Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)
Bankomat Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 

Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

Premiera: 2012-02-17 (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Galeria zdjęć:

Bankomat - Zdjęcie 1Bankomat - Zdjęcie 2Bankomat - Zdjęcie 3Bankomat - Zdjęcie 4Bankomat - Zdjęcie 5Bankomat - Zdjęcie 6Bankomat - Zdjęcie 7Bankomat - Zdjęcie 8

Komentarze:

Kod         

Powiązane:

Oldboy
Oldboy

Pewnego dnia Oh Dea-su zostaje uprowadzony i uwięziony. Po 15 latach budzi się na wolności i zamierza odkryć, kto go trzymał w zamknięciu.
Łowcy 2
Łowcy 2

Erik Backstorm przybywa na północ Szwecji, by rozwikłać sprawę zaginięcia dziewczyny. Mężczyzna musi się zmierzyć dodatkowo z demonami przeszłości.
W obronie własnej
W obronie własnej

Phil, pracownik wydziału narkotykowego, przechodzi na emeryturę i przeprowadza do małego pozornie spokojnego miasteczka, które terroryzuje diler...
Siedem
Siedem

Szalony psychopata dokonuje serii morderstw związanych z siedmioma grzechami głównymi. Para detektywów podąża jego śladem.

Wszystkie
Najpopularniejsze
Najbardziej Oczekiwane


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9