HD Filmy Online

Film Online: Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (467)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 


Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online w HD (Lektor PL):


Premiera: 2012-02-17 (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy występujący w Filmie Online:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Komentarze do Filmu Online:

       

Powiązane Filmy Online:

Paranoja - Film Online
Paranoja
Adam Cassidy szantażowany przez szefa zaczyna pracę dla jego najgroźniejszego konkurenta. Jego celem wykradzenie najnowszej technologii.
Phantom - Film Online
Phantom
Historia kapitana sowieckiej łodzi podwodnej, który zmuszony jest do prowadzenia tajnej misji, która może przesądzić o losach świata.
Sezon na zabijanie - Film Online
Sezon na zabijanie
Byli weterani wojny w Bośni, Benjamin i Emil, rozpoczynają prywatną wojnę w dzikich, niedostępnych górach.
Bez tchu - Film Online
Bez tchu
Lorna ma dość swojego męża i z pomocą przyjaciółki od serca postanawia się go pozbyć. To jednak dopiero początek prawdziwych kłopotów.
Pokłosie - Film Online
Pokłosie
Historia skłóconych od lat dwóch braci, którzy po latach próbują odkryć prawdę o wydarzeniach, jakie miały miejsce we wsi w czasie II wojny światowej.
Möbius - Film Online
Möbius
Moise pracuje dla rosyjskich służb specjalnych. Podczas jednej z misji poznaje piękną Alice. Czy miłość między agentami ma szansę na przetrwanie?
Kurier - Film Online
Kurier
Kurier poszukuje jednego z najgroźniejszych przestępców, by dostarczyć mu bardzo ważną przesyłkę, od której zależy życie przyjaciela kuriera.
No One Lives - Film Online
No One Lives
Grupa złodziei kradnie samochód pary, która zatrzymuje się w przydrożnym hotelu. W bagażniku samochodu odnajdują zakneblowaną kobietę.
Plus 1 - Film Online
Plus 1
Trzej przyjaciele wybierają się na huczną imprezę. Podczas imprezy zaczynają mieć miejsce dziwne, tajemnicze zdarzenia.
Panaceum - Film Online
Panaceum
Emily po aresztowaniu męża za przestępstwa finansowe przeżywa załamanie nerwowe. Pomocy udziela jej dr Banks, który proponuje kobiecie terapię eksperyme...
Terrorysta - Film Online
Terrorysta
Główny bohater filmu, Ewan to agent brytyjskich służb specjalnych. Pracuje on w charakterze ochroniarza jednego z handlarzy bronią.
Perfekcjonista - Film Online
Perfekcjonista
Film opowiada prawdziwa historię najbardziej zuchwałej kradzieży XXI wieku, kiedy to łupem padło 11,6 miliona euro.

Zobacz wszystkie Filmy Online