Adwokat (2013)

The Counselor

Ocena: 6.1/10 (1939)

Odnoszący sukcesy adwokat podejmuje nieprzemyślaną decyzję o nawiązaniu współpracy przy przemycie narkotyków. Decyzja ta to początek jego olbrzymich kłopotów.

„Adwokat” to amerykańsko-brytyjski kryminał w reżyserii Ridley’a Scott’a. Tytułowy, nieznany z imienia adwokat (Michael Fassbender) ma wszystko o czym może zamarzyć. Odnosi sukcesy na polu zawodowym, układa się mu z ukochaną Laurą (Penelope Cruz). Niestety adwokat zostaje skuszony wizją łatwego zarobku wielkich pieniędzy. Nie słucha żadnych ostrzeżeń i nawiązuje współpracę z bardzo ekstrawaganckim i niebezpiecznym właścicielem nocnego klubu Reiner’em (Javier Bardem) i jego dziewczyną Malkiną (Cameron Diaz). Adwokat podejmuje się przejęcia ładunku narkotyków wartego 20 milionów dolarów. Niestety transport znika i to właśnie on zostaje o to obwiniony przez kartel narkotykowy. Nieprzemyślana decyzja sprowadza na adwokata wielkie kłopoty. Teraz musi się zmierzyć z niebezpiecznym narkotykowym podziemiem, którego członkowie zrobią wszystko, by odzyskać stracone pieniądze.

 

Długość: 01:51:21
Gatunek: Dramat, Kryminał

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2013-11-15 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Ridley Scott
Scenariusz: Cormac McCarthy

Muzyka: Daniel Pemberton
Zdjęcia: Dariusz Wolski

Główni aktorzy z Filmu Online:

Michael Fassbender, Cameron Diaz, Javier Bardem, Penélope Cruz, Brad Pitt, Bruno Ganz, Rosie Perez, Sam Spruell

Galeria zdjęć z Filmu Online:

Adwokat Online - Zdjęcie 1Adwokat Online - Zdjęcie 2Adwokat Online - Zdjęcie 3Adwokat Online - Zdjęcie 4Adwokat Online - Zdjęcie 5Adwokat Online - Zdjęcie 6Adwokat Online - Zdjęcie 7Adwokat Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Historia szanowanego prawnika, który próbuje wyplątać się z narkotykowego biznesu, do którego został skuszony mimo ostrzeżeń. Teraz będzie musiał zmierzyć się z bezwzględnym, narkotykowym podziemiem.

Recenzja Filmu Online:

Oczekiwania wobec Ridleya Scotta sa bardzo wysokie. Reżyser zasłynął już i poruszył cały świat obrazami takimi jak „Prometeusz” czy „Gladiator”. Tym razem twórca opowiada historię pewnego odnoszącego sukcesy Adwokata, którego imienia nie poznajemy przez cały film. Bohater ma wszystko, a chce mieć jeszcze więcej. Chciwość nie ma granic, pieniądz znów okazuje się narkotykiem silniejszym niż miłość, niż spokojne życie. Za namową przyjaciela Adwokat wkracza w niebezpieczny światek pełen układów. Wplątuje się tam w niemałe tarapaty, kiedy ginie transport 20 milionów dolarów. Film zdaje się być pajęczą siecią, która przyciąga i wciąga w swój świat. Intryga plącze się, zazębia. Scott jak zwykle jest w tym precyzyjny. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Cameron Diaz, która gra prawdziwie złą kobietę i czyni to w wybitny wręcz sposób.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

aniołek
Bardzo fajny film, wciągnął mnie od pierwszego monentu

ralf
Penelope Cruz bossska, to aktorka moich marzeń :))))

outsider
uwielbiam filmy Ridley’a Scott’a, zawsze są na bardzo wysokim poziomie artystycznym, polecam

michcio
dla mnie jakiś taki bez wyrazu, nie mam co więcej pisac na ten temat, średniak

be
Film genialny!!!! takiego czegoś szukałem... daje 9

straszna B
oglądalam film online i choć nie byłam przekonana to teraz film bardzo mi się spodobal i z czystym sercem mogę polecić

anonimka
super, gites, fantastic vel bombastik!

kleszcz
Film raczej przecietney, chyba ze ja miałem za wysokie oczekiwania : /

koles z zr
Produkcja Ridley’a Scott’a jak zwykle boska, obsada bardzo mocna polecam serdecznie :)

poznanskislowik
zachęcam do oglądania i do dawania wysokich ocen :)

          

Powiązane Filmy Online:

Sprawa zamknięta Online PL
Sprawa zamknięta

Jak kawa na ławę wylewają się tajemnice pilnie strzeżone przez kilkanaście lat, które mogą zrujnować życie policjanta i jego szczęście.
Upadek Online PL
Upadek

D-Fens przechodzi obecnie kiepski okres w życiu: rozwiódł się z żoną, stracił pracę. Przykre doświadczenia powodują w nim narastającą złość.
Wolny strzelec Online PL
Wolny strzelec

Lou Bloom jest przed trzydziestką i desperacko szuka swojego miejsca na ziemi i pracy, która sprawiała by mu przyjemność, chwyta się niezwykłego zajęcia
W cieniu Online PL
W cieniu

Praga, lata 50. XX wieku. Kapitan Hakl prowadzi sprawę kradzieży biżuterii. Trop prowadzi do najwyższych szczebli władzy.

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online