HD Filmy Online

Film Online: Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (467)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 


Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2012-02-17 (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Scenic Route - Film Online
Scenic Route
Mitchell i Carter, bardzo dobrzy przyjaciele, udają się razem w podróż. Niespodziewanie na opustoszałym terenie ich samochód się psuje.
Kod nieśmiertelności - Film Online
Kod nieśmiertelności
Colter bierze udział w eksperymencie, który został zatytułowany „kod nieśmiertelności”. Musi powstrzymać terrorystę.
Gra - Film Online
Gra
Znudzony życiem biznesmen Nicholas otrzymuje możliwość wzięcia udziału w grze, która wpłynie bezpośrednio na jego życie.
Perfekcjonista - Film Online
Perfekcjonista
Film opowiada prawdziwa historię najbardziej zuchwałej kradzieży XXI wieku, kiedy to łupem padło 11,6 miliona euro.
Misery - Film Online
Misery
Pisarz ulega wypadkowi. Ratuje go Annie Wilkes. Kobieta prosi Paula, by pozwolił jej przeczytać maszynopis w zamian za troskliwą opiekę.
Człowiek na krawędzi - Film Online
Człowiek na krawędzi
Mężczyzna zamierza popełnić samobójstwo i skoczyć z 21 piętra. W tym samym czasie włamywacze próbują ukraść bezcenny diament.
Disconnect - Film Online
Disconnect
Film opowiada historię kilku ludzi, którzy próbują się odnaleźć w świecie zdominowanym przez nowoczesną technologię i Internet.
Obłęd - Film Online
Obłęd
Jack zostaje oskarżony o zabójstwo policjanta i trafia do zakładu psychiatrycznego. W szpitalu bohater zostaje poddany eksperymentalnej terapii.
Hamilton: W interesie narodu - Film Online
Hamilton: W interesie narodu
Carl przymierza się do przejścia na zasłużoną emeryturę. Rozpoczyna on jednak pościg po świecie za skradzionymi rakietami.
Sin City 2: Damulka warta grzechu - Film Online
Sin City 2: Damulka warta grz...
W życiu Dwight’a utrzymującego się z robienia kompromitujących zdjęć biznesmenom pojawia się dawna miłość Avy. Kobieta wprost pała żądzą zemsty.
Uniewinniony - Film Online
Uniewinniony
Prokurator Mitch Brockton zostaje zmanipulowany i w wyniku tego uwalnia winnego popełnienie morderstwa. To wydarzenie wywraca jego życie do góry nogami.
Incepcja - Film Online
Incepcja
Dom Cobb wydobywa cenne informacje z podświadomości śpiących ludzi. Tym razem jednak będzie musiał dokonać incepcji.

Zobacz wszystkie Filmy Online