Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 

Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy z Filmu Online:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Bankomat Online - Zdjęcie 1Bankomat Online - Zdjęcie 2Bankomat Online - Zdjęcie 3Bankomat Online - Zdjęcie 4Bankomat Online - Zdjęcie 5Bankomat Online - Zdjęcie 6Bankomat Online - Zdjęcie 7Bankomat Online - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmy Online:

          

Powiązane Filmy Online:

Sa-i-ko-mae-teu-ri Online PL
Sa-i-ko-mae-teu-ri

Młody mężczyzna za pomocą dotyku jest w stanie zobaczyć przeszłość. Detektyw postanawia wykorzystać tę umiejętność przy rozwiązaniu sprawy...
Retreat Online PL
Retreat

Żeby naprawić relacje małżonkowie postanawiają wyjechać tylko we dwójkę na bezludną wyspę. Tam spotykają wpółmartwego żołnierza.
All Cheerleaders Die Online PL
All Cheerleaders Die

Kiedy przywódczyni cheerleaderek ginie w wypadku, na jej miejsce kandyduje zbuntowana nastolatka.
Pionér Online PL
Pionér

Lata 80. XX wieku, początek wielkiego norweskiego boomu naftowego. Poddnem Morza Północnego zostają odkryte potężne złoża ropy i gazu.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online