Czekolada (2000)

Chocolat

Ocena: 8.5/10 (16185)

Vianne Rocher podróżuje po świecie i sprzedaje czekoladę. Pewnego dnia trafia do francuskiego miasteczka i tam otwiera sklep z czekoladą.

„Czekolada” to komediodramat romantyczny z 2000 roku, którego reżyserem jest Lasse Hallstrom. Scenariusz filmowy powstał w oparciu o powieść Joanne Harris pod takim samym tytułem. Rzecz dzieje się w 1960 roku w małym miasteczku w Francji. Główna bohaterka filmu to kobieta, która nazywa się Vianne Rocher. Kobieta ma sześcioletnią córeczkę. Bohaterka podróżuje po świecie i sprzedaje czekoladę. W 1959 roku trafia do małej, francuskiej miejscowości Lansquenet-sous-Tannes. Kobieta zamierza otworzyć w tym miasteczku sklep z czekoladą, tak zwaną czekoladziarnię. Burmistrz miasta jest nastawiony negatywnie do Vianne. Próbuje jej zaszkodzić i robi wszystko, by tak się stało. Vianne jednak przychylnie nastawiona do mieszkańców, pełna ciepła i szczerości nie zamierza się poddać. Kobieta zaczyna zyskiwać przychylność społeczeństwa. Pewnego dnia w miasteczku pojawiają się „rzeczni piraci”.


Długość: 01:57:27
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2001-06-08 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria:
Lasse Hallström

Scenariusz:

Muzyka:
Rachel Portman

Zdjęcia: Roger Pratt
Na podstawie: Joanne Harris

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Czekolada - Zdjęcie 1Czekolada - Zdjęcie 2Czekolada - Zdjęcie 3Czekolada - Zdjęcie 4Czekolada - Zdjęcie 5Czekolada - Zdjęcie 6Czekolada - Zdjęcie 7Czekolada - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Dobre uczynki Online PL - Film
Dobre uczynki

Wesley prowadzi spokojne i uporządkowane życie. Pewnego dnia przypadkowo spotyka Lindsay, samotną matkę z problemami.
Artysta Online PL - Film
Artysta

Główny bohater filmu jest gwiazdą kina niemego. Pewny siebie i zarozumiały odmawia wzięcia udziału w dźwiękowym projekcie.
Kumple od kufla Online PL - Film
Kumple od kufla

Kate i Luke pracują razem i są przyjaciółmi. Wiele wskazuje na to, że mogliby zbudować coś więcej, jednak każde z nich jest już w związku z kimś...
Z miłości do... Online PL - Film
Z miłości do...

Marion i Arthur to para wiekowego już małżeństwa. Kobieta uczestniczy w zajęciach chóru dla seniorów, z czego maż nie jest zbyt zadowolony.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online