HD Filmy Online

Film Online: Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1402)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 


Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2012-03-16 (Polska) 2012-01-05 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Komentarze do Filmu Online:

grizzly
oj straszny bardzo, bałem się wracać do domu :)

yedii
Jestem fanem horrorów ale ten mi nie przypadł do gustu

Bania
mi to prawie zwieracze puściły jak oglądałem

Demonik
muzyka Bretta Detara i Bena Romansa trzymała w napięciu

Pepe2
Zwiastun już zachęcał ale film mnie przerósł

Arturro
William Brent Bell świetnie mu wychodzi tworzenie horrorów

kinia
Bardzo się bałam więc polecam ;)

Gejzeton
woooow! straszny

inez
Do dzisiaj jeszcze wieczorami mam sceny w głowie

Hryzek
Powiem szczerze że był przerażający

       

Powiązane Filmy Online:

Mroczne cienie - Film Online
Mroczne cienie
Główny bohater filmu to Barnabas Collins (Johnny Deep), który staje się wampirem. Łamie on serce pewnej wiedźmy i dlatego zostaje pochowany żywcem.
Noc Oczyszczenia: Anarchia - Film Online
Noc Oczyszczenia: Anarchia
To sequel znanego thrillera. Akcja filmu rozgrywa się rok później. Podczas kolejnej nocy na świecie rządy przejmie przemoc.
Byzantium - Film Online
Byzantium
Film opowiada historię dwóch tajemniczych kobiet, które przybywają do nadmorskiego kurortu, w którym szukają schronienia.
Hell - Film Online
Hell
Świat, jaki dotychczas był nam znany, przestał istnieć. Temperatura na planecie podniosła się o 10 stopni Celsjusza. Słońce spaliło Ziemię.
Postrach nocy 2: Nowa krew - Film Online
Postrach nocy 2: Nowa krew
Charley jedzie na studencką wymianę do Rumunii. Na tamtejszym uniwersytecie spotyka piękną panią profesor, która nocą zmienia się w niebezpieczną wamp...
Sawney: Kanibal ze Szkocji - Film Online
Sawney: Kanibal ze Szkocji
Dziennikarz z Glasgow zaczyna interesować się tajemniczymi zniknięciami ludzi. Nie wie, że za całą sprawą stoi szalona rodzina kanibali.
Wiecznie żywy - Film Online
Wiecznie żywy
Zombie R. zakochuje się w dziewczynie swojej ofiary, Julii. Czy uczucie między tym dwojgiem ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie?
Śmierć w Tombstone - Film Online
Śmierć w Tombstone
Film opowiada historię lidera gangu, który został zamordowany przez swoich ludzi i trafił do piekła. Szatan daje mu szansę na dokonanie zemsty.
Lśnienie - Film Online
Lśnienie
Jack otrzymuje posadę w hotelu Overlook. Mężczyzna przeprowadza się tam z rodziną. Szybko okazuje się, że hotel jest nawiedzony.
Kolekcjoner - Film Online
Kolekcjoner
Elana po imprezie w zamkniętym klubie trafia w ręce Kolekcjonera, seryjnego psychopatycznego mordercy. Tylko Arkin może ją uratować.
Nadprzyrodzony pakt - Film Online
Nadprzyrodzony pakt
Annie stara się uporać ze złymi wspomnieniami i niedawną śmiercią matki. Wraca do rodzinnego domu, w którym odkrywa tajemny pokój.
Śmiertelna paranoja - Film Online
Śmiertelna paranoja
Grupa żołnierzy zostaje wysłana do opuszczonej bazy wojskowej, która straciła kontakt ze światem.

Zobacz wszystkie Filmy Online