Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1573)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 

Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2012-03-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy z Filmu Online:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Demony Online - Zdjęcie 1Demony Online - Zdjęcie 2Demony Online - Zdjęcie 3Demony Online - Zdjęcie 4Demony Online - Zdjęcie 5Demony Online - Zdjęcie 6Demony Online - Zdjęcie 7Demony Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Wampir Online PL
Wampir

Film opowiada historię młodego wampira. W dzień zajmuje się on nauczaniem biologii. Po powrocie z pracy szuka ofiar w Internecie.
Piła mechaniczna 3D Online PL
Piła mechaniczna 3D

Kontynuacja jednego z najbardziej przerażających horrorów, który opowiada o patologicznej rodzince, która mordowała turystów z wyjątkową...
Granice bólu Online PL
Granice bólu

Okazuje się, że David choruje na białaczkę i ocalić go może przeszczep szpiku. Wyrusza na poszukiwania swoich biologicznych rodziców.
Obcy - 8. pasażer "Nostromo" Online PL
Obcy - 8. pasażer "Nostromo"

Przebudzenie”. Członkowie załogi podróżujący statkiem kosmicznym Nostromo odbierają tajemniczy sygnał i lądują na małej planetoidzie.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online