Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 

Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Galeria zdjęć:

Bankomat Online - Zdjęcie 1Bankomat Online - Zdjęcie 2Bankomat Online - Zdjęcie 3Bankomat Online - Zdjęcie 4Bankomat Online - Zdjęcie 5Bankomat Online - Zdjęcie 6Bankomat Online - Zdjęcie 7Bankomat Online - Zdjęcie 8

Komentarze:

          

Powiązane:

Disconnect Online PL
Disconnect

Film opowiada historię kilku ludzi, którzy próbują się odnaleźć w świecie zdominowanym przez nowoczesną technologię i Internet.
Big Love Online PL
Big Love

Historia o wielkiej burzliwej, namiętnej miłości, która przeobraża się w miłość toksyczną i zmierzać będzie do dramatycznego finału.
Porwanie Online PL
Porwanie

Historia porwania duńskiego statku towarowego MV Rozen przez somalijskich piratów. Wydarzenia widziane oczami kucharza Mikkela i inżyniera Jana.
Pokusa Online PL
Pokusa

Dziennikarz Ward z bratem Jackiem prowadzą prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa szeryfa przez łowcę krokodyli.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online