Bezpieczna przystań (2013)

Safe Haven

Ocena: 8.2/10 (3489)

Młoda kobieta przyjeżdża do miasteczka, w którym poznaje miejscowego sklepikarza. Między nimi nawiązuje się nic porozumienia.

„Bezpieczna przystań” to melodramat produkcji amerykańskiej z 2013 roku. Pewnego razu do malutkiego miasteczka przybywa tajemnicza kobieta. Jest młoda, ładna, atrakcyjna, jednakże mocno zdystansowana do ludzi. Wiedzie ona życie pustelniczki, pozostając na uboczu miejscowej społeczności. Kobieta jest wycofana i cicha, nie mówi nic o sobie, nie rozmawia z nieznajomymi, stroni od wszelkich kontaktów towarzyskich. Jednego razu na drodze pięknej, tajemniczej Katie staje właściciel małego, miejscowego sklepiku – Alex. Mężczyzna jest wdowcem i ojcem dwójki dzieci. Katie powoli otwiera swój świat przed Alexem i wpuszcza go do swojego wnętrza. Kobieta angażuje się w życie sklepikarza i jego dzieci i coraz to mocniej zapuszcza korzenie w lokalnej społeczności i w miasteczku. Niestety, właśnie w tym momencie pojawia się widmo przeszłości. Czy jest coś, co może zepsuć szczęście tych dwojga?

 

Długość: 01:55:06
Gatunek: Melodramat

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Lasse Hallström
Scenariusz: Leslie Bohem, Dana Stevens, Gage Lansky

Muzyka: Deborah Lurie
Zdjęcia: Terry Stacey
Na podstawie: Nicholas Sparks

Główni aktorzy z Filmu Online:

Julianne Hough, Josh Duhamel, David Lyons, Mimi Kirkland, Noah Lomax, Cobie Smulders, Red West, Robin Mullins

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 1Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 2Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 3Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 4Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 5Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 6Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 7Bezpieczna przystań Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Cicha, skromna i stroniąca od ludzi młoda, atrakcyjna kobieta, kierując się własnym wyborem, chce pozostać na uboczu lokalnej społeczności, czym budzi ogólną ciekawość. Poznaje jednak atrakcyjnego mężczyznę, ojca dwójki dzieci i wdowca, którego stopniowo zaczyna akceptować i darzyć uczuciem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie upiorna przeszłość.

Recenzja Filmu Online:

Nicholas Sparks to gwarancja sukcesu, bo przecież filmy oparte na jego powieściach na stałe chyba już weszły do kanonu wyciskaczy łez. Wystarczy choćby tutaj wspomnieć „Szkołę uczuć”, „Pamiętnik” czy „Wciąż ją kocham”. Film Lasse'a Hallstroma to kolejny zamach na żadnych emocji i prawdziwych uczuć widzów. Reżyser niestety chciał złapać kilka srok za jeden ogon i próbował pomieszać zbyt wiele gatunków filmowych. Takie połączenia nie są najczęściej możliwe, dlatego bezpieczniej by było zostać już w jednej konwencji, w którą ten film wpisuje się doskonale. Melodramat bohaterów można było natomiast przedstawić z odrobiną kreatywności. Dostajemy niestety bowiem tandetną symbolikę i sielankowo namalowane miejsce akcji. Mimo tego film ogląda się zaskakująco dobrze, widzowie na pewno nie będą narzekać na nudę.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

Hot
Lasse Hallström znowu wyreżyserował wspaniały film.

Papaja
Julianne Hough także wyglądała pięknie w online.

Komputer_O_Zajęty!
Bardzo piękny film. Czekam na więcej filmów z Josh'em Duhamel'em.

Mieszkanie2456
Uwielbiam filmy typu Melodramat.

Jogurtt
Film mi się nie podobał, dlatego bo każdy może to przeżyć w swoim życiu.

Kazidełka987
Film mi się bardzooo podobał, ale gdy miał być przepiękny koniec mój kot zrzucił mi laptopa ze stołu. I teraz muszę korzystać z komputera, który ma internet przez telefon.

Wulkan
Noah Lomax jest moim ulubionym aktorem i muszę przyznać że lepiej wypadł niż w The Walking Dead.

Jaskiniał
Film nie przekonał mnie za bardzo, ale Julianne Hough i Josh Duhamel jak dla mnie uratowali ten film.

Ania666Shir
Jak obejrzałam film i poszłam spać śniło mi się jak byłam Julianne Hough.

Diana666Bar
Red West jest bardzo stary, ale niezły.

          

Powiązane Filmy Online:

Ona Online PL
Ona

Theodore samotny pisarz zakochuje się w zainstalowanym na komputerze i telefonie nowatorskim systemie operacyjnym Samancie.
Step Up: All In Online PL
Step Up: All In

W Las Vegas pojawiają się tancerze, znani z poprzednich części filmu, by tam zawalczyć o swoje marzenia i pokazać soje umiejętności.
Bestia Online PL
Bestia

Nowa wersja baśni „Piękna i Bestia”, której akcja rozgrywa się na współczesnym Manhattanie. Kyle zostaje zmieniony w koszmarną kreaturę, a...
Makowe wzgórze Online PL
Makowe wzgórze

Główna bohaterka nazywa się Umi Matsuzaki. Ojciec Umi był oficerem i służył w marynarce wojennej, niestety zginął.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online