Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.


Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online w jakości HD z Lektorem PL:


Premiera: (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria:
David Brooks

Scenariusz:

Muzyka:
David Buckley

Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Bankomat - Zdjęcie 1Bankomat - Zdjęcie 2Bankomat - Zdjęcie 3Bankomat - Zdjęcie 4Bankomat - Zdjęcie 5Bankomat - Zdjęcie 6Bankomat - Zdjęcie 7Bankomat - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Open Windows Online PL - Film
Open Windows

Nick Chambers jest wielkim fanem aktorki Jill Goddard, nie może uwierzyć w swoje szczęście gdy wygrywa spotkanie twarzą w twarz ze swoją piękną muzą.
Upadek Online PL - Film
Upadek

D-Fens przechodzi obecnie kiepski okres w życiu: rozwiódł się z żoną, stracił pracę. Przykre doświadczenia powodują w nim narastającą złość.
Michael Online PL - Film
Michael

Cichy i spokojny z pozoru, agent ubezpieczeniowy Michael, przetrzymuje w zamkniętej piwnicy dziesięcioletniego chłopca.
Sęp Online PL - Film
Sęp

Nadkomisarz „Sęp” próbuje rozwiązać sprawę tajemniczych zniknięć ludzi ze środowiska przestępczego. Toczy z przeciwnikiem bardzo niebezpieczną...

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online