Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1573)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 

Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2012-03-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy z Filmu Online:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Demony Online - Zdjęcie 1Demony Online - Zdjęcie 2Demony Online - Zdjęcie 3Demony Online - Zdjęcie 4Demony Online - Zdjęcie 5Demony Online - Zdjęcie 6Demony Online - Zdjęcie 7Demony Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Nosferatu - symfonia grozy Online PL
Nosferatu - symfonia grozy

Bohater filmu to Thomas – pracownik agencji, która uczestniczy w sprzedaży posiadłości w Wismarze. Mężczyzna zostaje oddelegowany do Karpat.
John ginie na końcu Online PL
John ginie na końcu

Duże zainteresowanie wszystkich budzi pojawienie się na ulicznym rynku nowego narkotyku. Nazwany on został „sosem sojowym”.
Paranormal Activity: Naznaczeni Online PL
Paranormal Activity:...

Amerykański horror będący kontynuacją „Paranolmal Activity 4” i jednocześnie piątym obrazem filmowej serii, która została zapoczątkowana w 2007...
The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia Online PL
The Haunting in Connecticut...

Film opowiada historię rodziny, która wprowadziła się do nowego domu. Bohaterowie posiadają dar, który umożliwia im kontakt ze zmarłymi.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online