Akademia wampirów (2014)

Vampire Academy

Ocena: 6.6/10 (1053)

Opowieść o dwóch przyjaciółkach, które trafiają do Akademii Wampirów. Uczą się tam na strażnika chroniącego Morojów przed krwiożerczymi wampirami.

Film oparty jest na bestsellerowej powieści Richelle Mead z 2007 roku o takim samym tytule. Film o bardzo modnej ostatnio tematyce wampirów wyreżyserował Mark Waters. W rolach głównych zobaczymy Zoey Deutch, Danila Kozlovskyego i Lucy Fry. Historia opowiada o 17-letniej Rose Hathaway, która jest Dhapirem, czyli pół-człowiekiem, pół-wampirem oraz o jej wiernej przyjaciółce, która pragnie zostać przez nią ukąszona, by zostać wampirem. Rose i Lissa trafiają do Akademii Wampirów. Tam uczą się korzystania z nadludzkich mocy i panowania nad zwierzęcymi odruchami. Szkolą się, by zostać strażnikiem, którego zadaniem jest ochrona Morojów przed krwiożerczymi wampirami i niebezpiecznymi Strzygami. Bohaterki szybko odkrywają zasady rządzące w Akademii, hierarchię oraz całe sieci kłamstwa, plotek i tajemnic. Rose czuje też duży pociąg do swojego mentora Dimitria Belikova. Tymczasem zagrożenie ze strony krwiożerczych wampirów robi się coraz większe.

 

Długość: 01:44:54
Gatunek: Fantasy, Komedia, Akcja

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-03-21 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania, Rumunia
Reżyseria: Mark Waters
Scenariusz: Daniel Waters

Muzyka: Rolfe Kent
Zdjęcia: Tony Pierce-Roberts
Na podstawie: Richelle Mead

Główni aktorzy z Filmu Online:

Zoey Deutch, Lucy Fry, Danila Kozlovsky, Gabriel Byrne, Dominic Sherwood, Olga Kurylenko, Sarah Hyland, Cameron Monaghan

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Akademia wampirów Online - Zdjęcie 1Akademia wampirów Online - Zdjęcie 2Akademia wampirów Online - Zdjęcie 3Akademia wampirów Online - Zdjęcie 4Akademia wampirów Online - Zdjęcie 5Akademia wampirów Online - Zdjęcie 6Akademia wampirów Online - Zdjęcie 7Akademia wampirów Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Film opowiada o dziewczynie, która jest pół-człowiekiem pół-wampirem i o jej przyjaciółce, która świadomie chce być przez nią ukąszona żeby zostać wampirem. Dziewczyny trafiają do Akademii dla wampirów gdzie szkolą się na strażników i uczą się korzystania z nad ludzkich mocy i panowania nad zwierzęcymi zachowaniami.

Recenzja Filmu Online:

Na wstępnie o tym, że przed obejrzeniem filmu warto byłoby przeczytać powieść. Wnioski każdy będzie mógł wyciągnąć sam. Film dotyczy bardzo modnej w ostatnich czasach tematyki: wampirów. Mark Waters skoncentrował się na tym, żeby postacie przemawiały do odbiorcy i w pewien sposób szokowały. Czy mu się to udało? Nie do końca. Trzeba przyznać, że momentami film po prostu nudzi, widz odczuwa znużenie fabułą i elementami, które nie robią żadnego wrażenia. Bohaterowie też nie do końca dobrze wczuli się w swoje role. Nie przekonują widzów, są płaskimi figurkami w rękach reżysera, momentami po prostu budzą śmiech. „Akademia wampirów” być może spodoba się gimnazjalistom albo osobom, które pasjonują się tego typu tematyką. Film można nazwać „paranormalnym romansidłem”, które w zasadzie nie robi żadnego wrażenia. Cóż, prawda sama wychodzi na jaw, istnieją zdecydowanie lepsze produkcje o wampirach.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

dekoncentracja
Rose i Lissa trafiają do Akademii Wampirów i zaczyna sie wielka przygoda:)

francuska_misja
Wspaniały film, lubię takie „wampiriady”... polecam filmik.

socho4
Mark Waters wyreżyserował ciekawy film o wampirach.

lizak
Tematyka na topie!

Top10
Wampirzyce rządzą ;)

malarz_poeta
Dobre kino dla znudzonych nudnymi thrillerami i rozwlekłymi komediami romantycznymi.

kiss
ma coś w sobie

znudzony
taki sobie ten film

Norbert Wilczycki
A ja ten film gorąco polecam, bo był bardzo ciekawy i reżyser stworzył naprawdę fantastyczne dzieło. Klimat filmu niesamowity. Wszystko super. Na swoim miejscu.

bajo3
jak dla mnie to śmieszny był ten film hehe

          

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online