Bankomat (2012)

ATM

Ocena: 5.5/10 (495)
Bankomat Online PL Pewnej nocy, trójka znajomych z pracy postanawia wstąpić do bankomatu. Nie wiedzą jednak, że będzie to najgorsza noc w ich życiu.

Bohater filmu „Bankomat” David (Brian Geraghty) od pewnego czasu podkochuje się w koleżance, z którą pracuje – w Emily (Alice Eve). Jest on jednak bardzo nieśmiałym mężczyzną i jeszcze nigdy nie zaprosił Emily na randkę. Po zakończeniu pewnej firmowej imprezy Emily prosi Davida o przysługę, aby podwiózł ją do domu. David zaczyna mieć nadzieję na to, że wszystko zacznie się od tego momentu układać po jego myśli. Niestety, podróż we dwoje nie dochodzi do skutku, gdyż kolega z pracy, Corey (Josh Peck) również postanawia zabrać się z Emily i Davidem. Corey podczas drogi robi się głodny i proponuje kolację w pobliskiej pizzerii. W lokalu jednak nie można płacić kartą więc bohaterowie udają się do bankomatu po pieniądze. Na miejscu stają się świadkami brutalnego zabójstwa i zostają uwięzieni w budce z bankomatem. Czy uda im się przetrwać? Reżyserem filmu jest David Brooks.

 

Długość: 01:30:24
Gatunek: Thriller

Premiera: 2012-02-17 (Świat)

Produkcja: Kanada, USA
Reżyseria: David Brooks
Scenariusz: Chris Sparling

Muzyka: David Buckley
Zdjęcia: Bengt Jonsson

Główni aktorzy:

Josh Peck, Brian Geraghty, Alice Eve, Will Woytowich, Glen Thompson, Aaron Hughes, Robert Huculak, Omar Khan

Galeria zdjęć:

Bankomat Online - Zdjęcie 1Bankomat Online - Zdjęcie 2Bankomat Online - Zdjęcie 3Bankomat Online - Zdjęcie 4Bankomat Online - Zdjęcie 5Bankomat Online - Zdjęcie 6Bankomat Online - Zdjęcie 7Bankomat Online - Zdjęcie 8

Powiązane Filmy Online:

Uśpieni Online PL
Uśpieni

Film opowiada dramatyczną historię czterech chłopców, którzy wychowywali się w Nowym Jorku i trafili do poprawczaka.
96 minut Online PL
96 minut

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, opowiada o czwórce ludzi, których drogi niespodziewanie zbiegają się w jednym punkcie.
Fargo Online PL
Fargo

Jerry wynajmuje psychopatycznych bandytów, aby porwali jego żonę. Zamierza w ten sposób szantażować teścia i zdobyć pieniądze.
Big Love Online PL
Big Love

Historia o wielkiej burzliwej, namiętnej miłości, która przeobraża się w miłość toksyczną i zmierzać będzie do dramatycznego finału.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9