HD Filmy Online

Film Online: Demony (2012)

The Devil Inside

Ocena: 6.4/10 (1402)

Maria podczas egzorcyzmów zabiła trzy osoby i została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Po 20 latach jej córka chce odkryć prawdę o morderstwie.

„Demony” to amerykański horror w reżyserii Williama Renta Bella. W 1989 roku na linię alarmową w South Hartford dzwoni kobieta, która informuje, że zabiła właśnie trzy osoby. Maria Rossi (Suzan Crowley) dokonała morderstwa podczas egzorcyzmów dokonywanych na jej osobie. Po tym zdarzeniu Maria została uznana za chorą psychicznie i osadzona w zakładzie dla chorych psychicznie w Rzymie. 20 lat później córka Marii, Isabella (Fernanda Andrade) odwiedza ją i chce odkryć prawdę o morderstwie. Isabella jest przerażona tym, co nadal dzieje się z jej matką. Aby zrozumieć istotę egzorcyzmów Isabelle jest świadkiem jednego z nich. Prosi też o pomoc specjalistów, dwóch księży- egzorcystów, którzy odkrywają, że Maria została opętana przez cztery potężne demony. Zaczyna się walka z ogromnymi siłami zła, z jakimi nie mieli do czynienia do tej pory specjaliści.

 


Długość: 01:23:18
Gatunek: Horror

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2012-03-16 (Polska) 2012-01-05 (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: William Brent Bell
Scenariusz: William Brent Bell, Matthew Peterman

Muzyka: Brett Detar, Ben Romans
Zdjęcia: Gonzalo Amat

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Jeff Victoroff

Komentarze do Filmu Online:

grizzly
oj straszny bardzo, bałem się wracać do domu :)

yedii
Jestem fanem horrorów ale ten mi nie przypadł do gustu

Bania
mi to prawie zwieracze puściły jak oglądałem

Demonik
muzyka Bretta Detara i Bena Romansa trzymała w napięciu

Pepe2
Zwiastun już zachęcał ale film mnie przerósł

Arturro
William Brent Bell świetnie mu wychodzi tworzenie horrorów

kinia
Bardzo się bałam więc polecam ;)

Gejzeton
woooow! straszny

inez
Do dzisiaj jeszcze wieczorami mam sceny w głowie

Hryzek
Powiem szczerze że był przerażający

       

Powiązane Filmy Online:

Czarnobyl. Reaktor strachu - Film Online
Czarnobyl. Reaktor strachu
Sześcioro młodych ludzi, szukających ekstremalnych wrażeń, wynajmuje przewodnika. Mimo surowych zakazów udają się oni do miasta widmo.
Entity - Film Online
Entity
Dziennikarze chcą nakręcić reportaż o niewyjaśnionym znalezisku, a dokładnie o 34 ludzkich ciałach, które zostały znalezione w 1998 roku.
Vamp U - Film Online
Vamp U
Wampir Wayne po uśmierceniu ukochanej Mary traci swą moc. Po 300 latach spotka studentkę łudząco podobną do dawnej ukochanej.
Sin-Jin - Film Online
Sin-Jin
Dwaj policjanci w Dzień Zaduszny muszą przetransportować przestępcę, o którym zupełnie nic nie wiedzą, poza tym, że zwie się on Sin-Jin Smyth.
Gabinet doktora Caligari - Film Online
Gabinet doktora Caligari
W jednym z niemieckich miasteczek dochodzi do serii okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na hipnotyzera Cezara.
A Resurrection - Film Online
A Resurrection
Film opowiada historię nastolatka o imieniu Eli. Eli jest dręczony i prześladowany przez Brandona i paczkę jego przyjaciół.
Chirurgiczna precyzja - Film Online
Chirurgiczna precyzja
W umyśle wyobcowanej i wyszydzanej nastolatki Pauline zaczynają rodzić się przerażające fantazje, które zaczyna wcielać w życie.
Zajazd pod duchem - Film Online
Zajazd pod duchem
Bohaterami filmu są Claire i Luke. Pracują oni w zabytkowym hotelu Yankee Pedlar Inn. Hotel zostaje zamknięty z uwagi na obecność duchów.
Stranded - Film Online
Stranded
Na statku kosmicznym zaczyna rozprzestrzeniać się tajemniczy wirus. Astronauci zostają zarażeni wirusem, chorobą nieznanego pochodzenia.
Grave Encounters 2 - Film Online
Grave Encounters 2
Grupa studentów zbiera dowody na to, że film „Grave Encounters” to dokument. Aby dowieść tego przekraczają bramy szpitala psychiatrycznego.
Klątwa laleczki Chucky - Film Online
Klątwa laleczki Chucky
Kolejna opowieść o demonicznej i zabójczej zabawce z duszą seryjnego mordercy. Tym razem celem rudowłosej lalki będzie niewinna dziewczynka.
Prometeusz - Film Online
Prometeusz
Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Grupa naukowców wybiera się w podróż kosmiczną, aby poznać autorów tajemniczych piktogramów.

Zobacz wszystkie Filmy Online