Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1573)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 

Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2012-03-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy z Filmu Online:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Demony Online - Zdjęcie 1Demony Online - Zdjęcie 2Demony Online - Zdjęcie 3Demony Online - Zdjęcie 4Demony Online - Zdjęcie 5Demony Online - Zdjęcie 6Demony Online - Zdjęcie 7Demony Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Prometeusz Online PL
Prometeusz

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Grupa naukowców wybiera się w podróż kosmiczną, aby poznać autorów tajemniczych piktogramów.
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic Online PL
Hansel i Gretel: Łowcy...

Od wydarzeń, jakie miały miejsce w piernikowej chatce minęło 15 lat. Obecnie Jaś i Małgosia to dorośli ludzie, którzy polują na czarownice.
Dracula Historia Nieznana Online PL
Dracula Historia Nieznana

XV wiek, hospodar wołoski (obecnie Rumunia) Vlad Tepes słynie ze swojej brutalności i bezwzględności wobec wrogów, którzy znają go pod imieniem Drakula
Lśnienie Online PL
Lśnienie

Jack otrzymuje posadę w hotelu Overlook. Mężczyzna przeprowadza się tam z rodziną. Szybko okazuje się, że hotel jest nawiedzony.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online