HD Filmy Online

Film Online: Czekolada (2000)

Chocolat

Ocena: 8.5/10 (15849)

Vianne Rocher podróżuje po świecie i sprzedaje czekoladę. Pewnego dnia trafia do francuskiego miasteczka i tam otwiera sklep z czekoladą.

„Czekolada” to komediodramat romantyczny z 2000 roku, którego reżyserem jest Lasse Hallstrom. Scenariusz filmowy powstał w oparciu o powieść Joanne Harris pod takim samym tytułem. Rzecz dzieje się w 1960 roku w małym miasteczku w Francji. Główna bohaterka filmu to kobieta, która nazywa się Vianne Rocher. Kobieta ma sześcioletnią córeczkę. Bohaterka podróżuje po świecie i sprzedaje czekoladę. W 1959 roku trafia do małej, francuskiej miejscowości Lansquenet-sous-Tannes. Kobieta zamierza otworzyć w tym miasteczku sklep z czekoladą, tak zwaną czekoladziarnię. Burmistrz miasta jest nastawiony negatywnie do Vianne. Próbuje jej zaszkodzić i robi wszystko, by tak się stało. Vianne jednak przychylnie nastawiona do mieszkańców, pełna ciepła i szczerości nie zamierza się poddać. Kobieta zaczyna zyskiwać przychylność społeczeństwa. Pewnego dnia w miasteczku pojawiają się „rzeczni piraci”.

Długość: 01:57:27
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2001-06-08 (Polska) 2000-12-15 (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Lasse Hallström
Scenariusz: Robert Nelson Jacobs

Muzyka: Rachel Portman
Zdjęcia: Roger Pratt
Na podstawie: Joanne Harris

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Juliette Binoche, Johnny Depp, Carrie-Anne Moss, Lena Olin, Judi Dench, Alfred Molina, Peter Stormare, Leslie Caron

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Kumple od kufla - Film Online
Kumple od kufla
Kate i Luke pracują razem i są przyjaciółmi. Wiele wskazuje na to, że mogliby zbudować coś więcej, jednak każde z nich jest już w związku z kimś in...
Na własne ryzyko - Film Online
Na własne ryzyko
Ekscentryczny Kenneth zamieszcza ogłoszenie w gazecie, w którym poszukuje człowieka – towarzysza do odbywania wycieczek w czasie.
Czas na miłość - Film Online
Czas na miłość
Tim posiada zdolność podróżowania w czasie. Postanawia wykorzystać ten niezwykły dar i zdobyć serce pięknej Mary.
Cudowne tu i teraz - Film Online
Cudowne tu i teraz
Sutter, lekkoduch i bardzo popularny chłopak w szkole oraz Aimee, poukładana i pilna dziewczyna bardzo się do siebie zbliżają.
Sesje - Film Online
Sesje
Bohaterem filmu jest mężczyzna, który zbliża się do czterdziestki. Jego ciało zostało dotknięte paraliżem. Marc chce poznać smak seksu.
Dobre uczynki - Film Online
Dobre uczynki
Wesley prowadzi spokojne i uporządkowane życie. Pewnego dnia przypadkowo spotyka Lindsay, samotną matkę z problemami.
Przyjaciel do końca świata - Film Online
Przyjaciel do końca świata
Do Ziemi zbliża się asteroida i koniec świata jest nieunikniony. Dodge wyrusza ze swoją sąsiadką na poszukiwanie swojej szkolnej miłości.
Smak życia 3, czyli chińska układanka - Film Online
Smak życia 3, czyli chińska...
Bohaterów połączyło wspólne życie studenckie. Obecnie mają po 40 lat, a ich życie nadal jest skomplikowane jak chińska układanka.
Światła wielkiego miasta - Film Online
Światła wielkiego miasta
Bohaterką jest niewidoma kwiaciarka i „elegancki tramp”. Tramp ma cel: chce uzbierać potrzebną sumę pieniędzy na operację dla ukochanej.
Benny i Joon - Film Online
Benny i Joon
Film opowiada historię miłości niezrównoważonej emocjonalnie malarki Joon i ekscentrycznego Sama. Czy miłość ma szansę na spełnienie?
Celeste i Jesse - Na zawsze razem - Film Online
Celeste i Jesse - Na zawsze r...
Celeste i Jesse to małżeństwo, które jest z sobą od czasów liceum. Para decyduje się na rozwód, ale nie może bez siebie żyć.
Barefoot - Film Online
Barefoot
Pewnego razu bohater spotyka Daisy Kensington – dziewczynę z problemami psychicznymi. Mężczyzna zamierza udać się z dziewczyną na ślub swojego brata.

Zobacz wszystkie Filmy Online