Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1460)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.


Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2012-03-16 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria:
William Brent Bell

Scenariusz: ,

Muzyka:
Brett Detar
,
Ben Romans

Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Demony - Zdjęcie 1Demony - Zdjęcie 2Demony - Zdjęcie 3Demony - Zdjęcie 4Demony - Zdjęcie 5Demony - Zdjęcie 6Demony - Zdjęcie 7Demony - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Wampirzyce Online PL - Film
Wampirzyce

Bohaterkami filmu są dwie kobiety-wampirzyce. Mieszkają w Nowym Jorku. Żyją normalnie i próbują ułożyć sobie życie osobiste.
[Rec] 3: Geneza Online PL - Film
[Rec] 3: Geneza

Na weselu atakuje nagle złowrogi wirus, która zmienia gości w krwiożercze bestie. Panna Młoda musi walczyć o przetrwanie.
The Strain Online PL - Film
The Strain

Kiedy na lotnisku JFK w Nowym Jorku ląduje Boeing 777 urywa się kontakt z jego załogą, do oceny sytuacji wezwany zostaje zespół dr Goodweathera.
Sinister Online PL - Film
Sinister

Ellison wraz z rodziną przeprowadza się do domu na przedmieściach. Znajduje tam niebezpieczne kasety video, które sprowadzają zło na mieszkańców domu.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online