Dark Skies (2013)

Ocena: 7.4/10 (801)

Życie rodziny zmienia się w koszmar, kiedy w ich domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Kto za tym stoi? Sami muszą rozwiązać tę zagadkę.

„Dark Skies” (2013) to amerykański horror z gatunku science-fiction, którego reżyserem jest Scott Stewart. W filmie wystąpili: Keri Russell, Kadan Rockett, Dakota Goyo, Josh Hamilton, Annie Thurman, Trevor St. John, Michael Patrick McGill, Josh Wingate. Film opowiada historię pewnej rodziny. Lacy i Daniel mieszkają na przedmieściach z dwójką dzieci. Bohaterowie nie mogą być do końca szczęśliwi, gdyż borykają się z problemami finansowymi. Problemy te odbijają się na wszystkich członkach rodziny. Nagle w ich domu zaczyna dochodzić do dziwnych, niepokojących zdarzeń. Bez powodu uruchamia się alarm antywłamaniowy, jedzenie z lodówki potrafi ułożyć się w tajemnicze wzory, a fotografie znikają z ramek. Policja jednak bagatelizuje kolejne zgłoszenia i ignoruje całą sprawę. Daniel i Lacy muszą więc sami, za wszelką cenę rozwiązać niesamowitą zagadkę. Czy im się to uda?

    Lubisz ten film?    

Długość: 01:37:30
Gatunek: Thriller, Sci-Fi

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Scott Stewart
Scenariusz: Scott Stewart

Muzyka: Joseph Bishara
Zdjęcia: David Boyd

Główni aktorzy z Filmu Online:

Keri Russell, Kadan Rockett, Dakota Goyo, Josh Hamilton, Annie Thurman, Trevor St. John, Michael Patrick McGill, Josh Wingate

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Dark Skies - Zdjęcie 1Dark Skies - Zdjęcie 2Dark Skies - Zdjęcie 3Dark Skies - Zdjęcie 4Dark Skies - Zdjęcie 5Dark Skies - Zdjęcie 6Dark Skies - Zdjęcie 7Dark Skies - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

„Dark Skies” to film dla widzów, którzy uwielbiają horrory science-fiction. Scott Stewart przyłożył się do realizacji tego filmu dając z siebie wszystko. Już na samym początku widz zaczyna zastanawiać się nad światem przedstawionym w „Dark Skies”, a także próbuje dotrzeć do rozszyfrowania zagadki, jaką niesie ze sobą tytuł. Film nie straszy krwią, ani obrazami walającego się mięsa (jak np. „Piła mechaniczna 3D”). Mroczny klimat budowany jest w inteligentny sposób. Widzowie zaczynają się zastanawiać, co jest prawdą, a co nie i jak wszystko powinno wyglądać. Co najbardziej straszy w „Dark Skies”? Po prostu zdarzenia niesamowite: tajemnicze wzory, znikające zdjęcia, dziwne odgłosy. Reżyser właśnie w ten sposób potęguje napięcie, żeby unieruchomić publiczność. Rozwiązanie zagadki nie jest mocno zaskakujące, ale ciekawe.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Europa Report Film Online PL
Europa Report

Grupa sześciu astronautów zostaje wysłana w kosmos w celu zbadania Europy, jednego z księżyców Saturna. Podczas misji dochodzi jednak do poważnej awarii.
The Signal Film Online PL
The Signal

Bohaterowie trafiają na pustynię, gdzie odnajduje dziwny dom. Odzyskują przytomność dopiero w niewoli.
Equilibrium Film Online PL
Equilibrium

Mieszkańcy Librii dzień w dzień przyjmują dawkę leku o nazwie Prozium. Lek ma na celu eliminację negatywnych emocji i wygłuszanie pozostałych.
Kolonia Film Online PL
Kolonia

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Na Ziemi panuje wieczna zima. Ludzie walczą, aby przetrwać.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online