Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1460)
Demony Online PL Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 

Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

Premiera: 2012-03-16 (Polska) 2012-01-05 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Galeria zdjęć:

Demony Online - Zdjęcie 1Demony Online - Zdjęcie 2Demony Online - Zdjęcie 3Demony Online - Zdjęcie 4Demony Online - Zdjęcie 5Demony Online - Zdjęcie 6Demony Online - Zdjęcie 7Demony Online - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Kronika opętania Online PL
Kronika opętania

Na weekendowej wyprzedaży Em kupuje tajemniczą skrzynkę. Od tej chwili zaczyna bardzo dziwnie się zachowywać, co budzi niepokój rodziców.
Tragedia na przełęczy Diatłowa Online PL
Tragedia na przełęczy...

Grupa studentów z Ameryki wyrusza na wyprawę górską, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć alpinistów i tajemniczą historię z 1959 roku.
Kobieta w czerni Online PL
Kobieta w czerni

Artur przybywa do rezydencji zmarłej klientki, by uporządkować jej dokumenty. Mężczyzna przekonuje się, że miejsce jest nawiedzone przez ducha.
John ginie na końcu Online PL
John ginie na końcu

Duże zainteresowanie wszystkich budzi pojawienie się na ulicznym rynku nowego narkotyku. Nazwany on został „sosem sojowym”.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9