzm
uwielbiam oglądać filmy online, a w szczególności horrory. Ten mogę polecić, bo jest dobry

diliżansse
Przypominał mi trochę Dziecko Rosemary Polańskiego...

Farba9
Film ciekawy, fajna fabuła, trzyma w napięciu...

Robór13
mroczny, satanistyczny, dziwny, dający do myślenia...

Fantazzzy
drżenie nóg i rąk, drżenie ciała na niektórych scenach, lubię...............

Fanatyk
Świetny horror......

sztanga__sztanga
Przekombinowany troche, ale ogolnie nie narzekam

glinka404
film bardzo OK. Dla kochających filmy grozy...

classico
może być chociaż wolę horrory ze starszych lat - klasykę !

          

Powiązane Filmy Online:

Byzantium Online PL
Byzantium

Film opowiada historię dwóch tajemniczych kobiet, które przybywają do nadmorskiego kurortu, w którym szukają schronienia.
Jako w piekle, tak i na Ziemi Online PL
Jako w piekle, tak i na Ziemi

Podziemia Paryża kryją w sobie setki kilometrów niezbadanych tuneli. Eksploracji tych rozległych katakumb podejmuje się kilku młodych archeologów.
Rekinado Online PL
Rekinado

Właściciel baru dla surferów wraz z przyjaciółmi wyrusza na akcję uratowania Los Angeles przed inwazją krwiożerczych rekinów.
The Tunnel Online PL
The Tunnel

Grupa składająca się z: ambitnej dziennikarki, dwóch kamerzystów i dźwiękowca chce rozwiązać tajemnicę podmiejskich tuneli.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online