Bezpieczna przystań (2013)

Safe Haven

Ocena: 8.2/10 (2907)

Młoda kobieta przyjeżdża do miasteczka, w którym poznaje miejscowego sklepikarza. Między nimi nawiązuje się nic porozumienia.

„Bezpieczna przystań” to melodramat produkcji amerykańskiej z 2013 roku. Pewnego razu do malutkiego miasteczka przybywa tajemnicza kobieta. Jest młoda, ładna, atrakcyjna, jednakże mocno zdystansowana do ludzi. Wiedzie ona życie pustelniczki, pozostając na uboczu miejscowej społeczności. Kobieta jest wycofana i cicha, nie mówi nic o sobie, nie rozmawia z nieznajomymi, stroni od wszelkich kontaktów towarzyskich. Jednego razu na drodze pięknej, tajemniczej Katie staje właściciel małego, miejscowego sklepiku – Alex. Mężczyzna jest wdowcem i ojcem dwójki dzieci. Katie powoli otwiera swój świat przed Alexem i wpuszcza go do swojego wnętrza. Kobieta angażuje się w życie sklepikarza i jego dzieci i coraz to mocniej zapuszcza korzenie w lokalnej społeczności i w miasteczku. Niestety, właśnie w tym momencie pojawia się widmo przeszłości. Czy jest coś, co może zepsuć szczęście tych dwojga?

 

Długość: 01:55:06
Gatunek: Melodramat

Premiera: (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Lasse Hallström
Scenariusz: Leslie Bohem, Dana Stevens, Gage Lansky

Muzyka: Deborah Lurie
Zdjęcia: Terry Stacey
Na podstawie: Nicholas Sparks

Główni aktorzy z Filmu Online:

Julianne Hough, Josh Duhamel, David Lyons, Mimi Kirkland, Noah Lomax, Cobie Smulders, Red West, Robin Mullins

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Bezpieczna przystań - Zdjęcie 1Bezpieczna przystań - Zdjęcie 2Bezpieczna przystań - Zdjęcie 3Bezpieczna przystań - Zdjęcie 4Bezpieczna przystań - Zdjęcie 5Bezpieczna przystań - Zdjęcie 6Bezpieczna przystań - Zdjęcie 7Bezpieczna przystań - Zdjęcie 8

Recenzja Filmu Online:

Nicholas Sparks to gwarancja sukcesu, bo przecież filmy oparte na jego powieściach na stałe chyba już weszły do kanonu wyciskaczy łez. Wystarczy choćby tutaj wspomnieć „Szkołę uczuć”, „Pamiętnik” czy „Wciąż ją kocham”. Film Lasse'a Hallstroma to kolejny zamach na żadnych emocji i prawdziwych uczuć widzów. Reżyser niestety chciał złapać kilka srok za jeden ogon i próbował pomieszać zbyt wiele gatunków filmowych. Takie połączenia nie są najczęściej możliwe, dlatego bezpieczniej by było zostać już w jednej konwencji, w którą ten film wpisuje się doskonale. Melodramat bohaterów można było natomiast przedstawić z odrobiną kreatywności. Dostajemy niestety bowiem tandetną symbolikę i sielankowo namalowane miejsce akcji. Mimo tego film ogląda się zaskakująco dobrze, widzowie na pewno nie będą narzekać na nudę.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Powiązane Filmy Online:

Metéora Film Online PL
Metéora

W greckich klasztorach znajduje się mnich Theodoros i siostra Urania. Między tym dwojgiem zaczyna się rodzić wielkie uczucie.
Zostawić Las Vegas Film Online PL
Zostawić Las Vegas

Dwoje zagubionych, samotnych ludzi zaczyna darzyć się uczuciem. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie wierzą w to, że ich związek ma szansę przetrwać.
Hemingway i Gellhorn Film Online PL
Hemingway i Gellhorn

Film opowiada o burzliwym małżeństwie literackiego geniusza Ernesta Hemingwaya i przepięknej reporterki i korespondentki wojennej – Marthy.
Wichry namiętności Film Online PL
Wichry namiętności

Pasjonująca historia miłosna, która opowiada o trzech braciach zakochanych w tej samej kobiecie.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online