Diabelskie nasienie (2014)

Devil's Due

Ocena: 5.2/10 (539)
Diabelskie nasienie Online PL Po powrocie z podróży poślubnej młoda mężatka spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a z kobietą zaczyna się dziać coś dziwnego.

„Diabelskie nasienie” to horror produkcji amerykańskiej w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta. Szczęśliwa, kochająca się młoda para spędza podróż poślubną na egzotycznej Dominikanie. Podczas jednej, tajemniczej nocy nowożeńcy tracą świadomość i nie wiedzą, co nastąpiło. Małżeństwo wraca do domu. W niedługim czasie okazuje się, że kobieta spodziewa się dziecka. Jest to jednak ciąża nieplanowana, a kobieta zaczyna ulegać dziwnej przemianie. Zaczynają mieć miejsce tajemnicze, niewyjaśnione wydarzenia. Mąż nabiera podejrzeń i zaczyna dochodzić do wniosku, że za to wszystko, za ten cały zamęt odpowiedzialne są siły nie z tego świata. Z kobietą zaś dzieje się coś bardzo dziwnego, co w żadnym wypadku nie ma związku z medycyną i normalnym znoszeniem ciąży. Mąż przerażony stanem żony zaczyna poszukiwać pomocy i trafia do kościoła. Jaką drogę będą zmuszeni przejść nowożeńcy?

 

Długość: 01:29:57
Gatunek: Horror

Premiera: 2014-05-02 (Polska) 2014-01-09 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Scenariusz: Lindsay Devlin

Zdjęcia: Justin Martinez

Główni aktorzy:

Allison Miller, Zach Gilford, Sam Anderson, Roger Payano, Vanessa Ray, Bill Martin Williams, Geraldine Singer, Julia Denton

Galeria zdjęć:

Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 1Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 2Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 3Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 4Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 5Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 6Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 7Diabelskie nasienie Online - Zdjęcie 8

Recenzja:

O „Diabelskim nasieniu” napisano już wiele. Film miał w pewnym sensie przypominać „Dziecko Rosemary”. Czy tak też się stało? O luźną interpretację można się pokusić i faktycznie momentami „Diabelskie nasienie” nawiązuje do słynnego filmu Romana Polańskiego. Są elementy, które przypominają „Dziecko…” Reżyser starał się, żeby film został oceniony dobrze. Tak też się stało. Produkcji niczego nie brakuje. Horror jest horrorem, film wypełniony został elementami grozy. Widz ogląda, wchodzi w tajemniczą przestrzeń, analizuje, zastanawia się: co, jak i dlaczego? Nie jest to pusta produkcja z elementami krwi czy mięsa. „Diabelskie nasienie” zmusza do refleksji i zatrzymuje widza przy sobie na dłużej. Nawet po zakończonym seansie na temat filmu toczą się rozmowy i analizy. Taki właśnie powinien być idealny horror: przerażający, a zarazem refleksyjny.

Zwiastun (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Ostatni egzorcyzm. Część 2 Online PL
Ostatni egzorcyzm. Część 2

Opętana wcześniej przez demona Nell Sweetzer, pragnie powrócić do normalnego życia. Niestety, przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć.
Wij Online PL
Wij

Angielski kartograf podczas wyprawy na wschód Europy trafi na zapomnianą wioskę w ukraińskich lasach, której mieszkańcy są bardzo specyficzni.
Istnienie Online PL
Istnienie

Główna bohaterka ma na imię Lisa. Jest ona duchem. Została brutalnie zamordowana i uwięziona w czasoprzestrzeni pomiędzy życiem, a śmiercią.
Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D Online PL
Abraham Lincoln: Łowca...

Prezydent ryzykuje wszystko, żeby uchronić kraj przed krwiożerczymi wampirami. Bezlitosnym wampirom przewodniczy Adam.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9