47 roninów (2013)

47 Ronin

Ocena: 7.2/10 (4276)

Fabuła filmu oparta jest na japońskiej historii o grupie samurajów, którzy mają zamiar dokonać zemsty za śmierć swojego mistrza.

„47 roninów” to amerykański film fantastyczno-przygodowy z 2013 roku. Reżyserem jest Carl Erik Rinsch. Główną rolę w filmie zagrał Keanu Reeves. Fabuła filmu oparta jest na japońskiej historii o grupie samurajów, którzy mają zamiar dokonać zemsty za śmierć swojego mistrza. Rzecz dzieje się w XVIII-wiecznej Japonii. Lord Kira, urzędnik z dworu szoguna razem z czarnoksiężnikiem, dokonuje zbrodni i zabija księcia Asano. Chce on przejąć władzę nad księstwem. Ponadto uwięził on córkę władcy, a trzystu samurajów zostało wygnanych z kraju. Jakiś czas po tych wydarzeniach jeden z nich, najlepszy przyjaciel Asano – Oishi – gromadzi towarzyszy. Udaje mu się odnaleźć 46 roninów, czyli samurajów bez pana. Planują oni zemstę na Kirze. Zadaniem wojowników będzie stawienie czoła ogromnej armii lorda. Przed nimi także wielkie starcie z mrocznymi, czarnymi mocami.

 

Długość: 01:59:33
Gatunek: Fantasy, Przygodowy

100% Cały Film Online z Lektorem PL w jakości HD:


Premiera: 2014-01-10 (Polska) (Świat)

Produkcja: USA
Reżyseria: Carl Rinsch
Scenariusz: Chris Morgan, Hossein Amini, Walter Hamada

Muzyka: Ilan Eshkeri
Zdjęcia: John Mathieson

Główni aktorzy z Filmu Online:

Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kô Shibasaki, Tadanobu Asano, Min Tanaka, Jin Akanishi, Masayoshi Haneda, Hiroshi Sogabe

Galeria zdjęć z Filmu Online:

47 roninów Online - Zdjęcie 147 roninów Online - Zdjęcie 247 roninów Online - Zdjęcie 347 roninów Online - Zdjęcie 447 roninów Online - Zdjęcie 547 roninów Online - Zdjęcie 647 roninów Online - Zdjęcie 747 roninów Online - Zdjęcie 8

Inne opisy do Filmu Online:

Film przedstawia prawdziwą historie, która wydarzyła się w Japonii w roku 1702. Grupa 47-miu roninów planuje zemstę na urzędniku sądowym za śmierć swojego pana.

Recenzja Filmu Online:

Film ten miał zadowolić wszystkich. „47 roninów” w zamierzeniu miało zachwycać, zaskakiwać i wbijać w fotel. Niestety nie wyszło to tak, jakby to sobie wymarzyli twórcy. Już wiele trudności może przysporzyć samo zaklasyfikowanie filmu do określonego gatunku. Akcja przenosi widza do krainy Samurajów, więc obraz będzie miał bardzo wiele cech kina akcji. Znajdziemy tez tam elementy strasznego horroru i dla odmiany ckliwego i poruszającego melodramatu. Wszystko to zostaje posypane dość obfitą garścią fantasy. Tym sposobem pojawia się magia i smoki. Czy takie coś może się udać? Kiepskie szanse na powodzenie. Film niestety próbuje złapać wiele srok za ogon, a nie udaje mu się złapać ani jednej. Do tego brakuje tutaj rysu psychologicznego postaci, nie mamy wrażenia, że to są bliskie nam osoby. Wszystkie postacie są po prostu nijakie. Efekty specjalne w filmie zliczyć można do udanych, ale to za mało na sukces.

Zwiastun Filmu Online (HD Lektor PL):Komentarze do Filmy Online:

michcio
Film świetny z wątkami fantastycznymi

wre
Keanu Reeves jest boski..... od dawana to ja jestem zakochana w tym aktorze :D

sokmarchewkowy
nowa wersja 47 samurajów??? hmmm moze być ciekawie

język
film nudny.... nie wuem jak mozna się tym czymś zachwyacac

tomik
Carl Erik Rinsch to świetny reżyser :) polecam gorąco film

wera
muzyka rewelacyjna :) super !!!

stępień
bardzo fajny film :) polecam serdecznie :)

corazon
dla mnie film troche przewidywalny, ale ratuje go doskonale aktorstwo

el
bardzo cieszę się, ze oglądałam ten film ! nie załuję ani chwili

ellleeeeee
badzo mi sie film podobał, nie ma dwóch zdań, dla kazdego!

          

Powiązane Filmy Online:

Merida Waleczna Online PL
Merida Waleczna

Merida, królewska córka, jest bardzo niezależna i porywcza, przez co wprowadza zamęt w królestwie.
Siódmy syn Online PL
Siódmy syn

Czy młody następcy (Ben Barnes) Stracharza (Jeff Bridges), broniącego Hrabstwa przed mrokiem, uda się wygrać pojedynek z siłami ciemności?
Hobbit: Niezwykła podróż Online PL
Hobbit: Niezwykła podróż

Film przedstawia losy Bilbo Bagginsa, który wyrusza z Gandalfem i krasnoludami na wyprawę w poszukiwaniu Arcykamienia Thraina.
Thor: Mroczny świat Online PL
Thor: Mroczny świat

Film to kontynuacja przygód Thora, który tym razem będzie musiał zmierzyć się z Malekithem, który wraz ze swoja armią planuje pogrążyć wszechświat...

Wszystkie Filmy Online
Najpopularniejsze Filmy Online
Najbardziej Oczekiwane Filmy Online