Zanim obejrzysz film, polub tę stronę:

Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)

Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

Zanim obejrzysz film, udostępnij tę stronę:


Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria:
David Brooks

Scenariusz:

Muzyka:
David Buckley

Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy z Filmu Online:

, , , , , , ,

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Bankomat - Zdjęcie 1Bankomat - Zdjęcie 2Bankomat - Zdjęcie 3Bankomat - Zdjęcie 4Bankomat - Zdjęcie 5Bankomat - Zdjęcie 6Bankomat - Zdjęcie 7Bankomat - Zdjęcie 8

Komentarze do Filmu Online:

        

Powiązane Filmy Online:

Kuroshitsuji Film Online PL
Kuroshitsuji

Jest to dość mroczna opowieść o młodej kobiecie Shiori, która zostaje ostatnim potomkiem szlacheckiej rodziny Phantomhive.
Ziemia jałowa Film Online PL
Ziemia jałowa

Młody mężczyzna zbiera grupę przyjaciół i wspólnie z nimi zamierza okraść lokalnego bossa, przez którego znalazł się w więzieniu.
Zabić, jak to łatwo powiedzieć Film Online PL
Zabić, jak to łatwo...

Frankie i Russell to drobni przestępcy, którzy napadają na uczestników nielegalnej gry w pokera, która jest prowadzona przez Markiego.
Łowca androidów Film Online PL
Łowca androidów

Replikanci buntują się i żądają takich samych praw jak ludzie. Do walki z nimi policja angażuje byłego łowcę androidów Ricka Deckarda.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online