Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1460)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.


Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2012-03-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
William Brent Bell

Scenariusz: ,

Muzyka:
Brett Detar
,
Ben Romans

Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Demony - Zdjęcie 1Demony - Zdjęcie 2Demony - Zdjęcie 3Demony - Zdjęcie 4Demony - Zdjęcie 5Demony - Zdjęcie 6Demony - Zdjęcie 7Demony - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Alyce Online PL - Film
Alyce

Alyce i Carroll wchodzą na dach budynku. Podczas wygłupów dochodzi do tragicznego wypadku, Carroll pada. Alyce nie może sobie poradzić z poczuciem...
13 Eerie Online PL - Film
13 Eerie

Po przybyciu na opuszczoną wyspę studenci kryminologii stają się świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń.
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic Online PL - Film
Hansel i Gretel: Łowcy...

Od wydarzeń, jakie miały miejsce w piernikowej chatce minęło 15 lat. Obecnie Jaś i Małgosia to dorośli ludzie, którzy polują na czarownice.
Czarnobyl. Reaktor strachu Online PL - Film
Czarnobyl. Reaktor strachu

Sześcioro młodych ludzi, szukających ekstremalnych wrażeń, wynajmuje przewodnika. Mimo surowych zakazów udają się oni do miasta widmo.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online